forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2018, 10:22 
Olderowi sie nie chciało, to wrzuce ja coś o potędze umysłu i jego podstawach..


Załączniki:
film_older.JPG
film_older.JPG [ 21.47 KiB | Przeglądany 2053 razy ]


Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 11:08 przez ladaco, łącznie zmieniany 1 raz
Na górę
  
 
Post: 17 sty 2018, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 13:49 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Język polski jest bardzo precyzyjny, wystarczy umiejętnie się nim posługiwać.
(to do kogoś tam narzekającego na język)

Krystkon, dawno temu ktoś przewidział, że się pojawisz na tym forum. Nazywał się Platon i wykoncypował sobie alegorię jaskini.
http://www.philosophyzer.com/the-allego ... d-meaning/

W języku polskim też znajdziesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 14:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:


Kurwa, wreszcie, choć raz ktoś się trzyma tematu w tym wątku.

Tak niestety wygląda potęga umysłu potomków pitekantropów, jaskinie nieco zmieniły formę i w społeczeństwach typu europejskiego w pewnym stopniu zhardziały kobiety, to w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o osiągnięcia intelektualne, jakieś 150000 lat intensywnego rozwoju.
Nawet kamiennych narzędzi nie udało się do końca porzucić nie wspominając o ludożerczych praktykach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szatanista pisze:
Język polski jest bardzo precyzyjny, ....


Tak.... Aga naga a kobyła ma mały bok.

https://www.youtube.com/watch?v=GeoFZOu3K_w


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 10:19 
stanax pisze:
Po co teraz motasz debilu?


Wiesz dlaczego zostałeś modem tego zacnego forum, cipko?
Bo dar logicznego myślenie zastąpiono u ciebie tym
Obrazek

reszta tu
https://youtu.be/VG1UBMlzrrU

...ciekawym czym pisze jak pewnie obie dłonie głęboko posadowione...??


stanax pisze:
NFZ wydaje na zakup sprzętu ~282 mln przez cały rok!
Chyba, że chcesz by Owsiak pasł biurokratów z NFZ to napisz,
zamiast pierdolić bez sensu.


Nikt nie neguje, że Owsiak kupuje.
Ja osobiście neguję pobudki z których to robi.
Pizdy takie jak ty próbują zrobić z niego świętego, a z całej hucpy nową religię.
I podwójne standardy którymi operuje tutaj zacny przypisując je mi, rozpierdalają mój delikatny system spawacza.
- nie szkodzi, że trochę weźmie dla siebie, kto powiedział, że musi żyć jak mnich

Ale to pewnie dlatego, że mamy inne standardy uczciwości i moralności.

Jeden z najwybitniejszych ( jak nie najwybitniejszy ) modów tego fo powiedział: - system ubezpieczeń społecznych to najdonioślejszy wynalazek człowieka.
NFZ działa w systemie tego wynalazku, a każda deregulacja jest próbą wpędzenia społeczeństwa w mroki średniowiecza, gdzie pan możny decyduje o losie swoich poddanych, a światem rządzi pieniądz. Owsiak swoją działalności i wypowiedziami jasno określa swój stosunek do tego systemu - państwowe nie działa, prywatne lepsze.
Nie zamierzam z tobą dyskutować, bo zarzucisz mnie wklejkami z grubymi dzieciakami przed kompem, gejowska penetracja odbytu, jakimś gifem z przerażona twarzą, więc jak to mówią - szkoda śliny.

Trzymaj się dzidziuś swoich standardów. ;)

Cytuj:
W II kwartale 2017 roku liczba osób pracujących wynosiła w naszym kraju 16 496 tys.

100 mln owsiakowego ratunkowego podzielić przez 16 mln. pracujących daje nam 6,25 zł. O tyle wystarczy podnieść składkę na ubezpieczenie zdrowotne pracującym, żeby pokryć hucpę i małoletni wolontariusze nie musieli marznąć na mrozie podczas kwesty.
6,25 rocznie, 0,52 grosze miesięcznie.
Tak, zgadzam się na podniesienie moje składki zdrowotnej nawet o 1 złoty miesięcznie.
Ciekawe dlaczego tak prosty manewr nie jest wdrażany?
Może dlatego żeby owsiaki tego świata mogły istnieć i kręcić swoje lody z pełna akceptacją społeczeństwa?
A może o spokój sumienia Lewandowskich, Lisów, Dodów, bo dali znoszone gacie i kolację we dwoje na licytację?

Tyle w temacie. Amen.


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2018, 11:15 
Komentarz człowieka lewicy. Ale tej prawdziwej, nie kawiorowej. Założyciela RSP i Kancelarii.

