forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2017, 14:33 
IroB pisze:
o czym ma byc ten watek?


Kilku megalomanów będzie się zaspokajało na naszych oczach, kreując się na ludzi sukcesu i nieudolnie maskując kompleksy.
Globalny natomiast będzie ich okresowo posyłał do zsypu, mimo protestów i wrzasków.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 14:39 
Żenada...
I kto to pisze?
:shock: :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 15:21 
Zaczęło sie...


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:17 
Parafon pisze:
Jak wcześniej pisałem, tworzę sobie nowy wońtek - aby nie zasrywać innych wońtków - będę sobie tu zamieszczał zdjęcia, pisał co chcę, może wrócę do "Sezonów"... zobaczymy. Zapraszam prawie wszystkich.


Ot i widzisz ile radości sprawiłeś dwoma zdaniami. Pisz Parafonu, pisz, wklejaj co tam Ci się podoba, tylko na maruderów nie zważaj. Jeśli wyczują, żeś podatny, spokoju Ci nie dadzą.
Ja zawsze chętnie obejrzę fotki z Puszczy, a i poczytam co nieco.
Pozdrówka.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:35 
Wątek, kurwa, założył, a teraz gdzieś z mordą urzyganą śpi w barłogu.
Defetyści ferment sieją, a ten nic.
Ja przyjadę...jak zapalę kopa...
:)


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:39 
Za wrażliwy jest... przynajmniej na to forum. Ale to pewnie przez przyrodę, człek dłużej obcując, odzwyczaja się rozpychać łokaciami, tam w Puszczy, wszystkie stworzenia żyją w symbiozie.
Nie kop-tłumacz.


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:49 
O nie, nie będzie tu bezkarnie jakiś zidiociały degenerat zaśmiecał plugawymi odpadami świętej przestrzeni publicznej, nie pozwolę plwać kanalii na sacrum, ani Pani, degeneratko, pousuwa się wszystkie Wasze zdegenerowane posty. Zresztą, po co ja mam się wysilać, Żydzi pozatykają Wam mordy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 maja 2017, 17:02 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Młocie spawalniczy do obtłukiwania spoin - nie wiesz, że majówka jest, a więc rozpoczęcie sezonu! Ziąb nie ziab - łajba musi się bujać. A i tak wróciliśmy wcześniej bo zimno jak cholera i wieje.
Pewnie trn Nielot coś zaczarował :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2017, 17:14 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Za wrażliwy jest... przynajmniej na to forum. Ale to pewnie przez przyrodę, człek dłużej obcując, odzwyczaja się rozpychać łokaciami, tam w Puszczy, wszystkie stworzenia żyją w symbiozie.
Nie kop-tłumacz.

Aguś, ja nie taki delikutaśny jak co poniektórzy. Niedługo chyba napiszę powieść 1000 twarzy Bogusia :lol:
Fakt, w Puszczy się łagodnieje - więcej myśli a mniej gada. :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2017, 17:28 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy przyjeżdżają na Mazury, w strefę ciszy swymi BMW jakimśtam z wykładanym skórą bagażnikiem i silnikiem 3 l, Bugatti lub innym Maseratti, biorą wypasiony jacht z pięknymi "bulajami" na pokładzie i przy ryku... 2Paca, 50 Cent czy IceT wypływaja popływać na żaglach nie zdejmując nawet z nich pokrowców. I Tak co roku. Przecież to jakaś tragedia. Nawet w Nicei czy Punta ALa nikt tak sie nie zachowuje - a tu kurwa - "ja panisko se wypływam i niech wszyscy widzą o tym"! W Punta Ala czy Kalamati nawet nowobogatcy Roskanie to wzór kultury - a Polaczki - muszą być słuszalne i widzialne.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group