forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2015, 20:20 
Offline

Rejestracja: 30 paź 2015, 1:01
Posty: 27
tzw. nurtu głównego. Jest o tym tu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czemu ... ka-2015-08
i tam
http://healthimpactnews.com/2015/is-the ... by-the-fda

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2015, 20:24 
sęsacja.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2015, 20:27 
Dla mje te holisty mogom nawet barszcz Sosnowskiego wpierdalac jak im pomaga...


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2015, 20:29 
Offline

Rejestracja: 30 paź 2015, 1:01
Posty: 27
hornet pisze:
sęsacja.

Ale bez takiej wyniosłości
Obrazek

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2015, 20:32 
piepszot pisze:
Ale bez takiej wyniosłości
Obrazek


Człowieku- Macierewicz jest Ministrem Obrony Narodowej, inny kryminalista koordynuje pracą służb specjalnych, ISIS nam jedzie podrzynać gardła a Ty tu z takimi pierdołami przychodzisz? Ogarnij się. :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2015, 20:34 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
a dr Burzynskiego tez opluto na tym forumie!
(to ten reklamowany przez pania Maline, co to w siuskach odkryl sposob na raka)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2015, 20:38 
Offline

Rejestracja: 30 paź 2015, 1:01
Posty: 27
older pisze:
Dla mje te holisty mogom nawet barszcz Sosnowskiego wpierdalac jak im pomaga...


Ale one nie takie gópie

--
Śniło mi się, że byłem lekarzem, ale jak się obudziłem, to gdzieś mi się zapodział kitel i stetoskop

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2015, 20:43 
sen-mara, Bug- wiara. Wyglądasz na takiego, co ma właściwości lecznicze.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2015, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
piepszot pisze:


Trudno powiedziec jak jest w kazdym konkretnym przypadku, ogolnie jednak, to co nie jest poparte wieloletnimi badaniami naukowymi to szarlatanstwo... ktore, w wielu przypadkach zagraza zdrowiu i zyciu tych, ktorzy szukaja "cudownego srodka" ktory pomoze na ich bolaczki. Takiego srodka zwyczajnie nie ma, ludzie jednak wierza...bo chca wierzyc...bo tak ukrztaltowala nasze umysly ewolucja...
" Moge nawsadzac linkow do stron o przeciwnym punkcie widzenia, ktore cytuja naukowe badania na ten temat... Medycyna niekonwencjonalna, moze byc (i czesto jest) szkodliwa, bo przewaznie brak odpowiednich badan co do zastosowania, dawek, skutecznosci, skutkow ubocznych/oraz w reakcji z lekami, skutkow dlugofalowych, itp. Jezeli cos jest zbadane i wystarczajaco uzyteczne, to wchodzi w sklad medycyney konwencjonalnej (czyli oczywiscie niektore jej elementy okazaly sie uzyteczne)... Ale...Wiara w to, ze jezeli np. jakies ziele, ktore zielarze uzywaja w Indiach od paru tysiecy lat na dana dolegliwosc pomaga w czymkolwiek, jest zwyczajnie bezpodstawna.... Gdyby bylo inaczej i np. mozna by leczyc modlitwa, to w szpitalach zamiast lekarzy byli by duchowni... Gdyby najlepiej pomagaly szmanskie ziolowe mikstory, zaklecia i tance, to w przychodniach zdrowia urzedowali by jedynie szamani.... Tak jednak nie jest, i, chyba nie mosze dodawac, ze jest tak a nie inaczej nie bez powodu..." ---- To moja wypowiedz z innego forum na temat "medycyny niekonwencjonalnej" --- pasuje tu jak ulal...
W tym temacie polecam "Do You Believe in magic? Vitaamins, Supplements, and All Things Natural"(czy wierzysz w magie? witaminy, suplementy i wszystkie naturalne rzeczy) --- autor;Dr. Paul A. Offit ---nie wiem czy ukazala sie w jezyku polskim...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2015, 23:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
sluchacie jeszcze Radia Wolna Europa? tam to dopiero podajo sensacje.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group