forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 12:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2020, 9:40 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Parafon pisze:
Franciscano pisze:
Nie wiem, gdzie ta agresja w moim poście. Może wytłuść tę agresję.

Zaczepiasz? Dostajesz? O czym ty piszesz?

Co znaczy "u siebie"? Jak na razie Puszcza prywatna nie jest.

Czy w tym swoim pedagogicznym zacięciu trochę się nie zapominasz?
Nie byłeś nigdy młody?
Czy ci młodzi ludzie kogoś skrzywdzili?
Gnoje, w mordę dać itp...
Czysta pogarda i agresja.
I to jest norma. I na to nikt uwagi nie zwróci. Ani edukacyjnego zacięcia nie uzewnętrzni.
A młodość obowiązków nie ma żadnych. To starość usiłuje te obowiązki narzucać, czy wręcz wymuszać.
Z wiekiem umysły się nie wyostrzają.


Franczesko - otóż Puszcza jest NASZA! Wszystkich. I byle gnoje nie będą ją zasrywać. Byłem młody i robiłem różne rzeczy, mniej lub bardziej durne. Ale nie robiłem z siebie gieroja co ma wszystko w dupie. Jak gnój chce się zarazić to srał go jenot, ale dlaczego mnie ma tym uraczyć? Są zasady które należy przestrzegać - chcesz czy nie. Puszcza jest dla wszystkich - ale wszystkich co ją szanują, a nie wychowanych "bezstresowo" gówniarzy, którzy uważają, że mając bogatego tatkę można sobie pozwalać na wszystko. A tacy tutaj jeżdżą, niestety też. Widać np. po rowerach - trzeba mieć budyń zamiast mózgu żeby po Puszczy jeździć rowerem za 10 tysi na oponach wyścigowych. I ubrany jak do ślubu za circa 15 tysi. I taki gnój sądzi, ze wszyscy mu do dupy będą włazić bo on ma kasę na sobie i wyraz pyska Jakiego. Otóż nie. My patrzymy na człowieka, a nie otulinę jego. Możesz mieć kasę, ale jak zachowujesz się normalnie to jesteś gość. Tak samo jak nie masz kasy. Oprócz tego Puszcza rządzi się swoimi prawami - przeżywają uczciwi.


Sam sobie zaprzeczasz i to nie jednokrotnie.
Polecam czasem poświęcić chwilę na cichą autorefleksję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2020, 10:01 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Framczesko - jakiś konkret może czy PISowskie bala bla...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2020, 15:37 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
A co to ma z pisem wspólnego?
Konkretów nie będzie.
Raz jeszcze polecam cichą autorefleksję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2020, 13:35 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Z PISem ma to tyle wspólnego że oni stosują formę pierdolenia o niczym bez dowodów i pokryciu w faktach. Na zasadzie "nasraj w wentylator, a do kogoś się zawsze przylepi". A ja jestem wychowany na konkretach - należy się w ryj - to walić, trzeba pochwalić - to chwal. I mam w dupie salonowe konwenanse, bo słoma zawsze z majtek wylezie.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2020, 18:57 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Lada dzień wam obowiązek noszenia maseczek zlikwidują. Pewnie poczujesz się bezpieczniej. No, ale powód do ewentualnego dania w ryj zniknie...
Dużo na tym forum wirtualnego napinania...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2020, 20:27 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Niby dlaczego bez maseczek zniknie? A jakbyś tu był nieco dłużej to byś wiedział, ze nie ma żadnego napinania :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2020, 22:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Będzie lał za chodzenie w maseczkach :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2020, 8:49 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Zapewne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2020, 13:42 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Powiem krótko - kurwa! Przypaliła mnie się nieco golonka, bo jakaś cipa zachciała gadać ze mną przez telefon. Cipa nie dość że stara (50 wiosen) to jeszcze w morde misia Góralka - i to napalona jak piec w styczniu. A z golonką będe musiał powalczyć... Szkoda wina, roboty, no nic, zobaczymy.

Obrazek

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2020, 16:49 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Eee!
Nie narzekaj......nie jest aż tak źle.....dasz radę. Może nie będzie to posiłek godny Ritza ale - jak mówię; - dasz radę. Najwyżej kup dwie butelki jakiegoś dobrego czerwonego wina zamiast jednej.......!
Aaa! - z góralkami se dej spokój.......ich chłopy przesadzają z zazdrością.! I w dodatku so gupie.......! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group