forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 7:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 gru 2017, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Ja pierdolę co za cyrk. :lol: :lol: :lol:

Szczyt szczytem, ale partyjna wigilia ważniejsza. Premier Morawiecki skraca pobyt w Brukseli z powodu partyjnego opłatka

Pierwszy unijny szczyt Mateusza Morawieckiego w roli premiera, dyskusje o najważniejszych dla Unii Europejskiej zmianach i wiszący na włosku artykuł 7., który miałby zostać po raz pierwszy w historii UE zostać zastosowany właśnie przeciwko Polsce – to wszystko nic. Premier Polski skraca pobyt w Brukseli po to, aby zdążyć na... partyjną wigilię.

Wszystko dla partyjnej wigilii, która ma odbyć się dzisiaj o 13:00 w Sejmie. Pan premier jako członek PiS dostał zaproszenie i jak widać, nie mógł odmówić.


http://natemat.pl/225413,szczyt-szczyte ... go-oplatka


Ja pierdole Wezyr jak ty nie pojmujesz znaczenia ludzkich gestów. Skoro jesteś taki zapóźniony dokonam dla Ciebie interpretacji.

"Zrozumiałem już czego chcecie i sram na to. Są za to inne sprawy, na które nie sram".

Naprawdę dziwię się, że tego nie zrozumiałeś. Znudowaliscie przecież świat totalnej rywalizacji, w którym pogarda, ignorowanie, milczenie, nieobecność, brak szacunku to główne środki przekazu.

Gość pokazał co myśli o UE.
Co nie dziwne, bo UE to socjalizm a on akurat daje wyraźne sygnały, że socjalizm go mdli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 15:25 
Panie Krystyna, pozwól Pan, Panu WW być rewolucjonistą.


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2017, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
krystkon pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Ja pierdolę co za cyrk. :lol: :lol: :lol:

Szczyt szczytem, ale partyjna wigilia ważniejsza. Premier Morawiecki skraca pobyt w Brukseli z powodu partyjnego opłatka

Pierwszy unijny szczyt Mateusza Morawieckiego w roli premiera, dyskusje o najważniejszych dla Unii Europejskiej zmianach i wiszący na włosku artykuł 7., który miałby zostać po raz pierwszy w historii UE zostać zastosowany właśnie przeciwko Polsce – to wszystko nic. Premier Polski skraca pobyt w Brukseli po to, aby zdążyć na... partyjną wigilię.

Wszystko dla partyjnej wigilii, która ma odbyć się dzisiaj o 13:00 w Sejmie. Pan premier jako członek PiS dostał zaproszenie i jak widać, nie mógł odmówić.


http://natemat.pl/225413,szczyt-szczyte ... go-oplatka


Ja pierdole Wezyr jak ty nie pojmujesz znaczenia ludzkich gestów. Skoro jesteś taki zapóźniony dokonam dla Ciebie interpretacji.

"Zrozumiałem już czego chcecie i sram na to. Są za to inne sprawy, na które nie sram".

Naprawdę dziwię się, że tego nie zrozumiałeś. Znudowaliscie przecież świat totalnej rywalizacji, w którym pogarda, ignorowanie, milczenie, nieobecność, brak szacunku to główne środki przekazu.

Gość pokazał co myśli o UE.
Co nie dziwne, bo UE to socjalizm a on akurat daje wyraźne sygnały, że socjalizm go mdli.


Gość jest burakiem, i tyle.
To, co ok myśli, to jutro gówniana sprawa.
Ale on tam był w imieniu nas wszystkich. Podobno. (Na pewno nie w moim)
Więc miał zasrany obowiązek tam siedzieć do końca.
Gesty to może sobie pokazywać małżonce lub prezesowi podczas audiencji.


Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 16:17 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 15:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wezyr z choinki się urwales? Morawiecki jest taki w twoim imieniu jak właściciel fabryki w imieniu najemnych roboli, których zatrudnia.na śmieciowce za psi grosz. Nie bądź człowieku naiwny. Najwyraźniej nie pojmujesz znaczenia władzy. Morawiecki jest tam tylko i wyłącznie dla własnego panowania nad ludźmi.

Ja brzydze się tajna demokracją pośrednią i mnie to grzeje czy Mati tam był, jest, pozostał, wybyl skąd i dlaczego.

Nie uczestniczę w tym bajzlu ani biernie ani czynnie i nie mam żadnych oczekiwan ani zadnych praw stanowionych mi przez ludzi nad sobą. Nie jest mi zal, że wyjechał, nie miał z mojego powodu żadnego obowiązku, właściwie to nie znam gościa, nigdy nie poznałem. Niech sobie robi co chce dopóki mi życia nie niszczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Tak jak na innych forach.
Nie tylko ja laduje w we własnym, przez siebie zbudowanym korytku ale też moi rozmówcy albowiem potrzeba pozbyć się wszelkich śladów tej rozmowy a nie tylko moich wypowiedzi.

To jest EWIDENTNE niedopuszczenie do świadomości sprzecznych poglądów. To jest ucieczka od odmiennych przekonań.

To jest dokładnie to samo działanie co palenie książek, wycinanie części filmow czy budowanie murów na granicy.

Nigdy nie uwierzę, ze tego nie dostrzegacie.

Przypomnę wam małe ludziki co następowało po paleniu książek, niszczeniu filmów, zsylce niezgodnych na wygnanie czy po zbudowaniu murów.

Następowała rozpierducha.

Jeśli sądzicie, że cenzura załatwi sprawę niezgodności psychicznej i odmienności moralnej to mylicie co historia udowodniła już nie raz.

Dla mnie to zniewaga a wiecie już czego zniewaga wymaga?

Nie będą gardzacy mną ludzie stanowić mi praw, ni przemocą ich egzekwować. Jeśli tak jest to potrzeba jedynie czasu na odpowiednią reakcję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2017, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Słuchajcie podczas montażu choinki na stojaku z pojemnikiem na wodę wymyśliłem jak można wyjaśnić istnienie życia na Ziemi i do opisania tego posłużę się obrazami.
Obrazek
Na tym zdjęciu widzicie dwa różne obiekty, które przedstawiają to samo. Oba obiekty są przekształceniem energetycznym na styku przestrzeni o różnym potencjale energetycznym.

Obrazek
A tu wyjaśnienie z czego wynika istnienie zwierząt na powierzchni ziemi, tj. obiektów oderwanych od gleby.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Piorun_kulisty

Obrazek
A tu przestrzenie o różnym potencjale energetycznym

Obrazek
podczas przekształcania się których dochodzi do takich wyładowań


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 0:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
https://video.twimg.com/tweet_video/DRMKyZBX4AUvxFl.mp4


Tworząc Unię Europejską Zachód gotowy był dopłacać, więcej wpłacać niż wypłacać.
Dlaczego? Kto tak robi?

Od początku był pewien warunek - "Ludzie Zachodu będą właścicielami na Wschodzie".

Jest jeszcze druga strona tego medalu. Kapitał, inaczej hierarchia, inaczej władza człowieka nad człowiekiem jest źródłem społeczeństwa, tzn. jest źródłem wszystkich złożonych funkcji społecznych. Jeśli w mieście jest kanalizacja to dzięki kapitalistycznym strukturom hierarchicznym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 0:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
.... Jeśli w mieście jest kanalizacja to dzięki kapitalistycznym strukturom hierarchicznym.


A ja myślałem że do kanalizacji i wodociągów zmusił Warszawiaków Car Rosyjski :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 0:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Jest jeszcze takie pytanie, oprogramując urządzenie do wykonania określonego zadania, czy kształtujemy w maszynie pewne emocje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 6:29 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Nie, durniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group