forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 gru 2020, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
nie miales okazji!? to sie o nia postaraj albo ja gon....to ja gon :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 14:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To zmienia postać rzeczy....Już Cię miałem za "ślimoka"..... :lol:
Ale żal pozostał... co -?! ;)
Takie nogi.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 14:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
IroB pisze:
nie miales okazji!? to sie o nia postaraj albo ja gon....to ja gon :)



Ale dlaczego? IroBie ja nie jestem niewyżytym męskim szowinistycznym knurem latającym z wywieszonym jęzorem za każdą fajną babką i to jeszcze po internetach.
Nie uważam się za Adonisa, któremu się wydaje że każda tylko marzy o tym,aż nogi jej drżą, by być przeze mnie mierzona w jakimkolwiek wymiarze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 16:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie marynarzu...!
Nikt Ci nie każe uganiać się za każdą ale są przecież takie, za którymi na prawdę warto.
Tym bardziej, że ich wcale nie jest tak dużo..... :lol:


p.s
A na tym forum parę bym znalazł.
To oczywiście czysta spekulacja ale..... ;)
Ja np. swojej przyglądałem się przez 7 lat...nim podjąłem decyzję.
Z przerwami na rejsy ma się rozumieć... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
stary praktyk pisze:
Ja np. swojej przyglądałem się przez 7 lat...nim podjąłem decyzję.



Jprl. Mocno wstrzymany byłeś. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 17:18 
Jaki tam wstrzymany. Na takich statkach nie takie orgie odchodziły jak w Brukseli... :)
Możez pikielhałby spytać - on też pływał...


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2020, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ale jak spierdalać przed bosmanem, jak rynny nie ma?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 21:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wy, - kurwa, - naprawdę macie wyobrażenia o pływaniu faktycznie, niczym baby w maglu.
Orgie to były ale gdy ryby dosypało. Znaczy - 10 godzin jebania w przetwórni lub na pokładzie i 4 snu - po czym abaratno - 10 roboty i 4 na sen...aż się ryba nie skończyła. Owszem, bywało, że się co nieco wypiło ale to w drodze na łowisko. Z tym, że z reguły, zanim tam się doszło, gorzałka była wypita. Bez względu na ilość jaką się zabrało ! :lol:
LGBT-owcy nie mieli szans ze względu, na brak komfortu jeśli chodzi o "kameralność" .....!( ciasnota pomieszczeń oraz dwuosobowe kabiny...chyba, że w oficerskich ) Jednak służba była tak zorganizowana, że zawsze w kabinie jeden był na wachcie a jeden kimał.
Owszem, bywały sytuacje, że można było coś zorganizować ale to albo w Tokoradi czy w Lagos lub Abidżanie ( Afryka) lub później w Valparaiso lub w Montevideo ( Am. Południowa) gdy zaczęli chłopcy pływać przez Kanał Panamski.
Ale to ryzykowne imprezy bywały i to nie ze względu na zagrożenia ze strony miejscowego hultajstwa a raczej na ryzyko utraty wolności. Miejscowe dziewczyny ( z reguły Indianki ) - bowiem, biorąc poważnie obiecane im małżeństwo, nie odpuszczały tak łatwo i zdarzało się, że jednostka musiała wychodzić w morze nocą lub po interwencji miejscowej policji która musiała siłą amatorki bogatego zamążpójścia z jednostki usuwać.
Czy to jednak można nazwać orgiami...?! - myślę, że wątpię.
Ponadto, owe "orgie" bywały stosunkowo kosztowne i to nie tylko finansowo. Bywało, że po wyjściu w morze i powrocie na łowisko, we flocie operującej w tym regionie, zaczynało brakować antybiotyków na leczenie rozmaitych chorób ...z reguły pochodzenia wenerycznego którymi to choróbskami hojnie miejscowe dziewczyny naszych dzielnych zuchów obdarzały.
Nieco bardziej "bezpiecznie" bywało w krajach bliższych nam kulyurowo. Np. w takim Cuxhaven ( Niemcy...wtedy NRF ) - kolega zamówił numerek za 100 DM będąc przekonanym, że sobie ulzy za całe pół roku w morzu a tym czasem - po 5-ciu minutach ( po pół rocznym rejsie to i tak sporo...) - gdy zaczął się awanturować, że chce jeszcze raz, - jak duch - czyli z nikąd pojawił się osiłek o posturze Pudziana i koleś wylądował przed domem - a była zima w stroju Adama. Jednak Niemiec należał do tych dobrych i po chwili wyleciały za nim ciuchy.
Jak więc koledzy widzą, owszem, czasem i jakaś "impreza się i odbyła ale rzadko.
Taniej i bezpieczniej było zorganizować coś kraju rodzinnym a najlepiej na łonie rodziny. Może to i nudnawe w końcu bywało ale za to z gwarancją bezpieczeństwa..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
taaaa, orgie...jak sie nie zapisales na czas na gumowa przed podejsciem do bazy tos chuja a nie poinprezowal :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2020, 22:24 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O ! - tak jest:
A za zapisanie bosman brał karton papierosów....amerykańskich.
I trza było się spieszyć bo był limit...... :shock:

p.s
Dzięki Irek, żeś przypomniał.
Zupełnie o "gumowej " zapomniałem..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group