forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 18:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lip 2020, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Komandory najebane chyba. Czyja wina? Niczyja, bo przecież każdy ma prawo se popływać.
I bez całek i równań piętrowych mi tu! :)



https://twitter.com/i/status/1283838772120031232


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2020, 10:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Czasu nie mam po prostu. Wnuki zamęczają.

Ten czerwony to chyba Anglik jaki i nie zdążył się z samochodu na statek przestawić. Ale co robił na nim pilot?

PS. Tak przy okazji, przestroga dla wszystkich co sobie jakimiś łódeczkami małymi pływają aby sobie uświadomili jaki jest czas reakcji takiego statku. Nie największego w sumie. I radził bym się nie pchać na silę nawet jak teoretycznie jest się na prawie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2020, 20:39 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
PS i trochę w nawiązaniu do tego co wyżej.. Po obserwacji zachowania rowerzystów na przejeździe kolejowym ścieżki rowerowej (są szykany zwalniające, znak STOP, obok jest dobrze widoczny przejazd drogowy, gdzie można sprawdzić czy rogatki otwarte) to samo radzę rowerzystom. Tłumaczenie, że są niechronionym uczestnikiem ruchu i nalezą im się przywileje to od biedy w ruchu drogowym podnosić. Chociaż co mi po tym, że miałem prawo czy jakąś tam rację jak ze mnie TiR miazgę zrobił.

Pociąg też nie wyhamuje nawet tak jak samochód. I przejeżdżanie przez przejazd kolejowy często razem z małymi dziećmi na małych rowerkach, ciągnąc wózki z dzieciakami to głupota na wyrażenie której nie mam słów. Jeszcze przy zamkniętych rogatkach. Nowe tory i nowe pociągi (szynobusy są ciche, nie ma co liczyć, ze jak się nie usłyszy to nie jedzie albo jest daleko. Szczególnie jak ma słuchawki na uszach.
Ale oni są ścieżce rowerowej to nie muszą na jakieś glupoty zwracać uwagi bo są "na prawie"

Nie dawno na tym przejeździe rowerzysta zginął. Jak widziałem dzisiaj nawet to nie dociera.

https://wiadomosci.wp.pl/polwysep-helsk ... 882621057a

jak zwróciłem uwagę to o mało mnie pobili, ze się czepiam a reszta popatrzyła jak na głupiego. Bo zamiast jechać stałem i czekałem i blokowałem im przejazd jeszcze..


Może nie bardzo w temacie ale o mieście też tu pisze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 10:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No to zaraz idę w morze. Zatoka jak lustro.
Więc biorę dzieci i wnuczkę i albo będę desantował się na plażę dziką albo w dryfie poudajemy ze ryby łowimy. Niestety nie dorsze. Bo zakaz. I chyba i tak nie ma.

Może cyknę jakąś panoramę Helu od strony morza. I wkleję. Jakość będzie słabsza bo kompakta ze sobą biorę, nie lustrzankę. Zresztą zobacze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 16:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Drogo nad tym naszym morzem. Wróciłem z dwoma śledzikami małymi (trochę dla zabawy wnuczki łowiliśmy). A po drodze za postój łodzi zapłaciłem 800 PLN.
Paliwa, wcześniejszej konserwacji, postoju zimowego nie będę liczył. W każdym razie, wieczorem wyciągam bimberek zacny i zasiadam z zięciem do śledzików po 400 PLN sztuka. A co? kto bogatemu zabroni?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 18:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Za takie pieniądze to Ty te śledzie uwędź i w Orszy nad ołtarzem powieś ......albo i nawet u siebie na parafii... :oops:
Kurwa ! - przez gardło by mi taka droga ryba nie przeszła :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 19:51 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Kurde, przyjdzie taki jeden z Dąbrowy Górniczej i nawet śledzia człowiekowi pożałuje o pretekście do wypicia nie wspomnę nawet...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 19:58 
Wybrzeże swoje prawa ma. Ja łososia wędzonego kupiłem, jeszcze cieknącego tłuszczem i zapłaciłe 420 pln, tani bo od Ukraińców... :)
Za duże bydle dla mnie było to się pozieliłem z sąsiadami a oni za to napoili mnie tym co lubię. Szafa gra. :)


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2020, 20:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Komandor pisze:
Kurde, przyjdzie taki jeden z Dąbrowy Górniczej i nawet śledzia człowiekowi pożałuje o pretekście do wypicia nie wspomnę nawet...


Z Dąbrowy jeździ Świniak. Ja teraz z Czeladzi...... :lol:

p.s
Pasowało by mi pod awatarem zmienić na Czeladź ale nie wiem jak........może MMM by to zmieniła abo co.......podszepnij jej tam ktory....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 21:47 
stary praktyk pisze:
p.s
Pasowało by mi pod awatarem zmienić na Czeladź ale nie wiem jak........może MMM by to zmieniła abo co.......podszepnij jej tam ktory....... :roll:


Powiedz, że chciałbyś coby MMM Ci zrobiła, a nie że nie umisz. :mrgreen:

Twoje konto>Profil>Lokalizacja.

Załącznik:
----.jpg
----.jpg [ 163.78 KiB | Przeglądany 2358 razy ]


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group