forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 06 maja 2024, 19:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 kwie 2020, 17:05 
A jaśniej? Bo nie wiem ;).


Boruchu, Ty takich rzeczy nie pisz bo jak kiedyś ślubna zobaczy, to będziesz biedny.


Na górę
  
 
Post: 22 kwie 2020, 18:25 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Mam przyjaciółkę Ukrainkę. Tam była nauczycielką, tu pracuje w kuchni. Panie, jaka Ona jest zaradna, oszczędna, a pracowita.. serio, nie znam takiej drugiej. A gotuje-niebo w gębie.
Ładna, mądra, a coś szczęścia w miłości nie ma.

Aguś, to cosik dla mnie. I szczęście znajdzie, i miłość (aby nie za stara była i nie miała obwisłych cycków, nie muszą być duże, aby nie obwisłe) :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2020, 18:48 
No i widzisz ze startu jesteście spalony ( pisałam że inteligentna)... Ma 47 lat, czy cycki obwisłe nie wiem. Ale wiem że facetom
po
40 tce zwisa to i owo. I wcale mi o chuja nie chodziło.
Klucz jest stosunkowo prosty. Albo chcesz poznać człowieka, albo zależy ci na towarze ładnie wyglądającym. Albo chcesz resztę życia spędzić u boku kobiety, ciepłej ,mądrej, zaradnej, takiej która będzie dla Ciebie oparciem i Ty będziesz oparciem dla niej, albo chcesz poruchac. Sam musisz na to pytanie odpowiedzieć.


Na górę
  
 
Post: 22 kwie 2020, 19:45 
Każda uroda przemija. Ja też kiedyś byłam hiper dupą, a dzisiaj pulpet. Z facetami jest to samo. Uwierz mi. To tylko Sean Connery jest jak wino.... ;)


Na górę
  
 
Post: 22 kwie 2020, 20:06 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
AGAFIA pisze:
Każda uroda przemija. Ja też kiedyś byłam hiper dupą, a dzisiaj pulpet. Z facetami jest to samo. Uwierz mi. To tylko Sean Connery jest jak wino.... ;)

Przecie on podobno od lat paru nie kuma, że grał Bonda:)
No, takie życie... Nie każdy jest Lemem, albo Kołakowskim, niestety...

ps
Otrzymałam sprostowanie z sąsiedztwa:
- niektórzy starzeją się jak wino, a niektórzy jak mleko:)
I znowu, niestety... cała prawda :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2020, 10:13 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Aga, czy to moja wina że ja nie lubię zwisających cycków? Całe kochanie mi wtedy odchodzi...

Ja się starzeję jak wiejska wędzona kiełbasa. Coraz twardsza, tak samo pachnie, nie plesnieje, zawsze do konsumpcji a i przypierdolić ją można :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2020, 10:58 
O tym mleku nie słyszałam, dobre ;).

Parafek, znaczy żylasty jesteś :) :)


Na górę
  
 
Post: 23 kwie 2020, 21:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dokładnie.....żylasty.
Znaczy, żyły wapnem zapchane ...stąd takie twarde.........! :lol:
Ale z tymi cyckami to sie z nim zgadzam........też nie podobają mi się obwisłe.
Choć znam jednego który stwierdził, że cyc nie chuj i stać nie musi..........ale ja sie będę upierał...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2020, 12:01 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Serce mam jak dzwon, 20 km przejadę na wielocypedzie, pieszkom 10 km. Dwie panienki dzienne to norma (pomarzyć można, nie? ;-) ) Ale kobitki kocham...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2020, 22:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No to jesteś dobry.....! Ja już z bidą jeno 2-3 kilometry a i to tylko dla tego, że u mnie pies o kondycję dba......! Ale zarówno suka jak i ja musimy wcześniej po pigułce p.bólowej........suka ma dysplazję a ja kręgosłup do dupy........! :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group