forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 18:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2017, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Krytkon przestań ty pierdzielić, dobrze?


No właśnie chyba podążam w twoim kierunku.
Zgorzknienia i jadowitosci.
Zastanawiam się czy zostało we mnie jeszcze jakieś człowieczeństwo.

Przez to, że tak bardzo nie lubię ludzi jestem w czarnej dupie. Nie mogę się od tego uwolnić. Glosze, że do poprawy świata należy przełamać własną niechęć i nie potrafię sam tego zrobić. Myśli i wartości imnych są tak oddychające, że można się pochlastac.

Jak wydostać się z otchłani poczucia, że inni są źli i jedyne co, to trzeba do nich mieć jak największy dystans?

Ta niezgodność psychiczna z innymi ludźmi to koszmar.


Krystek każdy z nas ma w sobie "jadowitość i zgorzknienie", to stan normalny i nie ma co nad tym biadolić. To zależy od charakteru oraz otoczenia, które ma wpływ na Ciebie. I choćbyś na głowie stanął tego się nie ustrzeżesz. Ważne jednak żeby mieć to coś pod kontrolą. Brak "zgorzknienia i jadowitości" to też stan niewłaściwy. Bo to oznacza, że cokolwiek z uczuciami człowiek może być na bakier.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 12:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
czyli jakby wogle śtucny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 12:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Killashandra Ree pisze:
Krystkon, czy Ty żadnych zasad nie masz?Piszesz, każdy, może robić co che, a jak ktoś zechce Ciebie albo kogoś Ci bliskiego krzywdzić, torturować, a nawet zabić, to też będzie ok? Opamiętaj się z tym słowotokiem.Ja daję Ignora, ileż można te brednie znosić.


Całkiem niedawno odkryłem, że poważną chorobą ludzkości jest głębokie i autentyczne przekonanie wszystkich, że wokoło jest pełno złych i zepsutych do szpiku kości ludzi. Też je miałem ale już mi przechodzi.

To jest fałszywe przekonanie, które być może pomaga mieć innych ludzi za nic ale to ewidentnie fałsz.

Pewnie nie możesz znieść tej myśli, bo Cię zmusza, żeby uwzględnić potrzeby innych a dopóki inni są demonami to można ich potrzeby mieć jak i ich za nic.

Ja już wiem, że wy pragniecie tego poczucia, że sami jesteście dobrzy a niezgodni z wami są źli i będziecie walczyć z każda ideą, która ten podział na dobrych i złych będzie podważać.

To wszystko to małpi instynkt przetrwania. Wiem także, że nie planujecie nad własnymi odczuciami w tym względzie, to one panują nad wami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Killashandra Ree pisze:
Krystkon, czy Ty żadnych zasad nie masz?Piszesz, każdy, może robić co che, a jak ktoś zechce Ciebie albo kogoś Ci bliskiego krzywdzić, torturować, a nawet zabić, to też będzie ok? Opamiętaj się z tym słowotokiem.Ja daję Ignora, ileż można te brednie znosić.


Całkiem niedawno odkryłem, że poważną chorobą ludzkości jest głębokie i autentyczne przekonanie wszystkich, że wokoło jest pełno złych i zepsutych do szpiku kości ludzi. Też je miałem ale już mi przechodzi.

To jest fałszywe przekonanie, które być może pomaga mieć innych ludzi za nic ale to ewidentnie fałsz.




Ja tylko dla ustalenia faktów zapytuje, kiedy to było? Bo mnie się wydaje, że zaledwie kilka postów temu. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Nie zamierzam dociekać,mam krystkonowstręt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Ja tylko dla ustalenia faktów zapytuje, kiedy to było? Bo mnie się wydaje, że zaledwie kilka postów temu. :lol:


Ty zdaje się do tej pory tego nie odkryłes i oskarżasz inaczej przekonanych o zło jak wściekły.
Naprzemiennie z wyrażaniem groźby pochwycenia ich za mordy - pokonania znaczy.

Jeśli Ci się uda, nie daj Bozku, będziesz tylko kolejną dobra zmianą pośród tysięcy dobrych zmian przed Tobą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Killashandra Ree pisze:
Nie zamierzam dociekać,mam krystkonowstręt.


Odmienne wartości zawsze budzą wstręt.
Dlatego ja mam ludziowstret.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 16:44 
aż tak? o to Pana, Panie Krystyna nie posądzałem.


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Ja tylko dla ustalenia faktów zapytuje, kiedy to było? Bo mnie się wydaje, że zaledwie kilka postów temu. :lol:


Ty zdaje się do tej pory tego nie odkryłes i oskarżasz inaczej przekonanych o zło jak wściekły.
Naprzemiennie z wyrażaniem groźby pochwycenia ich za mordy - pokonania znaczy.

Jeśli Ci się uda, nie daj Bozku, będziesz tylko kolejną dobra zmianą pośród tysięcy dobrych zmian przed Tobą.


Panie Krystkon. Inaczej przekonani niech sobie żyją i robią sobie jak chcą. Ale Polska nie jest złożona tylko z jednej nacji, która musi mieć zawsze rację. Władza to jest takie coś co wymaga umiejętności posługiwania się nią. A posługiwanie się nią to nie jest wycięcie wszystkiego w pień bo mi się nie podoba i ma być tak jak ja chcę. Mówiąc o "łapaniu za ryja" myślę o obronie moich wartości, nie o narzucaniu swoich innym. Już kiedyś to pisałem ale napisze jeszcze raz. Jakość rządów demokratycznych poznaje się po tym ile obywatele maja wolności niezależnie jakie poglądy wyznają. Niech mnie Pan nie wkurwia, bo nie chodzi mi o to abym narzucał całej Polsce moje wizje. Chce tylko uszanowania moich a ja zapewniam, ze uszanuje inne. To sie nazywa równowaga, tolerancja, prawdziwa wolność.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Ale uszanowanie zaczyna się od próby zrozumienia i tolerowania przeciwników i nie wtedy kiedy jesteś Pan u władzy na samym szczycie hierarchii lecz wtedy kiedy jesteś Pan podporządkowany na samym dnie hierarchii.

Nie chciej Pan pokonać tych, którzy Panem rządzą wbrew Pańskiej woli lecz zechcieli Pan ich przekonać aby rządy działy się w zgodzie z Pańska wolą.

Jeśli Pan sądzisz, że jesteś lepszy bo wybaczysz kiedy już zdobędziesz władzę, to zapewniam nie będziesz lepszy, będziesz tylko kolejną dobrą zmianą.

Wybaczyć trzeba wtedy, kiedy jesteś Pan zniewolony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group