forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 gru 2017, 9:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No to niestety musi Pan jeszcze poczekać. Przecież niedoskonałych Pawlowiczek by Pan nie chciał, takich co to trzeba by było doszlifowywać na szlifierkach i wygładzać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 16:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Mylisz się Panie Krystkon. Drukarka 3d można wydrukować cały działający mechanizm, podczas jednego procesu.
Jestem w posiadaniu drukarki testowanej przez NASA, właśnie jako urządzenie do replikowania elementów
potrzebnych podczas misji międzyplanetarnej. Urządzenie spiekające laserowo metal, tworzy elementy zawieszone
niejako w masie niestopionego proszku. Podobnie działa drukarka fotopolimerowa, która utwardza polimer tam, gdzie
ogniskuje się promień lasera. To żaden problem. W zasadzie można wydrukować zegar, który po usunięciu
luźnego materiału będzie działał.
Tak drukowano takie rzeczy 10 lat temu. Obecnie można wydrukować absolutnie wszystko i ze wszystkiego..

Obrazek


Pan się mylisz Panie WRL bo sam wskazujesz na to, ze żeby wydrukować mechanizm potrzeba sterować prochem a do tego potrzeba już najmniej drugiej odrębnej od lasera siły.
Nie wydrukujesz Pan elementów nieciaglych jednym laserem, chyba, że przewidzisz Pan inne siły, które niezależnie od Pana działają w miejscu wydruku.
Proste jest drukowanie w małych odległościach gdzie Pan sterujesz jednocześnie wieloma siłami ale ja napisałem o ograniczeniu drukowania na duże odległości, gdzie Pan możesz sterować już tylko laserem.

Chodziło mi o wydrukowanie lazika na Księżycu laserem z Ziemi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Niby każdy wiedział, aliści tera zdawa się zapominać,
że PiS wyhodowan został na piersi rudego chuja. Ja aż
taki demencjusz nie jestem, żebym kongresu POPiS nie
pamiętał. Z POPiSem było tak jak z paktem Ribbentrop
- Mołotow, czyli zawarły gady sojusz, a potem jeden
drugiego w chuja zrobił i się pogniewali. Suwerena oni
mają jednako w dupie i tylko tępym jełopom się zdaje,
że któryś coś naprawiać chce. Ciemny lud łyka jak dropsy.


To jednak czegoś dowodzi.
Kto zbuduje sojusz, zmowi się, pomimo panującej niezgodny ten rządzi.
Kto nie potrafi zgodzić się i wciąż tylko powtarza, że z niezgodnymi na żaden układ nie pójdzie ten ostatecznie wchodzi w rolę podwladnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
zritah pisze:
A w ogóle co to jest to zabieranie tego, co ktoś kiedyś przepracował
i do jednego kotła zabierano mu składki na coś tam?
Gdyby wiedziano o tym, że jakiś gnom w przyszłości zaneguje pracę
milionów ludzi, to nie wiem, co by oni zrobili.
My teraz możemy się mądrzyć, że mogli do innej pracy iść.
Tylko możemy.
Trzeba by cofnąć się do tych czasów i powiedzieć, która to praca była niesłuszna,
a która słuszna i co wybrać.
PiS w swoim szaleństwie dojdzie kiedyś i do nas.
Cywili.
Bo mu się nie spodoba,że ktoś pracował w państwowych zakładach.
Albo np. w PGR-ze.


Kto wierzy, ze człowiek człowiekowi może stanowic prawo, ten powinien też uwierzyć, że człowiek może zakwestionować pracę drugiego człowieka.
Czyż to nie jest wasza ukochana tajna demokracja pośrednia w działaniu?
Odebranie człowiekowi emerytury za jego historycznie niezgodne poglądy to jeszcze mała sprawa. Za niezgodne poglądy ludzi bije się i zabija, torturuje się, więzi, na Sybir wysyła, niszczy się.
To zwykła zemsta a ja wciąż namawiam, ktoś powinien przestać mscic się pierwszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Znam kobitę, która całe życie przepracowała w wydziale paszportowym,
ale jako stażystka była sekretarką miejscowego oberubeka, Z rok była.
Teraz jej orżnęli emeryturę do minimum biologicznego. Niestety - jak
mawiał pewien mędrzec ;) - życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy
nie wiadomo co jest w środku. Ja w 91 roku miałem załatwioną pracę
w Stanach. Nie pojechałem wtedy, a musiałem teraz na starość. Kto
wie, co go czeka i jak życiem pokierować?


Przypuszczam, że zagonila Cię tam niezaspokojna ambicja.
Już na miejscu poczules pewnie, jaką cenę ma sukces i zateskniles za Polską.
Coś wyjaśnię może, dobrobyt materialny okupiony jest ogromnym dystansem ludzi do siebie nawzajem. Produktywme narody nie znają przyjaźni, bo nie mają na nie czasu w pościgu za najwyższą pozycją społeczną.
Wyścig szczurów to nie zarzut, to opis kultury.


