forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 mar 2021, 11:01 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:19
Posty: 54
huja chodują Holero Ty Chisteryczna :lol: Chumor taki.

cześć Dziku Puszczański, zdrowyś i rumiany? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2021, 12:08 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
MTNG pisze:
Wilki nienawidzą psów. Dla nich to Kuzyni -Zdrajcy !
Kiedy Wilki wchodzą do gospodarstwa, pierwsze co robią to likwidują kuzynów - kolaborantów.

Jeszcze trochę medialnej nagonki i Polak-Katolik zacznie nam Wilka zabijać. :( :P

ps. Paraf, a Żubroń. Żubronia jakiegoś w Puszczy może macie ??


U nas na wioskach jest dużo mieszańców pso-wilków. Wilk zabija psa nie dla tego, że uważa go za zdrajcę ale jako potencjalnego konkurenta do michy (w przenośni i w rzeczywistości). I atakuje psy na łańcuchach i nie za duże. Mój Piesio, rodowodowy labrador zastodolny jest wielkości dobrego wilka. I wilki go nie ruszają, bo wiedzą, że w pojedynkę nie mają szans. A zbiorowo nie zawracają sobie pyska jakimś dodatkiem do obiadu.
O żubroniach pisałem powyżej.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Ostatnio zmieniony 09 mar 2021, 12:12 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2021, 12:11 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
szerszeń pisze:
huja chodują Holero Ty Chisteryczna :lol: Chumor taki.

cześć Dziku Puszczański, zdrowyś i rumiany? :D


Siemaszko Dzika Pczoło Luberska - jam zdrowy jak na mój wiek bardzo, rumiany nie za mocno :lol:

Obrazek
To z dzisiejszego polowania :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2021, 21:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Masz tu parę wioseł.



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2021, 18:52 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Ja jestem starozakonny, lubię wiosła klasyczne, a nie jakieś wygibusy. No, ten Iron Cross jeszcze by się nadał.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2021, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3518
Lokalizacja: z tamtąd
no i gitarra

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2021, 10:51 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Znowu jakieś święta. U nas jedni świętują, inni 1 maja (prawosławna wielkanoc) a wszyscy piją. Podobno Chrystus zmartwychwstał. Ale kiedy - w pierwszą niedzielę po pełni księżyca kwietniowego czy 3 tygodnie później? Miał przejebane jak tak zmartwychwstawał patrząc się w niebo i czekając na pełnię księżyca. A co miał księżyc do Chrystusa? . I to jest zdrowe podejście do religii i durnych obrządków. Ksiąc przyjechał pod krzyże (każda wioska zaczyna się i kończy dwoma krzyżami - katolskim i prawym) i poświęcił z dala jakieś koszyczki z jajcami i kiełbasą. Generalnie jest spoko i prawilno. Wczoraj popilim z sąsiadami nieco deczko - tak po krzescijańsku - nie za dużo, nie za mało, pojedli i pogadali. A dzisiaj to tylko piesio mnie zmusił do wstania z wyra i wypuszczenia się na spacer po Puszczy. Nie powiem, żem zmartwychwstał ale ciężko było... No jakoś się przeżyje i to.
PS
Katolicyzm nie jest religią a sektą, która odłączyła się od religii chrześcijańskiej (początek w 451 r.n.e, koniec schizmy w 1054 r.n.e.). Głównym powodem było powołanie papieża, jako jedynego przedstawiciela boga na Ziemi (wbrew przykazaniu I _"Nie będziesz miał innych bogów przede mną" - a papież jest namiestnikiem boga na Ziemi, co się kłóci z I przykazaniem, zresztą cały katolicyzm nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem). A miliony baranów dają się doić przez kastę nierobów w sukienkach (LGBT?) - funkcjonariuszy najlepiej zarabiajacej firmy na świecie (Dolina krzemowa się chowa) - i to od 2000 lat... to jest kiepeła do interesów! (Zresztą założyciel - nieświadomy - był starszym bratem w wierze :-) )

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2021, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Hahaha, Parafon, dobrze napisane.
Z tymi księżycowymi pełniami i niedzielami po nich.
Oraz motanie się Chrysta, której niedzieli po której pełni ma z marchwi wstać. :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2021, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3518
Lokalizacja: z tamtąd
Przecież Swięta to 20 marca byli

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2021, 10:50 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Arend pisze:
Przecież Swięta to 20 marca byli



Wojtku, 20 marca to bylitakie święta (wybierz sobie):
Dzień Bez Mięsa
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej
Międzynarodowy Dzień Astrologii
Międzynarodowy Dzień Frankofonii
Międzynarodowy Dzień Wróbla
Dzień Języka Francuskiego
Międzynarodowy Dzień Szczęścia
Światowy Dzień Żaby

No i moje imieniny... tak na marginesie, które mam też najczęściej obchodzone są 3 maja, 26 sierpnia, 12 grudnia oraz 26 lutego. 24 kwietnia, 20 maja, 29 maja, 6 czerwca, 9 lipca, 10 lipca, 1 sierpnia, 11 sierpnia, 28 sierpnia, 2 września, 13 września, 21 września, 11 października, 9 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 15 stycznia, 30 stycznia, 18 lutego, 27 lutego, 10 marca, 18 marca, 20 marca, 24 marca, 27 marca, 28 marca.

A ja w ogóle nie obchodzę albo wszyststkie :-) Generalnie to u mnie w familii urodziny są ważne, a nie imieniny!
Może Co chodziło o 19 marca - o przesilenie wiosenne i pierwszy dzień astronomicznej wiosny :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group