forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lut 2019, 16:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No i teraz żeś se Parafonie nagrabił :P

PS, Nie u mnie, u Hornetu

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Komandor pisze:
No i teraz żeś se Parafonie nagrabił :P

PS, Nie u mnie, u Hornetu


Parafon ma taki specyficzny sposób bycia, że w zasadzie piszecie to samo i o tym samym z tym, że Ty napisałeś to boś głupi a On jest akurat w tej dziedzinie ekspertem.
Przekonałem się, że każda albo prawie każda dyskusja z Parafonem prowadzi do jednego celu- udowodnienie, że w tym temacie jesteś zupełnym laikiem.
Dlatego ja odwołuję wszystkie korniki, wciornastki, wgryzki, spuszczele, dyląże garbarze, guniaki czerwczyki z ich przeobrażeniem zupełnym, subimago chrabąszcza majowego odwołuję w pizdu i osiem milionów stonek.
Niech drukarze pospołu z nadobnicami alpejskimi, koziorogami dęboszami, rohatyńcami, jelonkami rogaczami i inną zarazą wpierdolą całą Puszczę, płot, chałupę, rower, de-łu i tego domorosłego kurwaentomologa.
I natchnij mnie Panie rozumem i przezornością na przyszłość, aby noga moja ani długopis więcej w te pierdy nie wstąpiła, bym raczej swe perły prozy potocznej, zrywając nić jedwabną sypał na Wysypisku amen.
Oto słowo moje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 18:11 
Cho na wyspę. Jesiona chcę uspić bo mi zara na garaż planowany pierdolnie. I dwie leszczyny przy płocie, bo na chuj mi ich liscie co korodują garaż a tera dach mojej fury. Poza tym poradź mi czy mam robić trawnik nawożąc ziemie, gdyż jest w ogródku duzo gruzu płytko, czy też wziąć trawę w płynie jak pokazują reklamy. https://youtu.be/M7zyQshxCq4


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2019, 20:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Hornet pisze:
Komandor pisze:
No i teraz żeś se Parafonie nagrabił :P

PS, Nie u mnie, u Hornetu


Parafon ma taki specyficzny sposób bycia, że w zasadzie piszecie to samo i o tym samym z tym, że Ty napisałeś to boś głupi a On jest akurat w tej dziedzinie ekspertem.

Dlatego ja odwołuję wszystkie korniki, wciornastki, wgryzki, spuszczele, dyląże garbarze, guniaki czerwczyki z ich przeobrażeniem zupełnym, subimago chrabąszcza majowego odwołuję w pizdu i osiem milionów stonek.
Niech drukarze pospołu z nadobnicami alpejskimi, koziorogami dęboszami, rohatyńcami, jelonkami rogaczami i inną zarazą wpierdolą całą Puszczę, płot, chałupę, rower, de-łu i tego domorosłego kurwaentomoloje.


A co z ziemiurkami, pytam, bo mnie kanalie obległy kwiatostan przedni , czy wytrzaskanie gradem wystarczy.
N


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 21:07 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Hornet pisze:
Komandor pisze:
No i teraz żeś se Parafonie nagrabił :P

PS, Nie u mnie, u Hornetu


Parafon ma taki specyficzny sposób bycia, że w zasadzie piszecie to samo i o tym samym z tym, że Ty napisałeś to boś głupi a On jest akurat w tej dziedzinie ekspertem.
Przekonałem się, że każda albo prawie każda dyskusja z Parafonem prowadzi do jednego celu- udowodnienie, że w tym temacie jesteś zupełnym laikiem.
Dlatego ja odwołuję wszystkie korniki, wciornastki, wgryzki, spuszczele, dyląże garbarze, guniaki czerwczyki z ich przeobrażeniem zupełnym, subimago chrabąszcza majowego odwołuję w pizdu i osiem milionów stonek.
Niech drukarze pospołu z nadobnicami alpejskimi, koziorogami dęboszami, rohatyńcami, jelonkami rogaczami i inną zarazą wpierdolą całą Puszczę, płot, chałupę, rower, de-łu i tego domorosłego kurwaentomologa.
I natchnij mnie Panie rozumem i przezornością na przyszłość, aby noga moja ani długopis więcej w te pierdy nie wstąpiła, bym raczej swe perły prozy potocznej, zrywając nić jedwabną sypał na Wysypisku amen.
Oto słowo moje.

Pojebało chłopa do spodu... przejdź na bimber spod Sokółki :lol: Boguś, daj se smoczka, bzyknij babę (kozę), napij się i kurwa wyluzuj. No nie poznaję gostka, jakiś taki... nerwowy się poczynił :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2019, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
staruchu pisze:
Jesiona chcę uspić bo mi zara na garaż planowany pierdolnie. I dwie leszczyny przy płocie, bo na chuj mi ich liscie co korodują garaż a tera dach mojej fury.


