forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 gru 2017, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ksionc pisze:
Po chuj go podkręcasz?! Niech se pierdoli sam do siebie, temat zdechnie śmiercią naturalną.


Przyznaję się, gdy ktoś mi odpowiada czuję się sprowokowany do rozmowy. Przyznaję też, że gdyby wszyscy mnie zignorowali to pewnie dałbym sobie siana, bo byłaby to rozmowa ze ścianą a i tak jest, tylko, że chyba z murem.

No ale ktoś musi wam przeciez, będącym w stanie samozadowolenia i głębokim przekonaniu o właśniej dobroci, uświadomić, że padol łez i cierpienia nie wynika wcale z żadnych złych ONYCH, będących w takim samym stanie samozadowolenia i przekonaniu o własnej dobroci jak wy, lecz wynika z NAS SAMYCH.

Spojrzta w lustro a tam - ludzie syczacy z nienawiści przez zaciśnięte zeby, oskarżający innych o zło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Krytkon przestań ty pierdzielić, dobrze?


No właśnie chyba podążam w twoim kierunku.
Zgorzknienia i jadowitosci.
Zastanawiam się czy zostało we mnie jeszcze jakieś człowieczeństwo.

Przez to, że tak bardzo nie lubię ludzi jestem w czarnej dupie. Nie mogę się od tego uwolnić. Glosze, że do poprawy świata należy przełamać własną niechęć i nie potrafię sam tego zrobić. Myśli i wartości imnych są tak oddychające, że można się pochlastac.

Jak wydostać się z otchłani poczucia, że inni są źli i jedyne co, to trzeba do nich mieć jak największy dystans?

Ta niezgodność psychiczna z innymi ludźmi to koszmar.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
....
Zastanawiam się czy zostało we mnie jeszcze jakieś człowieczeństwo.

Przez to, że tak bardzo nie lubię ludzi jestem w czarnej dupie. Nie mogę się od tego uwolnić. Glosze, że do poprawy świata należy przełamać własną niechęć i nie potrafię sam tego zrobić. Myśli i wartości imnych są tak oddychające, że można się pochlastac.

Jak wydostać się z otchłani poczucia, że inni są źli i jedyne co, to trzeba do nich mieć jak największy dystans?

Ta niezgodność psychiczna z innymi ludźmi to koszmar.


Na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi: tak, wszystko czym pan dysponuje to człowieczeństwo.

Na następne pytania odpowiedź jest równie prosta.

Niezgodność panu przejdzie a i koszmar ustanie gdy tylko do świadomości pańskiej dotrze powyższe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Dzięki Panie Pantryglodytes, to taki miłe przeczytać coś innego, niż to, że jest się psychicznym zjebem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Po jaki chuj Trump robi zadymę?

Kontrowersyjna decyzja Donald Trumpa. Światowe mocarstwa ostrzegają

Prezydent Donald Trump ogłosi dziś, że Stany Zjednoczone uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Region ponownie może się stać jednym z głównych punktów zapalnych świata. Na horyzoncie może rysować się kolejny konflikt. Przedstawiciele światowych mocarstw wyrażają swoje zaniepokojenie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald- ... ga/gx3xx2k


Po co ktoś ogłasza się właścicielem? ; )
To jak pytanie dlaczego ktoś w ogóle chce być właścicielem.

To może ja odpowiem w taki sposób.

Kiedy OBCY przyjeżdża do NASZEGO kraju to MUSI trzymać się NASZYCH zasad a inaczej MOŻEMY zastosować wobec niego przemoc.
A teraz wyobraź sobie, że Palestynczyk czy inny Arab będzie w Jerozolimie obcym i nie będzie innym określał podatków czy ich pobierał, lecz grzecznie pod lufą karabinu podatki określone przez innych płacił.

Wiesz po co to Trump ogłasza?
Żeby zgodnie z prawem egzekwować w Jerozolimie własność Amerykanów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
Obrazek


Trochę to rasistowskie i karykaturalne.
Swym stylem nawiązuje do plakatów komunistycznych i wcześniej wojennych.

W stylu:
MY dobrzy ONI ŹLI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Problem w tym, że nie dowiedziono.
Cała afera opiera się na zeznaniu jednego osobnika.

Zdyskwalifikowani przez MKOl rosyjscy narciarze,biatloniści,saneczkarze i bobsleiści aktualnie bez przeszkód STARTUJĄ W PUCHARZE ŚWIATA,gdzie poddawani są skrupulatnej kontroli antydopingowej.
WSZYSTKIE wyniki NEGATYWNE !


