forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 paź 2019, 23:21

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 694 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Thx,polecam te trzy pierwsze,bo znam.A propos antykwariatów,kiedys kupowałam wysyłkowo w antykwariacie w Izabelinie ,swietne rzeczy mieli.

Nie byłam w tym izabelińskim, zupełnie nie moje strony.
Mój ukochany Grochowski mam blisko, ceny są przystępne, a wybór duży. Właściciel jest fachowcem. Sprzedaż wysyłkową też prowadzą, i to niedrogo - 9 zeta bez względu na ilość książek.
Czytelna stronę internetowa, nawet wirtualny spacerek po antykwariacie. :)

Wszystko, co [w fizyce] nie jest zabronione, jest obowiązkowe! (nie moje, ale mocno się zgadzam)
Z tego powodu mogę polecić Michio Kaku "Fizykę rzeczy niemożliwych".

Awatar użytkownika

nick pisze:
Nie byłam w tym izabelińskim, zupełnie nie moje strony.
Mój ukochany Grochowski mam blisko, ceny są przystępne, a wybór duży. Właściciel jest fachowcem. Sprzedaż wysyłkową też prowadzą, i to niedrogo - 9 zeta bez względu na ilość książek.
Czytelna stronę internetowa, nawet wirtualny spacerek po antykwariacie. :)

Kiedyś spożywczy tam był....
Pytałem w nim o Bruntona "Ścieżkami jogów" (gdzie nie pytałem?)
Ktoś mi "podprowadził", straciłem nadzieję, pomyślałem odkupię sobie, naiwny....

On jest w budynku akademika, tym po prawej, jak się od strony Grochowskiej idzie.
Umów się z panem Markiem, żeby, gdyby trafił do niego ten tytuł, odłożył go dla Ciebie.

Możesz też odkupić sobie na Allegro, ale dość drogo :cry: https://allegro.pl/listing?string=%C5%9 ... i-1-2-0730

Awatar użytkownika

nick pisze:
On jest w budynku akademika, tym po prawej, jak się od strony Grochowskiej idzie.
Umów się z panem Markiem, żeby, gdyby trafił do niego ten tytuł, odłożył go dla Ciebie.

Możesz też odkupić sobie na Allegro, ale dość drogo :cry: https://allegro.pl/listing?string=%C5%9 ... i-1-2-0730

Ta powojenna to erzac, nie nadaje się, druga niby dobra ale facet nie pokazuje okładki a wewnątrz pomazana :(
Moja miała zieloną płócienną oprawę i była w bb stanie.

No nic, może jeszcze trafisz.
Rozumiem Cię, bo potrafię tęsknić za utraconą książką.

A Ty Maupa szukasz tego dlatego, że wierzysz w te jogi czy ze względu na wartości literackie?

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
A Ty Maupa szukasz tego dlatego, że wierzysz w te jogi czy ze względu na wartości literackie?

No nie....tradycyjnie pozostanę grzeczny.
Wartości literackie mogę poznać czytając dzieło w internecie, nie ma z tym żadnego problemu.
Gdy byłem jaszcze całkiem małym gnojkiem oglądałem w telewizorze misia jogi leciał w "zwierzyńcu"
Jakiś czas temu w warszawskiej fabryce wódek oglądałem buddyjską Tankę, była ogromna, kilkanaście na jakie 7 może osiem metrów, podnosił ją dźwig.
To chyba wszystkie kontakty z "religiami" wschodu.
Do wszelkich religii mam stosunek nieobojętny, jak do wszystkich zjawisk historycznych związanych z ludzka kulturą, ogólnie żadna (czy jej brak) mi nie przeszkadza, są elementem, częścią świata jaki znam.
No może jeszcze znajomi, mam ich trochę, cześć to buddyści, czasem im pomagam w jakichś realizacjach.

A książka? cóż jak to książka, niektóre mają swą historię, od zawsze są obecne, trwają, ta zaginęła, w sumie nic się nie stało ale żal.

Awatar użytkownika

Polecam sposób znany z uroczej ramotki " Przyślę panu list i klucz"

Tam w rodzinie nałogowych czytaczy
były dwie biblioteczki
1) " Miesiąc zatajony" - miała szyby osłonięte tkaniną, zamknięta była na głucho przed gośćmi a klucz dobrze schowany ( "zgubiony")
2) "Dary księżycowe" - stała w przedpokoju, dostępna i pełna książek, których nikt z domowników nie zamierzał czytać ponownie, te pożyczano bez żalu na wieczne nieoddanie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 694 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.