forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 10:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2018, 10:57 
Ale teraz Ci się oberwie Panty...
Se będziesz jaja robił.


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 11:25 
Polar, ty im powiedz jak spawacz spawaczu co to jest zmiana, że jest zmiana ranna, popołudniowa i nocna jest zmiana, i co oni sie przypierdalajom do polityki zatrudnienia we stoczni!


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pantryglodytes pisze:
krystkon pisze:
....
Poprosiłem Cię o definicję pojęcia zmiany.
.....


Zmiana, to banalnie proste, zmianę robi się w zawsze w nocy, zmieniasz w nocy regulamin i już możesz wyjebać Czarneckiego, albo innego Olszewskiego, to jest definicja. Czyli wyszukujesz właściwy moment, nocą zmieniasz regulamin, reguły gry np grasz w oko a rano już w szachy, do kompletu można dać jaki pogrzeb, komplet działań tworzy zmianę zmianę.
Odwalamy faszystę, parcha, nocą i mamy zmianę.


Panie Małpa aleś Pan gupi.....A nie bierze Pan pod uwagę tego, że tam w Brukseli zaczęto brać przykład z PiSu i pana prezesa? Kto zaczął zmieniać prawo i Polskę w trzy noce? Mnie tak się to wydaje. Nie podoba mi się, bo chyba tak być nie powinno ale być może nie mam racji. :lol:


Tak wiec Panie Małpa zdanżaj Pan za zmianami - "zmiany, zmiany, zmiany". :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 13:15 
Posiedziałbym z Wami, ale chory jestem...Wiecie...gorączka, gluty z nosa, chujowe samopoczucie...
Jak przyjdzie Horni z pupilem ugośćcie go z najwyższymi honorami.

Nara.


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 13:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
krystkon pisze:
....
Poprosiłem Cię o definicję pojęcia zmiany.
.....


Zmiana, to banalnie proste, zmianę robi się w zawsze w nocy, zmieniasz w nocy regulamin i już możesz wyjebać Czarneckiego, albo innego Olszewskiego, to jest definicja. Czyli wyszukujesz właściwy moment, nocą zmieniasz regulamin, reguły gry np grasz w oko a rano już w szachy, do kompletu można dać jaki pogrzeb, komplet działań tworzy zmianę zmianę.
Odwalamy faszystę, parcha, nocą i mamy zmianę.


Skoro Pan tak stawiasz sprawy, zdefiniuje Panu umowę proponując jednocześnie aby ta definicja zastąpiła niedobra zasadę "umów należy dotrzymać", która leży u podstaw państwowej przemocy i wynikającej z niej nadmiernej koncentracji kapitału.

Otóż.

"Umowa rozpoczyna się i trwa dopóki strony umowy jej chcą"

Zacznij Pan rozumowac tymi kategoriami.

Panu tylko zdaje się, że nie wolno zmieniać decyzji.
Można i to 5x na sekundę.
I po to wymyslilismy nieodwracalny przelew kapitału, żeby ta nieodwracalnosc nas chronia.


Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 16:16 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 15:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pantryglodytes pisze:
Zmiana, to banalnie proste, zmianę robi się w zawsze w nocy, zmieniasz w nocy regulamin i już możesz wyjebać Czarneckiego(...)


W PE przy głosowaniach tajnych w wynikach tych głosowań nie ma w ogóle informacji kto się wstrzymał,
są tylko głosy nieważne. W takim przypadku głosy "wstrzymujące się" nie liczą się do ustalenia wyników.

Wszystkie dotychczasowe tajne głosowania w sprawie kandydatów na stanowiska w Parlamencie Europejskim
nie uwzględniały głosów wstrzymujących się.


Ryszard Obatel Czarnecki został odwołany w głosowaniu tajnym i chuj mu na grób!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 15:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A z moim to już dwa.......też na grób!
No co ja poradzę jak nie lubiłem skurwysyna....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
Pantryglodytes pisze:
Zmiana, to banalnie proste, zmianę robi się w zawsze w nocy, zmieniasz w nocy regulamin i już możesz wyjebać Czarneckiego(...)


W PE przy głosowaniach tajnych w wynikach tych głosowań nie ma w ogóle informacji kto się wstrzymał,
są tylko głosy nieważne. W takim przypadku głosy "wstrzymujące się" nie liczą się do ustalenia wyników.

Wszystkie dotychczasowe tajne głosowania w sprawie kandydatów na stanowiska w Parlamencie Europejskim
nie uwzględniały głosów wstrzymujących się.


Ryszard Obatel Czarnecki został odwołany w głosowaniu tajnym i chuj mu na grób!


Głosowanie tajne jest ponoć dobre (piszę ponoć, bo to pogląd osob niezgodnych ze mną), bo ludzie w takim głosowaniu zdejmuja maski, w końcu robią co chcą bez względu na innych.
Z tym, że kiedy ludzie zdejma wszystkie maski to wyłania się spod nich gęba małpy.
Stąd też moja propozycja, żeby wszelkie głosowania demokratyczne były wyłącznie jawne, ażeby tą jawnością i ograniczeniami płynącymi z tego, że wszyscy wiedzą czego chcesz, przywiercic małpie do gęby ludzką maskę na stałe, żeby małpa nie dała rady jej zdjąć nawet gdyby tego bardzo chciała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
"Umowa rozpoczyna się i trwa dopóki strony umowy jej chcą"


To jest nie do utrzymania, nikt, nie da panu żadnej prawdziwej gotówki.
Żydowski system bankowy jeśli zostanie do końca skompromitowany, zostanie zastąpiony co najwyżej muzułmańskim, o tyle wygodniejszym dla "konsumenta" że co być może nigdy on, prostak, żadnej prawdziwej gotówki nie zobaczy i przykładowo, mieszkania własnego również nie, chyba że przekona bank iż potrafi pracując zapłacić bankowi za mieszkanie, który to bank, mieszkanie kupi dla niego i jemu to mieszkanie wynajmie.

W trudnej i coraz trudniejszej sytuacji jest pan, panie krystkon, nikt z gołodupcem żadnej umowy nie podpisze no chyba że sprzedaż się pan kontraktem w niewolę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Posiedziałbym z Wami, ale chory jestem...Wiecie...gorączka, gluty z nosa, chujowe samopoczucie...
Jak przyjdzie Horni z pupilem ugośćcie go z najwyższymi honorami.

Nara.


Horni nie przyszedł, podesłał pupilkę ? :o

Nara !

Gorące piwo z miodem czosnkiem i imbirem cuda czyni nie wiadomo jednak czy pomaga


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group