forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 gru 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MMM pisze:
Ponieważ założyłeś sobie wątek, bądź uprzejmy w nim wklejać swoje przemyślenia. Jeśli ktoś będzie nimi zainteresowany, trafi z pewnością.


Jak to zainteresowany?
Sądziłem, że rozmowa polega na zderzeniu różnych przekonań ale tu rozmowy polegają na wzajemnym lizaniu się po tyłach. Toteż twoja rola selekcjonera jest jak najbardziej zasadna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
@Krystkon
Wątki posiadają tytuły.
Posiadają je po to, żeby trzymać się tematu.
Zderzenie różnych przekonań nie polega na sraniu swoimi mądrościami byle gdzie-- wchodzę na wątek o Gotowaniu a tam twój determinizm przyczynowy na dwie jebane strony, człowieku.
I nie przezywaj Jej od selekcjonerów tylko się ciesz, że ja nie jestem Moderatorem, bo bym Cie wyjebał w kosmos i tam determinowałbyś przyczynowo, siusiakiem w dół, do Matki, Kurwa Ziemi, amen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
maerose pisze:
Pisowski pojeb Jan Maria Jackowski

"Wszystkich sytuacji się nie rozwiąże"

Tym razem senatora spytano, jak będą się czuły kobiety, które - w myśl projektu "Zatrzymaj aborcję" - zostałyby zmuszone urodzić chore dzieci i patrzeć jak umierają.

Proszę mieć pretensje do natury, a nie do polityków. Tak zostaliśmy stworzeni, że to kobieta jest matką i są różne sytuacje. Mężczyźni żyją statystycznie krócej, a kobiety dłużej. To jest dyskryminacja mężczyzn ze względu na wiek. Czy w związku z tym powinniśmy wprowadzić wyrównanie wieku, żeby to w jakiś sposób rozwiązać?
- cytuje Jackowskiego "Rzeczpospolita". - Wszystkich sytuacji się nie rozwiąże, również takich bolesnych. One były, są i będą. Taka jest natura - dodał senator.



Ja to trochę na sportowo postaram się zreferować :lol: Polska reprezentacja w dawnych czasach miała bramkarza, Młynarczyk się nazywał. Tenże był dobrym bramkarzem dopóki nie uwikłał się w upodobanie do trunków. Kiedy po jednym z meczów dziennikarz zapytał dlaczego dysponuje tak słabą formą i wpuszcza kuriozalne bramki ten palną - wszystkich strzałów nie da się obronić. Na to jedna z gazet zripostowała " a gdzie pan lepiej się czuje, w bramce czy w barze?"

Znając podobne upodobania pana posła Jana Marii też należałoby zapytać gdzie Pan lepiej si czuje - w sejmie czy w restauracji sejmowej? Pytanie bramkarza Młynarczyka do dziś pozostało bez odpowiedzi. :D


A to akurat głupi zarzut na forum alkoholików, którzy szczycą się swoim alkoholizmem.




Panie Krystkon, Pan lepiej by spytał, dlaczego Pan Boruch dokonał podobnego porównania a nie oskarżał o "głupi zarzut". :D Moje spostrzeżenie może posiadać podstawy w organizmie pana posła w postaci poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie wiem czy Pan wie, że pan poseł w kuluarach sejmowych znany jest z tego, że za kołnierz nie wylewa. A to pierdolenie , którym tak zajął dziennikarzy może dawać do myślenia, iż mógł być po prostu znowu najebany. Owszem, nie leżał na korytarzu sejmowym jak ongiś "osłabiony" cukrzyca :lol: europoseł Pęk, Z relacji wynika, że musiał trzymać pion. Wybaczy Pan jednak, to pierdolenie nie jest charakterystyczne dla ludzi normalnych. Przynajmniej znietrzeźwionych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
No masz:
Nie ma tam który nic służbowego ?!
Przecie ten Krystikon nas wykończy....... :o


Jesli coś was wykończy, to tylko świadomość istnienia wyższych wartości, którymi NIE kierujecie się w życiu.

Wysokie wartości naprawdę istnieją i pozostanie im wiernym to obowiązek każdego człowieka, nie mylić z malpami.