Ja uważam, że problem w tym, iż sportowcy zarabiają 1000x więcej od zwykłego człowieka i że dla uzyskania tej przewagi nad zwykłymi ludźmi, człowiek zdolny jest do wszystkiego.

Oczywiście te paranoiczne zarobki wynikają z kultu zwycięstwa nad innymi. Takie małpie rozumowanie - tfuuu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
A po cholerę Panie Prosiak mają jechać na olimpiadę? Potem tylko kłopot z odebraniem medalu.
18 medali odebranych Rosjanom, tylko za dwie olimpiady. Po co taka farsa? I jeszcze ten brak
honoru. Kazachowie medale zwrócili bez szemrania, ale to nie Rosjanie. Gdybym był idiotą jak
ladaco, powiedziałbym - naród oszustów. Nie powiem tak. Oszuści bez honoru zdarzają się w
każdym, ale nie w każdym jest na to moralne przyzwolenie.

Rosja do tej pory została pozbawiona 50 medali olimpijskich, Ukraina i Białoruś też po kilkanaście.
Kto wie ilu USA? Ile medali odebrano USA za doping, tow. ladaco?

Cytuj:
Rosyjscy sportowcy, którym odebrano za doping medale zdobyte na igrzyskach w Pekinie
w 2008 i Londynie w 2012 roku, jeszcze ich nie zwrócili do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.
Kilku zapowiedziało wręcz, że nie zamierza oddać swoich trofeów. W sumie zwrócone ma być 18 medali
wywalczonych indywidualnie oraz 10 w sztafetach, gdzie minimum jednemu zawodnikowi udowodniono
stosowanie zabronionych środków.

Po ostatnich zimowych igrzyskach w Soczi, Rosja za doping straciła dwa złote medale. Podobno tylko ja
widzę problem. Naprawdę?


Amerykanie wyjebal ludziom na głowy 2 bomby atomowe, napalm, czynnik pomarańczowy a ostatnio nawet matkę wszystkich bomb.
Przyznaję, żadnego oszustwa w tym nie było, czysta arogancja, ale o jakiej moralności tu jest mowa?

Bo tobie akurat wartości z Amerykanami zgadzają się, bo wśród nich mieszkasz, to mają przewagę moralną?

W organizacjach sportowych panuje ta sama polityka, która panuje wszędzie. Każdy tam załatwia swoje interesy. Wnioski o przewadze moralnej na podstawie odebrania medali są niewiele warte.

Moralny to taki, który jest zgodny z tym czego chcemy a każdy chce czegoś innego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Cytuj:
Mamy do czynienia z ludźmi, którzy stoją pod bardzo poważnymi zarzutami. Tu nie chodzi o to, że ktoś pietruszkę ukradł albo pomylił się w oznakowaniu dokumentów - mówił w TVP Info Antoni Macierewicz. Szef MON był pytany o zatrzymanie byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego gen. bryg. rez. Piotra Pytla oraz o zarzuty pod adresem gen. Janusza Noska.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierew ... dy/fp5z5hd

Perfidia na mistrzowskim poziomie. Ciekawe tylko dlaczego dopiero po dwóch latach od objęcia władzy wiadomo, że popełniono tak straszliwe przestępstwa? Generał Pytel wyszedł z prokuratury i stwierdził, że odmówił składania zeznań. Skoro popełniono tak ciężkie przestępstwa to dlaczego generał spokojnie z uśmiechem na ustach wyszedł i pospacerował sobie do domu? Kto tu kurwa znowu łże? Jakim trzeba być obłudnikiem aby wciskać ludziom coś podobnego? :evil:

A ten ogłupiony naród patrzy na to wszystko rozjapiony.


Dla mnie pojęcie zdrady jest absurdem bowiem wierzę, że każdy może robić co chce i podążać za tym czego chce.

Każdy kto podejmuje się karania ludzi za zdradę, w tym zdradę tajemnic, jest wg mnie złym człowiekiem - bardzo złym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Krystkon, czy Ty żadnych zasad nie masz?Piszesz, każdy, może robić co che, a jak ktoś zechce Ciebie albo kogoś Ci bliskiego krzywdzić, torturować, a nawet zabić, to też będzie ok? Opamiętaj się z tym słowotokiem.Ja daję Ignora, ileż można te brednie znosić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group