Ostatnio zmieniony 05 gru 2017, 20:09 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 23:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Panie Cani trzymaj się Pan. Trzeba mieć nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy chwycimy to towarzych za ryja. Choć tak naprawdę mam wątpliwości, bo ten naród to naród durniów. Jest na to wiele przykładów. Tak wiele, że nie starczyłoby miejsca na fo aby je wszystkie wymienić.


Co za niefajne rozumowanie. Chwycić za ryj, inaczej przezwyciężyć, pokonać, sprowadzić do parteru. I co potem? Potem oni będą się wyzwalac spod was i was pokonywać.

Nóż kurwa ludzie co jest z wami nie tak?
Przecież to jest rozumowanie małpie.

To jest droga do wiecznej nędzy. Chcecie żyć w wiecznej nędzy?

Ja mam inny pomysł niż zemsta na PISowcach. Ujawnijmy wszelkie mienie opiszmy je i potwierdzmy kryptograficznymi swiadectwami własności zapisanymi w jawnej ksiedze kapitału. To na początek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 23:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
zritah pisze:
Boruch pisze:
Transport, który woził całe dywizje Armii Czerwonej po całej Polsce. Czy ludzie tam pracujący nie wysługiwali się obcemu mocarstwu? :shock:

Czy mogli mieć w tym czasie inną pracę?
Sami wiemy, że nie bardzo.


Pani Zritah, mogli, ale nie chcieli, bo wtedy każdy myślał o tym żeby pracować a nie brał tego w wymiarze takim jak popierdolony naród PiSowski dziś myśli. A czy jak ktoś chciał być zgodnie z sumieniem miał szansę robić coś, co byłoby dziś do zaakceptowania? Jedynie wyjechać. A jak wyjechać? Wyjeżdżali jedynie namaszczeni przez PRL oraz tzw niepokorni. Ci niepokorni tak w zasadzie nie wiadomo jak żyli, gdzie pracowali. Ale oni przez to nabrali wartości i so tera dla nas robali PRLowskich, którzy się wysługiwali przykładem, autorytetem. Niczego nie zbudowali, ale są ważniejsi i cenniejsi niż Pani, która zapewne zaiwaniała kilkadziesiąt lat po to aby wyżywić rodzinę i siebie. A jak ktoś był zaszczepiony ideą to przecież nie pracował dla siebie, dla ojczyzny pracował! Dla kraju, dla narodu pracował! Bo wtedy tak to się nazywało. Na jej chwałę i chlubę. I teraz ci panowie, byli dysydenci kiedyś, tak i dziś próżniaki i nieroby wyrwą Pani za to ubogą emeryturkę. Tak dla sprawiedliwoty.



Za dużo w tym ideologii i poczucia niesprawiedliwisci.
Proszę na to spojrzeć w ten sposób, każde niewyplacone Panu 5zl to 5zl więcej do przypuszczenia.

Z nienawidzacymi ich ludzi nie będą się liczyć. Chcesz Pan coś osiągnąć to przeatan ich nienawidzic.

PISowcy umysłowo są teraz w stanie poczucia zwycięstwa dobra nad złem, jak kiedyś krzyżowcy, odcinajacy głowy barbarzyńcom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 0:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Oj nie żartujmy sobie bo ten popierdolony narodek ma więcej takich egzemplarzy jak ten gość. I boję się, że dobrze mogą Robertowi nabruździć, albo nawet przechylić szale jego przegranej w kolejnych wyborach. Tu w tym biednym kraju nad Wisłą podobna spotkać zjawiska o których się filozofom nie śnilo.


Człowiek swoimi pojęciami wyraża, że w społeczeństwie coś idzie źle i że potrzeba wykonać nawrót do wartości fundamentalnych i ja się z nim generalnie zgadzam. Mogę nawet sprecyzować co idzie źle, kapitał nadmiernie koncentruje się i zmierzamy ku wojnie o własność.

Chce się publicznie modlić w tym o wasze dobro to super. Komuś przeszkadza modlitwa drugiego człowieka? Modlący się ludzie zazwyczaj są bardzo spokojni i przychylnie nastawieni oby takich jak najwięcej.

Bo wy nie wierzycie w bożka a ponieważ znacie się na prawdach uniwersalnych to człowiek jest durnen?

Na Boga NIE!
On nie jest żadnym durniem lecz jest tylko inny niż wy, nosi w sobie inne przekonania.

Pozwólcie ludziom mieć odmienne od waszych racje, rozumiem wasze poczucie zjedzenia wszystkich rozumow lecz mimo to pozwólcie być mu odmienne przekonanym.

Gość modli się, wyraża swoje przekonania, na nikogo nie pluje, za to wy plujecie na niego za niezgodność.
To ja zapytam - kto tu jest zjebem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Cenzura czuwa i o zawartość treści docierajacych do umysłów "SWOICH" dba.
A właśnie chciałbym zapytać czy podział ludzi względem ideologii na lewaków, prawakow, katolikow, komuchow, liberałów itd. jest podziałem ze wzgledu na wiarę tych ludzi w to co dobre i co złe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 10:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Krytkon przestań ty pierdzielić, dobrze?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group