forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 gru 2017, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
O żesz ty....... :o
Nie mniej zdrowia i wszelakiej pomyślności życzę...... ;)


To, ze normalny nie jestem każdy widzi. Kiedyś potrzebowałem być normalny i odczuwalem wielki wstyd kiedy przekraczalem NORMY ale teraz wstyd pokonuje potrzeba wyrazu własnych myśli. NORMY zachowań to zwierzęcy imperatyw, który nie ma nade mną już całkowitej kontroli.

Jestem niezgodny psychicznie z własnym otoczeniem - to fakt. Wyrażając własne myśli narażam się, od agresji, poprzez pogardę, wykluczenie po śmieszność. Nie spodziewam się już nawet innych reakcji otoczenia na mnie.

Mimo to nie dopuszczam, żeby niezgodni, których postrzegam jako prymitywnych i niedobrych rzadzili moin umysłem, nawet za cenę uznania mnie za niezdrowego psychicznie.

Kij w oko wszystkim, którzy mnie nie rozumieja i nie zgadzają się że mną. Pozostane sobą. Liczę, że jakimś cudem kultura mojego umysłu pokona ciemnie nam panująca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Spierdalaj ze swoimi morałami bo przy kolejnym wpisie napiszesz coś zupełnie przeciwstawnego. :mrgreen:


Uważaj, co piszesz bo cenzura wyrzuci twoje treści na wysypisko.
Aaaa nie wyrzuci? Bo właśnie tego oczekuje?
No tak.

Czyli własne przekonania sprzeczne z linią forum bez wartości ale "spierdalaj" zgodne z linią forum już pełne wartości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Dla uzupełnienia mojej wymiany ciosów z Polarem. W święta na naszych drogach zginęło 42 osoby. Święta do świąt, łykend do łykendu i uzbiera się niezła roczna sumka. Niejeden konflikt zbrojny pomiędzy państwami wnosi mniej ofiar niż polskie drogi polskie barany za kierownicą. :D


I ty tak z troski o życie, zdrowie i szczęście ofiar?
Martwisz się tym, że barany zabijają się wzajemnie na drogach?
I dać Ci władzę, pozwolić określić innym zasady, osądzić i ukarać a wszystkie barany wyleczysz z obaranienia?

Jak chciałbyś baranow odmienić?
Bo jeśli grozbami i karami to z automatu jestem twoim przeciwnikiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
wa ma pisze:
A to PRL był państwem policyjnym w/g kato-narodowych prawackich polytykerów.


Koncepcja państwa policyjnego wywodzi się z przekonania, że inni ludzie są źli.
Natomiast przekonanie o tym, że inni są źli ma swoje korzenie w takiej konstrukcji państwa, która sprzyja kłamstwom, oszustwom, wyzyskowi, bezwzglednosci, niszczeniu człowieka przez człowieka.

Tak to jest kiedy państwo podejmuje się egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności prywatnej, podatków pośrednich, emisji pieniądza poprzez prywatne instytucje finansowe, czy karania zdrady tajemnic.

To jest podstawą naszego przekonania, że inni kłamią, oszukują, kradną, wyzyskuja, będą zaspokajać się po trupie drugiego człowieka, co prowadzi nas jak za rączkę do idei państwa policyjnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie ma sprawiedliwości tylko Pana Krystkona wyrzuciło.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
st1111 pisze:
Nie ma sprawiedliwości tylko Pana Krystkona wyrzuciło.


Prawda znana nie od dziś - sprawiedliwość potrzeba sobie wywalczyć.
Ale jest jeszcze inna prawda - stań do walki kiedy masz szansę wygrać, kiedy nie masz szansy uciekaj i czekaj aż sytuacja zacznie Ci sprzyjać.

I tak są lepsi od innych, bo nie zbanowali mnie zupełnie.
racjonalista.pl i ateista.pl zbanowali mnie całkowicie za poglądy, ci tu wydzielają mi tylko przestrzeń wypowiedzi odbierając mi rownowaznosc ale nie zamykając mi ust zupełnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 2:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
No to zgadywanka dla poprawy nastrojów, bo mnie takie myśli nienormalne czyli złe nachodzą, że muszę je z siebie jak przy egzorcyzmach wyrzucić.

Wyobraźcie sobie dwa urządzenia wifi w trakcie transmisji cyfrowej. Transmisja cyfrowa pomiędzy urządzeniami jest fizycznym oddziaływaniem tych dwóch materialnych ciał.

Określ podstawową właściwość tego fizycznego oddziaływania.

A przy okazji, zauważyliście może, że prezentacje egzorcyzmow zawierają w sobie pewien obraz psychicznych procesów zachodzących u opetanego? Ja opisalbym to w etapach jako sprzeciw, wkurwienie, amok, załamanie, powrót do normalności. Nie sądzicie może jak ja, że jest to obraz procesu łamania sprzecznych przekonań? Przypomnijcie sobie przypadki zmiany przekonań u innych, czyż proces załamania się wcześniejszych przekonań i wykształcenia się nowych nie przypomina wam przebiegu egzorcyzmow?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
.

Ale może ja się nie znam Bo po co tam Polakowi służba zdrowia, dostęp do lekarza, leki, kiedy może wstąpić do kościoła i pomodlić się o zdrowie. Ups - sorry nie może, bo kościoły są zazwyczaj zamknięte. I dziwne, z powodów bezpieczeństwa. Tak Polacy katolicy kochają boga, że gotowi są np wynieść całe tabernakulum. Kiedyś za moich czasów dziecinnych kościoły stały otworem. Można było wejść w każdej chwili. Jak to jest? :mrgreen:


Dziwię się, że skoro za ważne uważasz manipulowanie ciałem to nieważna wydaje Ci się manipulacja psyche. Sądzisz, że wpływ na materię jest istotniejszy od wpływu na duszę?

Sądzisz, że słowem nie zdzialasz tyle ile skalpelem pomijając już kwestię potrzeby wpływania na innych?

Ktoś tu zaraz wyjedzie z idiotycznym "nie wierzę w duszę" ale ja poproszę to wówczas aby wskazał mi w materii ruch.

Abstrakcyjny czy też duchowy ruch nie jest elementem materii on jest czynnikiem materii, jej właściwością. Ruch nie jest w materii, ruch definiuje materię i jest z nią w sprzeczności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 14:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Kościoły pelnia rolę ośrodków psychoterapii i księża zamiast organów cielesnych jak lekarze naprawiaja umysłowe koncepty.

Weźmy za przykład taki fundamentalny koncept jak - czcij własnych rodziców - stojący w sprzeczności z własnym egoizmem i przekonaniami o wartości drugiego człowieka.. W świecie totalnej rywalizacji podporzadkowac sie takiej idei jest bardzo trudno ale sprzeniewierzenie się jej grozi poczuciem winy i złym samopoczuciem. Kościół pomaga nam w utrzymaniu tego konceptu w umyśle, programujac / przekonując. Po to chodzimy do kościołów, żeby nas odpowiednio zaprogramowano, co pomoże nam przetrwać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Co jest, że znowu mnie przenoszą? Obraziłem kogoś? Zagrozilem mu napascia?

Nieeee, to tylko odmienne poglądy ; ).

Kurestwo, ale mające dostęp do przycisków administracyjnych.

Zasada 1. Nie być nadmiernie zależnym od innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group