forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 13 gru 2017, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Cenzura działa ; ).
A jest takie pytanie czy ta cenzura dzieje się w wymiarze własności państwowej czy może własności prywatnej?
Wiecie jaki jest największy problem lewicy?
Ludzie lewicy nie wierzą w to co głoszą i gdyby poszło o ich prywate to z komunistów stają kapitalistami w 1 sekundę ; ).

Fałsz płynie Amazonka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 7:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Z tym sondażem to jest coś nie tak.
Pytałem żony, czy popiera pisdzielców.
Twierdzi, że nie.
To może ja popieram. Tylko nic o tym nie wiem.


No i właśnie dowiadujesz się Pan o istnieniu klas społecznych. Otóż istnieją ludzie, bardzo dużo ludzi, z którymi Pan nie tylko nie masz żadnego kontaktu, ale których istnienia Pan w ogóle nie zdajesz sobie sprawy, chyba, ze przez taki sondaż, który trudno Panu pojąć.
Nie masz Pan kontaktu z takimi ludźmi, bo różnicie się całkowicie stanem umysłu i kiedy Pan spotykasz takiego człowieka na swojej drodze to w tył zwrot.

Każda nadmierna koncentracja władzy, np. poprzez nadmierna koncentracje kapitału będzie wyjaskrawiac podziały między różnymi klasami społecznymi.
Hitler doszedł do władzy dzięki nadmiernej koncentracji kapitału, inni dyktatorzy i Kaczyński też z tego korzysta.

Wasza wina, ż wadliwymi zasadami społecznymi doprowadziliscie do nadmiernej koncentracji własności przez wielkie koncerny. To z tego Kaczyński wynika. A najgorsze, że dalej w wadliwe zasady społeczne brniecie

Podkreślam wyraźnie to nie są moje zasady, nie ja tworzę ten świat ja się jemu sprzeciwiam, żądam powstania jawnej, powszechnej,rozproszonej, kryptograficznej ksiegi kapitału, żądam ustanowienia podatku id wlasnoaci prywatnej i zniesienia wszystkich pozostałych podatków, zabraniam egzekwowania niejawnej i nieopodatkowanej własności prywatnej, zadam zmiany sposobu kreacji pieniądza na w zależności od posiadania opodatkowanej własności prywatnej, zabraniam egzekucji niejawnej i nieopodatkowanej własności intelektualnej, żądam ustanowienia wlasnoaci prywatnej czynności wytwórczych, zabraniam przymusowej egzekucji niejawnych i nieopodatkowanych należności.

Jak Pan widzi różnie się wartościami od was i nie przyczyniam się do chorego świata totalnych korporacji, których istnienie wcześniej czy później doprowadzi do wykształcenia się następcy Hitlera. To tylko kwestia czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 7:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
O,małpa całkiem zbzikował.
Stał się fanem wioskowego głupka.
Gorszego świadectwa wystawić sobie już nie mógł.
Czyli osiągnął pisowskie dno.


Ja z wnioskiem o zbzikowanych malpach poszedłbym dalej. Potrzebujemy konstruować, budować I używać maszyn do wzajemnej rabanki bo naszymi ciałami włada psyche zbzikowanej małpy. Jesteśmy prymitywnym zwierzętami, którym zdaje się Bożek wie co a w rzeczywistości udało się nam jedynie zejść z drzew.

Te maszynki do wzajemnej rabanki, ktore rzekomo bronia przed dominacja obcej moralnosci w rzeczywistości służą narzuceniu innym własnej.

Czymże różnimy się od mrówek dwóch różnych kolonii, które wzajemnie napierdalaja się? Cholerne prymitywne małpy. Ludzie mnie autentycznie brzydza w swym prymitywizmie, jak brudne świnie w chlewie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 14 gru 2017, 7:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
Dlaczego się zaśmieca poczytny wątek Wysypisko tym czubem, skoro założył sobie swoje korytko?
Co, segregacja odpadów Was nie obowiązuje??? :lol:


viewtopic.php?f=9&t=1119


Kto tu jest czubem?
Ten, który brzydzi się cenzury i ja stosuje?
Nie sposób znieść sprzecznych przekonań?
Bo świat musi kręcić się wg waszych?
Z cenzura jest tak, że to tylko tymczasowy uszczelniacz, pomoże na chwilę w panowaniu małych przekonań ale potem ciśnienie silnych przekonań wypierdoli z potrójną siłą.
Nie będą mi małpy stanowić praw ni ich przemocą egzekwować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 10:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
... Jesteśmy prymitywnym zwierzętami, którym zdaje się Bożek wie co a w rzeczywistości udało się nam jedynie zejść z drzew.

.....


Nie umiem się z panem zgodzić, jesteśmy raczej podgatunkiem ustepowionym. To nie my zeszliśmy z drzew, dokonali tego nasi przodkowie, jednak tylko na zasadzie incydentu. ot by rozejrzeć się wśród wysokiej trawy. Ewolucyjne przystosowanie do pionowej postawy jest więcej niż mierne, postęp jest bardzo niewielki, wymuszenie to daje się nam wyjątkowo we znaki, już młode osobniki ok 20 roku życia prawie wszystkie mają zmiany zwyrodnieniowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jezusie najmilejszy 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
:lol: :lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 12:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Sposób traktowania mnie na tym forum, zresztą nie tylko na tym, pokazuje wyraźnie jak niekorzystna potrafi być zależność od innych osób. Nie spodoba im się co napiszę, to jeb na wysypisko, ktoś rzuci tekstem, że wysypisko przegląda zbyt wielu i żeby go nie zaśmiecać i lecę gdzie indziej.
Jak robol w fabryce, którego rola jest ulegać woli wlasciciela. Robią z tobą co chcą i już się postarali najmujac wojsko i policję, żebyś mógł im co najwyżej naskoczyc.

Dlatego nie wolno NIGDY dopuścić do nadmiaru władzy innych ludzi nad sobą. NIGDY, PRZENIGDY! Bo mając te władzę, pasożytujac na tobie, zniszczą Cię.

Tylko umiarkowany władza jest korzystna
Kto propaguje kapitalizm, socjalizm inna alizm, którego cechą jest potężna władza człowieka nad człowiekiem, ten jest pojawka i takiego chwasta zawsze warto wyrwać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 13:05 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
No to nie dawaj innym władzy.
Nade mną nie ma nikogo.

Jesteś traktowany tak, jak większość użytkowników forum.

Co do tzw. służb mundurowych, mam taką teorię: jeśli widzisz policjanta, to znaczy, że jesteś w złym miejscu. ;)


Ostatnio zmieniony 14 gru 2017, 13:32 przez szatanista, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
No to nie dawaj innym władzy.
Nade mną nie ma nikogo.

Jesteś traktowany tak, jak większość użytkowników forum.

Co do tzw. służ” mundurowych, mam taką teorię: jeśli widzisz policjanta, to znaczy, że jesteś w złym miejscu. ;)


Bo ty jesteś zgodny z resztą towarzystwa.
Kto jeat umysłowo zgodny zniewolenia nie odczuwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group