forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 maja 2017, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Parafon pisze:
...
Pewnie trn Nielot coś zaczarował :lol:


A tak, pewnie, no jasne, oczywizda, nie bendom burżuje siem tak szybko odziami rozbijać, o nieee :lol:

Parafon pisze:
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy przyjeżdżają na Mazury, w strefę ciszy swymi BMW jakimśtam z wykładanym skórą bagażnikiem i silnikiem 3 l, Bugatti lub innym Maseratti, biorą wypasiony jacht z pięknymi "bulajami" na pokładzie i przy ryku... 2Paca, 50 Cent czy IceT wypływaja popływać na żaglach nie zdejmując nawet z nich pokrowców. I Tak co roku. Przecież to jakaś tragedia. Nawet w Nicei czy Punta ALa nikt tak sie nie zachowuje - a tu kurwa - "ja panisko se wypływam i niech wszyscy widzą o tym"! W Punta Ala czy Kalamati nawet nowobogatcy Roskanie to wzór kultury - a Polaczki - muszą być słuszalne i widzialne.


Do kompleta brakuje jeszcze: i wyczuwalne :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 0:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
a tu jeszcze nie byłem ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 7:46 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Parafon pisze:
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy przyjeżdżają na Mazury, w strefę ciszy swymi BMW jakimśtam z wykładanym skórą bagażnikiem i silnikiem 3 l, Bugatti lub innym Maseratti, biorą wypasiony jacht z pięknymi "bulajami" na pokładzie i przy ryku... 2Paca, 50 Cent czy IceT wypływaja popływać na żaglach nie zdejmując nawet z nich pokrowców. I Tak co roku. Przecież to jakaś tragedia. Nawet w Nicei czy Punta ALa nikt tak sie nie zachowuje - a tu kurwa - "ja panisko se wypływam i niech wszyscy widzą o tym"! W Punta Ala czy Kalamati nawet nowobogatcy Roskanie to wzór kultury - a Polaczki - muszą być słuszalne i widzialne.


I tu nie jesteście Parafonu odosobniony w swoim nierozumieniu współczesnego świata.
I ja, zakochany kiedyś w Mazurach, od dwudziestu lat tam nie jeżdżę. W dodatku z tych samych powodów co i Ty. Na dodatek, gdy w zeszłe wakacje udałem się z moją kobietą w ukochane Bory Tucholskie, na ukrytą w nich polankę nad Brdą na której przez ostatnie 20 lat spędzaliśmy czas w otoczeniu jedynie przyrody żywej i martwej, -
zastaliśmy na niej syf i malarię bo ktoś ją odkrył. Dodatkowo obok utworzono pole namiotowe, - oczywiście zradiofonizowane. Wytrzymaliśmy tam dwa dni. Jak wytrzymują obecne dawniej zwierzaki - nie wiadomo.
Zwierzynę skutecznie wyploszyło nagłośnienie pola namiotowego, ryby zostały skutecznie odłowione przez płetwonurków...........na szczęście pozostała jeszcze w miarę niedostępna Wisła oraz nieco bardziej ucywilizowana Odra.
Dlatego swoją uć dostosowuję do pływań po rzekach gdzie jest jeszcze trochę naturalnej przyrody.
W związku z tym, główny napęd to silnik a dodatkowo niewielki żagiel.........taki motosajlerek.
Tera szukam kasy na benzynę i ...........sruuuuu ! - na wodę.
Jak najdalej od cywilizacji..... :D

z żeglarskim pozdrowieniem, - czterech stóp w koi....... :lol:

p.s
a hoj! - gazdo; - co słychać ?!
a hoj cię to obchodzi......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 8:31 
Panowie, kurwa, przestańcie tu leczyć swoje kompleksy.
Chłopaki na Mazurach śmigają pod rytm Ice-t, bo ich na to stać, blond lale prężą się na sundeckach...bo ich na to stać. A Was nie stać, to będziecie jojczyć. Trzeba było się uczyć, albo karierę w polityce robić, to też by Was było stać.
Kurwa, jeszcze odmówcie modlitwę prawdziwego Polaka. Iro...przypomnij jak to leciało.

No, zrozumieliście Wy życiowe fajtłapy, megalomani z syndromem zbitego psiaka?
:lol:

P.S.
A tera na poważnie...
Przyjedźcie do Gdyni, do mariny. Kurwa, złodziej, gangster pod rękę z adwokatami.
Tak jak kiedyś ten port był synonimem prawdziwego portu, synonimem domu i spokoju do którego wracało się z utęsknieniem po kilku, czy kilkunastodniowych rejsach, tak teraz brakuje tam jeszcze kasyna i rapujących kolesi ze spodniami z krokiem w kolanach i złotymi płytami chodnikowymi na szyjach.
Świat się zmienia, niekoniecznie na lepsze.


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2017, 10:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Miałem - kurwa, - iść "w politykę" ale jak się
dowiedziałem, że się Lepper powiesił, - to, - myślę sobie; - ona polityka jednak szkodzi na rozum.
I olałem sprawę dzieki czemu wydaje mi się , że nadal zachowuję zdrowy rozsądek.
Choć z faktu, że siedzę na tym forum............czy ja wiem, czy to aby prawda ?! :oops:
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 11:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A huj żeglarze.
Wczoraj u nas otworzono uroczyście sezon żeglarski na Pogorii 4.
Jeden topielec.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 11:26 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
A ilu pogryzionych przez komary?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 11:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Komarów jeszcze nie ma.
To tylko wymowka dla kobit, aby nie pyszczyły, że chłop z ryp najebany wraca.......!
Albo z otwarcia sezonu żeglarskiego........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 13:25 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
st1111 pisze:
A huj żeglarze.
Wczoraj u nas otworzono uroczyście sezon żeglarski na Pogorii 4.
Jeden topielec.

Śfiniak , pisz onktertnie a insynuuj - Pogoria IV to nazwa zbiornika wodnego (taka glinianka pogórnicza) na Ślunksu (chyba koło Dąbrowy Górniczej)> piździło tam ostro. wędkarz w KAPOKU się wjebał do wody wraz z dwoma kumplami - oni nic - on trup. Najebani jak reksy. A kapok to pewnia miał zapięty na brzuchu i go dupą do góry wywaliło, bo inaczej się nie da.
RAz widziałem na własne oczy, jak w Skychowie na spływ się szykowali. I jedna panienka sobie kapok oczywista pod dupę wsadziła, coby jej sie walory nie poodciskały. I okazało sie, że troczki wokół uda zawiązała. I 3 m od pomostu sie wyjebali, jedna panna wylazła (było po szyję - średniejj panny) a druga tylko jak korek kapok pokazywała i nie miała kontaktu z dnem, bo i ręce i nogi wyżej. Jakoś ją wydłubali, ale już płynąć dalej nie chciała.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Ostatnio zmieniony 02 maja 2017, 13:35 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2017, 13:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Jeśli miał kapok na odwrót, to pewnie kumple pomyśleli że sobie głowę skręcił i mu wprawili na miejsce.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group