Nawiercić, szczykawka i wszczyknońć

Obrazek

Zwłaszcza tera, jak zacznie ciongnońć soki. Efekt murowany!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2019, 19:19 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Odc. 3
Ochrona czynna – był nawet taki zawód w Lasach jak trocinkarz – łaził po lesie i oglądał świerki – jak zobaczył „trocinki” pod świerkiem – to znaczy kornik – kredą krzyżyk, a na drugi dzień leśniczy wprowadzał do planu ścinki, drzewo ścinano, korowano (łącznie z pozostałym pniakiem), korę palono i pełnowartościowy materiał sprzedawano na opał, belki, deski, sztachety czy co kto chciał. I tak ograniczano cyklicznie (co 10 – 12 lat) powtarzającą się gradację kornika. Nie dotyczyło to tylko Rezerwatu – no ale o tym kiedy indziej.
Wycinka – dzieli się na gospodarczą – czyli zaplanowane wycinanie pewnej ilości drzew w celach komercyjnych, sanitarną – wycinanie głównie zakornikowanuch świerków (i innych chorych drzew mogącym zarazić inne) i bezpieczeństwa – wycinanie drzew które mogłyby spaść na łeb turyście na szlaku czy na przejeżdżający szosą samochód.
Gospodarka Nadleśnictw w Puszczy Białowieskiej – wszystkie trzy Nadleśnictwa (Białowieża, Browsk i Hajnówka) od zawsze były dotowane przez Fundusz Leśny – znaczy to, że pozyskanie gospodarcze drzew nie wystarczało na utrzymanie Nadleśnictw – dotacje były w granicach 50%. O zyskach więc kurwa trudno mówić…
I tak Puszcza była pilnowana i zadbana, do roku 2007…

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2019, 19:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
older pisze:
Cho na wyspę. Jesiona chcę uspić bo mi zara na garaż planowany pierdolnie. I dwie leszczyny przy płocie, bo na chuj mi ich liscie co korodują garaż a tera dach mojej fury. Poza tym poradź mi czy mam robić trawnik nawożąc ziemie, gdyż jest w ogródku duzo gruzu płytko, czy też wziąć trawę w płynie jak pokazują reklamy. https://youtu.be/M7zyQshxCq4


Co sie będziesz - kurwa, - drobno szczypał i jakieś drzewo "usypiał".......!
Ja bym wszystko, co zielone wyciął, wytrzebił do korzeni, wjechał buldożerem, zebrał ze 20 cm warstwy aby tam jakieś ziarko nie zostało i nie wyrosło a następnie położył ancwalt albo zalał betonem.
Tak rozwiązany by został problem koszenia traw wszelakich czy spadających liści na dach garażu ....... :lol:
Przy braku drzew rozwiązany by został również problem z obsrywaniem limuzyny przez zamieszkujące
okoliczny drzewostan ptastwo.....!
Bo z tą zieleniną jeno same problemy...i robastwo.......!
Tylko beton...... :oops:





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2019, 19:54 
No i taka gadka ze starym Na wszystkim się zna, rad udziela wszystkim, wszystkich ocenia, ba! wie co człowiek zamierza zrobić z ogródkiem później też.
Nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego, ze nie lubię jak mi pare ton na łeb spada. Ale w takim bloku jak mieszkałem to mnie też nie jebało jak na kiosk przewróciła się 30letnia gruba topola.
Punkt widzenia - punkt siedzenia/
Znaj proporcją mociumpanie.
Jeszcze zakrzycz, że dookolne pola i łąki zabetonuję bo jakieś chuje gnój wożą na nie a ja nie lubię jak smierdzi mi w okolicy.
Weź...

Edyta:
Zara focha pierdolne i z parę dni się nie pojawię. :mrgreen: :geek: :ugeek:


Na górę
  
 
Post: 02 mar 2019, 22:33 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
My tu G-G, a tymczasem PKP wycina wszystko powyżej 15 cm nad ziemię w pasie15 metrów od torów. A jak się piła omsknie, to i dalej, zwłaszcza, gdy na dąb dorodny trafi.
https://www.google.com/search?client=fi ... +drzew+pkp
Ludziska protestują, a PKP ma to wdupie i tnie, i sprzedaje drewno firmom, które tną.
Gwoli jasności: najdorodniejsze dęby idą na licytacjach, jak van Goghi!

W mojej pipidówie ludziska napadły z pretensjami samorząd, głównie burmistrza.
No, to burmistrz nieśmiało zaprotestował. A wtedy niezbicie udowodniono, że decyzja o wycince jest aktem nadrzędnym. Możemy sobie protestować, a centrala wie lepiej.

Dobrze, że ludziska tego nie kupiły i protesty trwają i będą trwać - tylko jak to zatrzymać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group