Cytuj:
WOŚP jest przykrywką dla kanalizowania niezadowolenia młodzieży... duża cześć młodzieży dzięki Owsiakowi zamiast według "róbta coś dla wspólnego dobra", działa według "róbta co chceta" czyli "miejta wszystko w dupie"... nawet to, że was dymają systemowo...
Dzisiaj trafiłem na post nawołujący do tego aby Owsiak stał się politykiem (że niby apolityczny) i uratował nasz kraj przed PiSem...
Straszne co ludzie za bzdury potrafią wymyślać...
Ten niby apolityczny Owsiak jest wytworem transformacji, dzieckiem magdalenkowego przekrętu... "misiem z okienka", który mówi dzieciom żeby były grzeczne... tzn niegrzeczne, ale w wymiarze, który na losy społeczeństwa (może poza jego demoralizacją obyczajową) nie wpływa w żaden sposób... i właśnie o to chodzi Owsiakowi... takie ma zadanie do spełnienia... aby młode pokolenie było apolityczne, aby kontestowało w sposób niezagrażający systemowi.
I to postnomeklaturowe indywiduum miałoby robić za męża opatrznościowego Polski... przecież już mieliśmy takiego jednego "człowieka z ludu"... a lud i po szkodzie głupi...


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2018, 11:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
polar pisze:
stanax pisze:
Po co teraz motasz debilu?


Wiesz dlaczego zostałeś modem tego zacnego forum, cipko?
Bo dar logicznego myślenie zastąpiono u ciebie tym
Obrazek

reszta tu
https://youtu.be/VG1UBMlzrrU

...ciekawym czym pisze jak pewnie obie dłonie głęboko posadowione...??


stanax pisze:
NFZ wydaje na zakup sprzętu ~282 mln przez cały rok!
Chyba, że chcesz by Owsiak pasł biurokratów z NFZ to napisz,
zamiast pierdolić bez sensu.


Nikt nie neguje, że Owsiak kupuje.
Ja osobiście neguję pobudki z których to robi.
Pizdy takie jak ty próbują zrobić z niego świętego, a z całej hucpy nową religię.
I podwójne standardy którymi operuje tutaj zacny przypisując je mi, rozpierdalają mój delikatny system spawacza.
- nie szkodzi, że trochę weźmie dla siebie, kto powiedział, że musi żyć jak mnich

Ale to pewnie dlatego, że mamy inne standardy uczciwości i moralności.

Jeden z najwybitniejszych ( jak nie najwybitniejszy ) modów tego fo powiedział: - system ubezpieczeń społecznych to najdonioślejszy wynalazek człowieka.
NFZ działa w systemie tego wynalazku, a każda deregulacja jest próbą wpędzenia społeczeństwa w mroki średniowiecza, gdzie pan możny decyduje o losie swoich poddanych, a światem rządzi pieniądz. Owsiak swoją działalności i wypowiedziami jasno określa swój stosunek do tego systemu - państwowe nie działa, prywatne lepsze.
Nie zamierzam z tobą dyskutować, bo zarzucisz mnie wklejkami z grubymi dzieciakami przed kompem, gejowska penetracja odbytu, jakimś gifem z przerażona twarzą, więc jak to mówią - szkoda śliny.

Trzymaj się dzidziuś swoich standardów. ;)

Cytuj:
W II kwartale 2017 roku liczba osób pracujących wynosiła w naszym kraju 16 496 tys.

100 mln owsiakowego ratunkowego podzielić przez 16 mln. pracujących daje nam 6,25 zł. O tyle wystarczy podnieść składkę na ubezpieczenie zdrowotne pracującym, żeby pokryć hucpę i małoletni wolontariusze nie musieli marznąć na mrozie podczas kwesty.
6,25 rocznie, 0,52 grosze miesięcznie.
Tak, zgadzam się na podniesienie moje składki zdrowotnej nawet o 1 złoty miesięcznie.
Ciekawe dlaczego tak prosty manewr nie jest wdrażany?
Może dlatego żeby owsiaki tego świata mogły istnieć i kręcić swoje lody z pełna akceptacją społeczeństwa?
A może o spokój sumienia Lewandowskich, Lisów, Dodów, bo dali znoszone gacie i kolację we dwoje na licytację?

Tyle w temacie. Amen.


Gdybyś tego nie zauważył to informuje, że
"pan możny decyduje o losie swoich poddanych, a światem rządzi pieniądz"

Polar czy ty propagujesz własność państwową?
To jest krank.

Nadmierne rozproszenie własności jest tak samo zabójcze jak jej nadmierna koncentracja.

Bozku jak ja nie lubię socjalizmu.
Socjalizm to "musisz" kiedy kapitalizm to "możesz".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 12:31 
sie dwa przyjeby dobrały, łajza norweska i poruchany, nieustannie żebrajo o atencje..., nic tylko bulgotanie..


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2018, 12:36 
krystkon pisze:
Polar czy ty propagujesz własność państwową?
To jest krank

Oczywiście. Dopiero teraz to zauważyłeś?
Uuuu...coś słabiutko z postrzeganiem oczywistego. A umysłem chcesz się zajmować? Uuuu...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group