I trochę ich znacie, np.
Nie zabijaj
Nie kradnij
Nie gwałc
Nie kłam

A ja dodaję jeszcze nowe
Ujawnij swoje posiadanie
Zapłać innym podatek od własności
Głosuj wyłącznie jawnie
Nie karz za wyjawienie prawdy
Uznaj cudzą własność czynności wytwórczych
Nie stosuj przemocy egzekucyjnej

itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 14:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
@Krystkon
Wątki posiadają tytuły.
Posiadają je po to, żeby trzymać się tematu.
Zderzenie różnych przekonań nie polega na sraniu swoimi mądrościami byle gdzie-- wchodzę na wątek o Gotowaniu a tam twój determinizm przyczynowy na dwie jebane strony, człowieku.
I nie przezywaj Jej od selekcjonerów tylko się ciesz, że ja nie jestem Moderatorem, bo bym Cie wyjebał w kosmos i tam determinowałbyś przyczynowo, siusiakiem w dół, do Matki, Kurwa Ziemi, amen.


Hornet, nie kłam.
W każdym wątku jest tu mydło i powidło a to przez jakieś dziwne zasady moderacji, żeby nie zakładać nowych wątków. Gdyby wątki były wciąż nowe jak należy to może wtedy rozmowa byłby na temat.

Wcale nie jestem wywalany w kosmos za nie trzymanie się tematu ale ewidentnie za sprzeczne z tym forum poglądy.
Po prostu wkurwia was to co wyrażam i nie chcecie tego widzieć na oczy, bo wam burzy wewnętrzny spokój i samozadowolenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Panie Krystkon, Pan lepiej by spytał, dlaczego Pan Boruch dokonał podobnego porównania a nie oskarżał o "głupi zarzut". :D Moje spostrzeżenie może posiadać podstawy w organizmie pana posła w postaci poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie wiem czy Pan wie, że pan poseł w kuluarach sejmowych znany jest z tego, że za kołnierz nie wylewa. A to pierdolenie , którym tak zajął dziennikarzy może dawać do myślenia, iż mógł być po prostu znowu najebany. Owszem, nie leżał na korytarzu sejmowym jak ongiś "osłabiony" cukrzyca :lol: europoseł Pęk, Z relacji wynika, że musiał trzymać pion. Wybaczy Pan jednak, to pierdolenie nie jest charakterystyczne dla ludzi normalnych. Przynajmniej znietrzeźwionych.


Panie Boruch próbuje mnie Pan przekonać, że krytykuje Pan pijaństwo, że nietrzeźwa postawę postrzega Pan jako zło?

Ależ nie mogę w to uwierzyć.

Niech Pan mi powie to wprost.
Najebani lub skacowani ludzie, którzy podejmują się dowolnej pracy, w tym pracy prawodawcy czynią źle.

Chce na własne oczy zobaczyć jak nietrzeźwości przypisuje Pan zło albo uznam to za kolejną manipulację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
krystkon pisze:
Gdyby wątki były wciąż nowe jak należy to może wtedy rozmowa byłby na temat.

Kosmos jest pełen twórców nowych watków.





krystkon pisze:
Wcale nie jestem wywalany w kosmos za nie trzymanie się tematu ale ewidentnie za sprzeczne z tym forum poglądy.

Zapisujemy cie do Grona Tutejszych Męczenników. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
krystkon pisze:
Gdyby wątki były wciąż nowe jak należy to może wtedy rozmowa byłby na temat.

Kosmos jest pełen twórców nowych watków


krystkon pisze:
Wcale nie jestem wywalany w kosmos za nie trzymanie się tematu ale ewidentnie za sprzeczne z tym forum poglądy.

Zapisujemy cie do Grona Tutejszych Męczenników. :D


Wiem, wiem.
Mimo to, tem śmiech jest zaprzeczeniem wolności i równości, w które zresztą nikt tak naprawdę nie wierzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
Cytuj:
Wysokie wartości naprawdę istnieją i pozostanie im wiernym to obowiązek każdego człowieka, nie mylić z malpami.

I trochę ich znacie, np.
Nie zabijaj
Nie kradnij
Nie gwałc
Nie kłam


Przykazania skierowane do człowieka, jednak ten ich nie przestrzega, małpy tak.
To kto jest bardziej wyewoluowany?
Małpa, a zaprzecz temu to w pysk.


