forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 gru 2017, 13:14 
tak jest, i dostajesz wpierdol nie za poglady tylko za cichy chód po ulicy i niemanie odblasków... ;)


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2017, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
older pisze:
tak jest, i dostajesz wpierdol nie za poglady tylko za cichy chód po ulicy i niemanie odblasków... ;)


Zawsze za odmienność było wpierdol. Czarownice to wiedzą najlepiej. To Natura walczy z nieublagana zmiana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 13:48 
nie sprzeciwiaj się zmianie ( nawet dobrej) bo naprawdę dostaniesz wpierdol, a sądząc po tym co piszesz, jeszcze nikt ci nie wpierdolił ;)


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2017, 13:52 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
krystkon pisze:
Bo ty jesteś zgodny z resztą towarzystwa.
Kto jeat umysłowo zgodny zniewolenia nie odczuwa.


Ja? Zgodny z resztą towarzystwa? :D
Słabo u ciebie z obserwacją.

Jestem wolny. Robię to, co kocham. I nie mam z tego żadnych korzyści majątkowych.

Coś ci podpowiem.
Pierdol wszelkie autorytety. Bądź w tym konsekwentny.

Społeczeństwo można oceniać po tym jak traktuje swoich najsłabszych.
Powiedz mi: kto jest najsłabszy w społeczeństwie?
Odpowiedz sobie na to pytanie i niech to będzie fundament tworzenia zdrowego społeczeństwa.
To a nie polityka, czy kapitał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
krystkon pisze:
Bo ty jesteś zgodny z resztą towarzystwa.
Kto jeat umysłowo zgodny zniewolenia nie odczuwa.

Ja? Zgodny z resztą towarzystwa? :D
Słabo u ciebie z obserwacją.
Jestem wolny. Robię to, co kocham. I nie mam z tego żadnych korzyści majątkowych.


Oj widać, że od urodzenia minimum klasa średnia.
Rodzice wykształcili i uposazyli?

Gdybyś trochę powalczyl o przetrwanie bez wykształcenia i majątku raczej tak byś nie śpiewał.

W realnym świecie przestajesz spełniać żądania innych i zdychasz z głodu. Nie zapłacisz komornego, nie zdobędziesz pożywienia i co najwyżej smieciarka zbierze twoje scierwo.

Nie wszyscy urodzili się klasą średnia I nie wszyscy posiadają nieopodatkowane majątki. Właściwie to większość, która właściciele skutecznie trzymają za mordę, jest w czarnej dupie - tzn. jest zniewolona i o robieniu czego się chce i byciu szczęśliwym nie ma mowy.

Wyjaśnij mi, skoro nie robisz tego czego inni od Ciebie chcą i niczego od nich nie dostajesz w zamian jak ty żyjesz? Na powietrze?
Nie potrzebujesz opłacać komornego - jakim cudem? Jakim cudem zdobyles własność? Jak to działa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek


Pogarda wycelowana niby w człowieka tak naprawdę ma uderzać w sprzeczne wierzenia.
Wystarczy z innymi podróżnic się przekonaniem co trzeba, co powinno się, czego nie wolno, czego nie nalezy, kiedy jest sprawiedliwie, kiedy nie, żeby się z innymi znienawidzić.

Homo sapiens wyobraża sobie, że to walka kultur w dążeniu do wyższej kultury ale mnie się wydaje, że tu idzie o panowanie określonego instynktu w umysłach zwierząt.

Wojna memow na wzór wojny genów.
Walka sprzecznych osobowości na wzór walki sprzecznych organizmów.
Czy wiecie już, że tzw. "dusza" to po prostu czynność ciała?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Ciekawa kwestia.

Obrazek


Ja wiem dlaczego.
Bo 500 zł daje człowiekowi namiastkę wolności i człowiek nie musi zeszmacic doszczętnie przed właścicielem firmy, w której robi jako najemnik a dzieci mimo to nie padną z głodu.
Wg urządzania świata przez innych bycie najemnikiem = bycie niewolnikiem.

Wg urządzenia świata przez innych "dobrych" strażników ludzkiej wolności i godności wszelkie posiadanie zarezerwowane jest dla kapitalistów i emerytów a młody człowiek staje się tylko ich narzędziem w zaspokajaniu własnych potrzeb.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Właściciele generalnie rządzą ludźmi a nie zjadają ich.
Zjadają to co podporządkowani im ludzie wytworza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 12:13 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Pierdolisz, krystkon, jak potłuczony.
Robię to, co kocham i dostaję to, czego potrzebuję.
Jeśli rzeczywistość nie zgadza się z twoimi przekonaniami, to tym gorzej dla rzeczywistości, co?
Warto czasem robić sobie taki reality check, żeby przetestować swoje "prawdy".
I nie pierdol mi tu o żadnej klasie średniej. Nikt mi niczego nie dawał.
Realny świat? Przecież ty nie masz z nim żadnego kontaktu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 13:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
A propos tego żubra. Zaraz po tym incydencie Niemcy wydali specjalną dyrektywę mówiącą o tym jak postępować, kiedy po raz kolejny żubr z Polski znudziłby się szczęściem jaki sprowadza na kraj i polskie zielone zasoby obatel prof. syszko.

Brzmi to mniej więcej tak - osaczyć, ogrodzić w terenie pochwycić i przetransportować ku właścicielu. Niestety nasi niemieccy przyjaciele nie mają tyle wyrozumiałości dla żubrów uchodźców co dla uchodźców ludzi. I nie chcą ich u siebie.

Ale przynajmniej nie będą do tych zwierzaków strzelać. Bo przecież pewien obatel pisu wyraził zadowolenie z incydentu strzelania do uchodźców na pontonie. A o żubra strasznie się obraził. Taka tam sprzeczność w morale.


Sprzeczność moralną i logiczną odnajdziesz nie tylko wśród niezgodnych ludzi, komunistów i libertarian, SLDowcow i PISowcow ale odnajdziesz ją także, co trudne do pojęcia, w wymiarze jednego umysłu.
Na pewno znasz pojęcie bitwy myśli? Zapewne jest tak, że rożne obszary mózgu dążą do odmiennych decyzji.

Dla mnie bardzo interesujące wydaje się zdarzenie przełomu, moment po którym dochodzi do zmiany zachowań.
To jest interesujące zarówno w wymiarze społecznym jak i umysłowym.
Sam zapowiadasz, że w końcu przyjdzie kres panowania przekonań PISu. Ja też wiem, ze nadejdzie i moment przełomu jest dla mnie niesamowity.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group