forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 8:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2020, 17:08 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Co tu kurwa ciekawego. Dzisiaj wstałem o 3.30, pojechałem na Wysokie Bagno kontemplować wschód Słońca. Wykontemplowałem żuberka i dwa bobry - ale te wypasione szczury spierdoliły chyżo. Potem wstała mgła i można było się z piękności pochlastać. Połaziłam nieco po okolicy i wróciłem do domu. A teraz pakuję się na jutrzejszą przeprowadzkę do nemocnicy na krai mesta co mnie chlastać tam będą . Może wócę :-)

Obrazek

Obrazek

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2020, 19:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Cytuj:
Wykontemplowałem żuberka i dwa bobry - ale te wypasione szczury spierdoliły chyżo.

I po cholerę się myłeś? Przecież nie sobota. Nie poznały (wywąchały) swojaka :lol:

Mgła na polach cudna. Szkoda, że większego nie dałeś.

Co cię nosi po rzeźnikach? Przypilnuj by dobrze zszyli chociaż.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2020, 11:52 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Parafon! I po co na tę Białoruś spierdalałeś? Zobacz co narobiłeś...!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2020, 13:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Może miał tak dosyć kurdupla, że wolał Łukaszenkę ?! Niby też skurwiel ale-ć to zawsze jakaś odmiana.
No i liczył, że go ta dziewoja wydupcy.......ze stanowiska ma się rozumieć. :lol:
Nic to ! Ważne, że Go pozszywali jak trza.......chyba, że za tydzień się okaże, że jakieś nożyczki "zniknęły" i trza będzie pruć..... :lol:

Olek ! - nie kłuje Cię nic w boku......?! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2020, 14:35 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Komandor pisze:
Parafon! I po co na tę Białoruś spierdalałeś? Zobacz co narobiłeś...!

Nie byłem u Baćki bo mnie chlastali i fastrygowali. A tak faktycznie rozpierducha się zrobiła.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2020, 14:38 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
stary praktyk pisze:
Może miał tak dosyć kurdupla, że wolał Łukaszenkę ?! Niby też skurwiel ale-ć to zawsze jakaś odmiana.
No i liczył, że go ta dziewoja wydupcy.......ze stanowiska ma się rozumieć. :lol:
Nic to ! Ważne, że Go pozszywali jak trza.......chyba, że za tydzień się okaże, że jakieś nożyczki "zniknęły" i trza będzie pruć..... :lol:

Olek ! - nie kłuje Cię nic w boku......?! ;)

Z dwojga złego wolałbym Baćkę - ma mniej paskudną mordę.
A faktycznie - w boku cosik mnie napierdala - i to nieźle :-(
A żadna dziewoja mnie ze stanowiska nie wydupcy bo... nie mam stanowiska :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2020, 21:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bladź ! - Baćkę miałem na myśli....nie Ciebie... :lol:
A jak Cię jeszcze kłuć będzie, - idź do siostry, co narzędzia podawała i niech pensetki policzy......chyba, że sam podawałeś...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2020, 10:19 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
No byłem u siostry - pensetki i skalpele się zgadzają ale jednego trepana brakuje - ale mózgownicy mi nie otwierali - łeb mnie nie napierdala (przepraszam - nie mam migreny).
U Baćki nie za wesoło - to co "opozycja" gada to jedno, co propaganda PISowska to drugie, co TVB to trzecie a rzeczywistość jest jeszcze inna. Tutaj w okolicy granicy wszyscy na Białorusi mają polskie komórki - bo tanio na świat dzwonić (mając polski TM do Reichu nie płacisz, a np. z Velcom becelujesz prawie 2 Euro/min. Jak do nich dzwonisz z Polski to tylko za 3,5 Euro/min :mrgreen: ). Rozmawiałem niedawno z Krasawicą, i tam podłożem ruchawki są przede wszystkim ograniczenia w zarobkach, planowane podwyżki i zmiana prawa (znowu mogą sadzać za bezrobocie). No i wszyscy mają dosyć Baćki, bo pełno jego w TVB i pierdoli jak Kaczyński. Gada jakby się miał uznać za świętego zbawcę a nic nie robi tylko jebie ludzi podwyżkami i restrykcjami.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2020, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
U nas podwyżki wypłat dla decydentów i parlamentarzystów wykluczają rewolucję ze względu na ograniczenie zarobków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2020, 15:07 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
wezyr pisze:
U nas podwyżki wypłat dla decydentów i parlamentarzystów wykluczają rewolucję ze względu na ograniczenie zarobków.

Wezyru, właśnie płace minimalnę podnieśli i cos około 50.000 małych firm pójdzie się jaebać, bo już płacą powyżej możliwości. Niech żyje PIS!!! Kurwa z własnych działek przyzagrodowych (Kaczkę można nauczyć kury szczać prowadzać).

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group