forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2020, 10:26 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Ech, rozmarzyłam się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2020, 10:39 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
stary praktyk pisze:
Tak sobie pomyślałem....( nie ma nic innego do roboty, to myślę...), że sezon za pasem, znaczy wiosna wielkimi krokami nadchodzi, - warto może zajrzeć pod plandeki.....?! Co spleśniało, gdzie farba odlazła albo co ukradli .......! Jednak cza to sprytnie zrobić,- dobrze psa mieć, - ale można pożyczyć od sąsiadki) - bo inaczej 12 tysi mandatu ponoć połuczit można....!
I dla Agafi znalazłem film na you tubie....kiedyś wspominała, że o czymś takim marzyła......to jest okazja by sobie zbudować...........przecież coś trza na tej kwarantannie robić.......! Aaa! - Aga, - to nie musi być ten największy. Dobra, - żartuję chociaż.......gdybym był nieco młodszy.........ale juz jestem za stary. Jednak obejrzeć warto........!
https://www.youtube.com/watch?v=UE6T_J0ARDA


Nie mam nawet jak do tej lodzi. Na kempingu w rogu stoi i zastawiona jest. Jakieś drobiazgi tylko bym mógł.

Te lodzie mieszkalne to super sprawa. Tylko nie u nas.
Wszędzie na całym świecie prawie wychodzi taniej na takiej barce, lodzi mieszkać (dlatego wiele osób się decyduje) ale nie u nas.
Za taką większą, z sensem, za sam postój przy jakimś nabrzeżu (logicznym nie syfie bez niczego) zapłacisz nie mniej niż 500-1000 PLN na miesiąc.
A często osobno za prąd i wodę jeszcze. I opróżnianie kibla (zbiornika na fekalia).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2020, 17:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jednak spuszczam łódkę na wodę. I gdzieś w trzcinach się ukryję. Agregat mały mam. panele słoneczne dokupię. Gazu mi starczy. Wodę będę gdzieś tylko we wsi pobliskiej kupował.

Jak łódka na odludzie popłynę to wszystkie te patrole policji ominę i w d. będę miał.
Co wy na to? Domek na wodzie taki.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2020, 17:42 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A gdzie mnie w tych trzcinach znajdą?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2020, 18:01 
Komandor pisze:
Jednak spuszczam łódkę na wodę. I gdzieś w trzcinach się ukryję. Agregat mały mam. panele słoneczne dokupię. Gazu mi starczy. Wodę będę gdzieś tylko we wsi pobliskiej kupował.

Jak łódka na odludzie popłynę to wszystkie te patrole policji ominę i w d. będę miał.
Co wy na to? Domek na wodzie taki.
.

Ekstra pomysł. Cały czas kontaktujemy się z ubiegłoroczną paczką z Helu, mam nadzieję że uda się przyjechać i zrobić ognisko w sierpniu. Choć przez moment przejść się po tych boskich plażach. Masz sprzęt, możliwości, korzystajcie.

Pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt dla Was wszystkich.


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2020, 18:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale ja gdzieś kolo Olderu w krzakach zacumuję i będę zarażał go zdalnie/ Bo blisko się nie da. Odgraża się, ze będzie strzelał :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2020, 18:38 
Renka mnie nie zadrży. Mój ogródek is my castle. :)


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2020, 20:19 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cytuj:
...is my castle


a na kobzie grasz?
No jak tak to popłynę dalej....

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2020, 2:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Coś mi się widzi, że w tym roku zbyt wiele przeciwności lezy na moim kursie, aby zrobić użytek z łódki.
Wczoraj pokazywali stany wód na rzekach......i zapowiadają, że to jeszcze nie jest to, co nas czeka. Jak tak dalej pójdzie to pod Toruniem Jork przez Wisłę przejdzie i jajek nie zamoczy.......! W dodatku policja drony zakupuje więc Cię wyszukają nawet w trzcinach. Przez lornetkę Cię spiszą a dron Ci mandat dostarczy.....bez kontaktu cielesnego.......i po co ci to....?! W dodatku uć mam spakowaną do przeprowadzki a tym czasem wszystko zawisło w próżni....! Przeprowadzka wstrzymana, chałupa zdemolowana ( część biblioteki i szkła spakowane w kartonach garaż zawalony klamotami po dach ( łódka też) - nie wiem jak to będzie..... :o Ten Onasis znowu mi się będzie czepiał, że tylko dłubię a nie pływam. A jak - kurwa, - pływać jak wody ni ma.......u Ciebie choć z morza na leci..... ;)
Chyba trza będzie ją sprzedać a kupić sobie kajak ( mniej wody potrzeba)......bo z tego co widzę, lepiej nie będzie.......Zobaczymy......! :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2020, 8:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja też powoli o sprzedaniu myślę...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group