forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2017, 2:05 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie Krystkom,
Lepsi czy gorsi to zalezy od kryteriow.
A ja panu radzilem,pod jablonka usiasc. A jabluszko spada niedaleko od jabloni wiec by pana moze trafilo w glowe, pan by zrozumial bezwzgledna grawitacjegrawitacje i by Principia Mathematica napisal.
Tak nawiasem, to Icek (Newton) mial paskudny charakteri uzeral sie z kazdym tak, ze by na cale to forum wystarczyl.
I cale szczescie bo by sie o wzglednosc uzeral jak np (tu se pan wpisz nicki najzajadlejszych pyskaczy tego foruma)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 7:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
kum pisze:
Panie Krystkom,
Lepsi czy gorsi to zalezy od kryteriow.
A ja panu radzilem,pod jablonka usiasc. A jabluszko spada niedaleko od jabloni wiec by pana moze trafilo w glowe, pan by zrozumial bezwzgledna grawitacjegrawitacje i by Principia Mathematica napisal.
Tak nawiasem, to Icek (Newton) mial paskudny charakteri uzeral sie z kazdym tak, ze by na cale to forum wystarczyl.
I cale szczescie bo by sie o wzglednosc uzeral jak np (tu se pan wpisz nicki najzajadlejszych pyskaczy tego foruma)


Panie Kumie z 4 dzieci w samym centrum wyścigu Singli nastawionych na wejście Panu na głowę? Unmöglich, keine Sekunde Ruhe.
Dostaje 10 listów dziennie od urzędników i kapitalistów z różnymi żądaniami i pogrozkami.
To nie są czasy, żeby móc sobie pomyśleć inaczej niż wszyscy, bo jeśli Pan to zrobisz, to Pana zniszczą.

Za luźne rozważania o fizyce i matematyce prowadzone na wysypisku, tam gdzie wyrzuca się spam z forum na ateista.pl zostałem dożywotnio zbanowany - wyobraża Pan sobie? Moje wątki były systematycznie zamykane przez ateistów tylko po to, żeby nie mogła toczyć się żadna dyskusja. Na wysypisku a przecież był jeszcze specjalny dzial dla idiotow, z którego się wycofalem, bo za wysokie progi.

Wiesz Pan jakie emocje budzisz podważając to co zostało już ustalone albo wyrażając to czego inni nie mogą zrozumieć?
Złe, bardzo złe.
Ludzkie instynkty są takie, że strach. Chora rywalizacja dzieje się na każdym poziomie, tak jak w sporcie czy biznesie tak i w nauce.
Cokolwiek Pan odchylisz się od normy i już szczerza kły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 8:40 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Jako byly techniczny podliczylem ile czasu pan tu bywa i wyszlo mi, ze ta kwadryga bachorow jest zaniedbana.
Moze lepiej oddac je do jakiegos kinderamtu, to sie i jezyka naucza i porzadne wyksztalcenie zdobeda, lekarze zadbaja, zaszczepia do dentysty wysla. zadnych znachorow, komunii i bierzmowan, panowie pedofile nie dobiora sie.
Pan sobie pomysli co lepsze dla dzieci...jak sie je juz narobilo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
kum pisze:
Jako byly techniczny podliczylem ile czasu pan tu bywa i wyszlo mi, ze ta kwadryga bachorow jest zaniedbana.
Moze lepiej oddac je do jakiegos kinderamtu, to sie i jezyka naucza i porzadne wyksztalcenie zdobeda, lekarze zadbaja, zaszczepia do dentysty wysla. zadnych znachorow, komunii i bierzmowan, panowie pedofile nie dobiora sie.
Pan sobie pomysli co lepsze dla dzieci...jak sie je juz narobilo


Jak Pan już wie dobro jest pojęciem bardzo względnym.
Nie ma żadnego uniwersalnego "lepiej".
Wielu ludzi rozwija się dzięki umiarkowanemu cierpieniu i wielu degeneruje przez nadmierny dobrobyt.
Moje dzieci są moje i nie cudze.
Wie Pan już chyba jak działa posiadanie.

Jeśli to ma być głupi żart w połączeniu z pochwała urzędników to jest wyjątkowo głupi a pochwała w moich oczach w żadnym stopniu nie stawia urzędników w lepszym świetle.

Zastanawiam się co Pana motywuje do pisania takich treści i przyrzekam nie mogę zrozumieć motywu. To muszą być pewnie emocje, których nigdy nie odczuwalem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 1:24 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Przeczytaj dzieciom panie Krystkom Bajki Robotow i Cyberiade.

To, ze je pan ma bo to panskie wcale nie znaczy ze sa z panem szczesliwe, nakarmione i zadbane.
PS
1500+ pan kasuje? Pan z tymi dziecmi wyjechal ni z gruchy ni z pietruchy tak ze jak nie wiadomooco chodzi to moze chodzi o to co zawyczaj?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 8:18 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Mój dobry człowieku, rzeczywistość jest tylko testem Rorschacha, no wiesz... - powiedział pewien filozof.

Każdy z nas "widzi" rzeczywistość nieco inaczej. Stan wewnętrzny ma wpływ na optykę.

I tak na przykład yin-yang to dwa uzupełniające się elementy całości. Idealnie dopasowane. Jedno bez drugiego nie istnieje.
Pierwiastek żeński, pierwiastek męski.
Noc i dzień.
Miłość i strach.

Tu nie ma miejsca na przeciwieństwa.
Tu chodzi o równowagę tych dwóch elementów.
Bez równowagi nie ma rozwoju.

Postrzeganie świata w sposób binarny (albo dualny) jest elementem wdrukowanym w twój mózg, bo człowiekiem funkcjonującym zerojedynkowo jest łatwiej manipulować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 9:21 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Wasza diabelskosc,
fakt ze wszystko musi wyjsc na zero o czym spiewal moj ulubiony kabareciarz ale pan te rownowazace sie elementy kreci bo pan nie doczytal reszty podrecznika tylko na chlopski rozum zamiast szatanskiego...

Dla przykladu odwrotnoscia milosci czy nienawisci jest obojetnosc, pan postudiuje yangi i yingi, wymyslili cholera wie po co bo co z reszta plci?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 13:34 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
kum pisze:
Wasza diabelskosc,
fakt ze wszystko musi wyjsc na zero o czym spiewal moj ulubiony kabareciarz ale pan te rownowazace sie elementy kreci bo pan nie doczytal reszty podrecznika tylko na chlopski rozum zamiast szatanskiego...

Dla przykladu odwrotnoscia milosci czy nienawisci jest obojetnosc, pan postudiuje yangi i yingi, wymyslili cholera wie po co bo co z reszta plci?


Wróć do pierwszych słów mojego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 13:43 
Bedom filozofować, kurwa, a łopaty oparte o ściane! Samo sie nie zrobi. Zapierdalać!


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 22:12 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
szatanista pisze:

Wróć do pierwszych słów mojego postu.


Na poczatku to byla Akademia pana Kleksa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group