Ja jestem za takim modelem spolecznym, który uniemożliwia złamanie zasad, bez potrzeby zaufania.

Dam Ci.przyklad.
Wyobraź sobie kradzież w takim modelu, w którym wszelka własność i jej przepływy od chwili jej powstania aż do zaniku są ewidencjonowane w jawnej i powszechnej ksiedze kapitału. I nie tylko nieruchomości w księdze wieczystej prowadzonej przez kaste lecz wszelkie posiadanie w księdze rozproszonej prowadzonej przez wszystkich na wzór łańcucha bloków BTC.

To znaczyloby, że w jawnej księdze kazdy mógłby znaleźć info nie tylko o tym, że jesteś właścicielem pewnego samochodu ale kazdy znalazłby info o tym kiedy go kupiłeś, od kogo, za ile i info o każdym poprzednim właścicielu tego samochodu aż do chwili jego produkcji.

No i weź ukradnij samochód w takich warunkach i jeździj nim po drodze skoro każdy twój sąsiad ma bieżący wgląd do listy całego twojego majątku.
Oszukaj w przebiegu samochodu skoro przebieg zechcą ewidencjinowac wszyscy podczas różnych operacji związanych z samochodem, przy sprzedaży czy podczas przeglądu.

Taka jawna własność powiązana z bardzo silna kryptografia księgi kapitalu wyszlabu wszystkim na zdrowie, z wyjątkiem pasożytów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2017, 22:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Skąd bierze się wartość złota?
Skoro już utworzono dla mnie koryto, sugerując, że nie należy traktować mnie poważnie, mogę sobie trochę pofilozofować, przynajmniej do czasu, kiedy mnie nie zbanują, skutkiem niemożliwości zniesienia moich myśli.
Chciałbym pofilozofować o wartości złota w umysłach homo sapiens. Homo sapiens z ogromnym wysiłkiem i nakładem ogromu energii wyrywa Ziemi mało użyteczne dla niego złoto, żeby je zeskładować w sejfie. Podejmując się tego działania homo sapiens przypisuje złotu ogromną wartość.
Dlaczego?
Ostatnimi czasy, wykształcił się rozproszony zapis cyfrowy łacucha bloków bitcoin, w którym pewnym wygenerowanym kluczom szyfrowym homo sapiens zaczął przypisywać potężną wartość. Wartość 1 BTC przekroczyła $11.000.
Dlaczego?
Co łączy złoto z bitcoinem?

Jest pewna idea zwana Proof-of-work – dowód wykonania pracy
https://en.wikipedia.org/wiki/Proof-of-work_system
choć ja osobiście nazwałbym tę ideę „dowodem zdobycia złota”.
Otóż twierdzę, że homo sapiens przywiązuje tak ogromną wartość złotu i bitcoinowi dla „dowodu zdobycia złota”.
Jak to rozumieć?
Posiadanie złota jest „dowodem zdobycia złota”.
Zdobycie złota jest bardzo trudne, „dowód zdobycia złota” jest świadectwem wykonania tego bardzo trudnego zadania.
Wg mnie każdy niepodważalny dowód wykonania bardzo trudnego zadania może być pieniądzem.
Konkluzja.
Przywiązywanie ogromnej wartości przez homo sapiens do „dowodu zdobycia złota”, bez względu na jego postać, jest działaniem instynktowym prowadzącym do ukształtowania się hierarchii wśród zwierząt homo sapiens będącej czynnikiem ich społeczeństwa. Na bazie posiadania i stosunku do „dowodu zdobycia złota” osobnicy homo sapiens wchodzą nieświadomie względem siebie w relacje nadrzędności i podporządkowania. Tzw. organizacje kapitałowe – to inaczej hierarchiczne struktury społeczne (stada), w których dochodzi do syntezy woli wielu osobników na bazie inicjacji jednostek nadrzędne.
Przywiązywanie wartości do złota czy BTC, podobnie jak brak zdolności do naruszenia cudzej własności to zaprogramowany, zwierzęcy instynkt stadny.

I jak się czujecie z wiedzą, że wasze umysły są zaprogramowane jak zaprogramowane są umysły szczurów a realizacja waszego programu polega na robieniu tego co się chce i nie robieniu tego czego się nie chce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group