forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2019, 21:15 
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
...

Obrazek


Iglaków nie szkoda, one choroby roznoszą.


Nie wiedziałam. Mieszkam pod lasem, tuż obok łąki, u nas ziemia kwaśna, więc iglaki rosną jak głupie. Mnie to nie przeszkadza, mam tę ziemię w spadku, a jeszcze 15 lat temu, nawet o tym nie marzyłam. Cieszył mnie trawnik przed domem w Sosnowcu.

Tobie Praktyku również dziękuję za rady..Linki, ja mam psa, koty, myszy, łasice, jaszczurki, dzieci od sąsiadów, nie wiem czy ''niewidzialne'' linki to dobry pomysł. Kiedy zieleń wybuchnie, i te pasy nie będą widoczne, bo to bardziej skomplikowana konstrukcja niż się wydaje. O jabłonkę zahaczona a podtrzymuje i dziką różę i wierzbę. A że wygląda źle..a gówno komuś do tego. Dziękuję za sugestie, może skorzystam, póki co na pasach i trochę roślin mi się trzyma, i garaż blaszak.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2019, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
...

Obrazek


Iglaków nie szkoda, one choroby roznoszą.


Nie wiedziałam. .....


Widocznie nie ma Pani Gruszy w ogrodzie.

Gdyby była, to długo nie pociągnie, gdy kto jałowce posadzi w pobliżu.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 10:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A chuj z gruszy, jak to i pryskać trzeba, a to przycinać i jeszcze wiedzieć jak przycinać, owoce będą co trzy lata, jak słodkie to szerszenie wpierdolą. Lepsze iglaki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Zgadza się, iglaki, trawa, i oczka wodne z plastikową kaczką, te ostatnie dla co bardziej rozmiłowanych w naturze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 11:03 
Jak ktoś lubi, niech sobie całe stadko kupi, mnie to nie przeszkadza.

W puszczy już wiosna?


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2019, 11:10 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie wiem czy w Puszczy ale u mnie - tak.
Na krzewach i drzewach zaczynają zielenić się pączki......wprawdzie jeszcze skromnie ale już co raz bardziej............a dziś rano Kosy tak się darły, że spać nie szlo.
Znaczy, - wiosna za pasem.
Wczoraj do garażu zajrzałem i się zastanawiam, czy aby kolo utki nie zacząć chodzić........bo taki syf, że tydzień mi zajmie czyszczenie....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 11:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
AGAFIA pisze:
Jak ktoś lubi, niech sobie całe stadko kupi, mnie to nie przeszkadza.

W puszczy już wiosna?



Raczej nie. tam wszystko jest jakieś opóźnione w rozwoju. Popatrz choćby na zamieszkujących tamte tereny. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2019, 13:38 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
wezyr pisze:
AGAFIA pisze:
Jak ktoś lubi, niech sobie całe stadko kupi, mnie to nie przeszkadza.

W puszczy już wiosna?



Raczej nie. tam wszystko jest jakieś opóźnione w rozwoju. Popatrz choćby na zamieszkujących tamte tereny. :lol:

To Ty Czukcza? :lol: :lol: :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 22:07 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Lekko nie w temacie, ale w temacie.
Pojeb zamordował 49 osób, ranił 49 osób z imieniem Breivik'a na ustach, jako idola. Breivik (może źle piszę, ale pies go jebał) zamordował coś ze 77 młodych ludzi dlatego, że nie byli w jego mniemaniu dobrymi Norwegami - bez względu na religię, tylko ze względu na przekonania. Teraz jakiś pojeb morduje muzułmanów - jako wyznawca Breivika - bez względu na przekonania. Muzułmanie w Nowej Zelandii są ilościowo jak Polacy. Ale muzułmanie są tam sunnitami, nie uznają szariatu, kalifatu i traktują Koran jako księgę pokoju i miłości. A pojeb ich zamordował. Teraz chrześcijanie - katole mordowali jako odłam chrześcijaństwa po soborze nicejskim (IV w n.e.) w imię wiary, i biblii którą po tym soborze napisano (co na to Chrystus?) w wielu wojnach "krzyżowych" około 30 mln ludzi. Gratulejszyn. I teraz ja, jako nie katol, bo bez mojej zgody zostałem prawosławnym, czyli nie odstępcą od nauk Chrystusowych (jak katole) mam się bać, że siepacze Gęsi wybiorą się po mnie bo nie lubię PIS , Rydzyka, Maciarericza i całego tego burdelu wokół "kościoła" chroniącego pedałów i pedofilów (a sam Gęś nie wiadomo jakiej prowinencji) ??? Chyba wolę Białoruś... jak na razie.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 22:11 
Cóż, fanatycy już zapowiedzieli odwet. I tak się zaczyna ta trzecia światowa.. Już sie dzieje i na naszych oczach.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group