forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2020, 12:06 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Komandor pisze:
A co ci piniądzie przeszkadzają?


Mnie nie przeszkadzają, ale w rekach głupców są szkodliwe :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 12:26 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
:lol: Stoję przy chałupie i widzę, jak idzie czworo (3 dupki plus cipa - wszyscy lat coś koło 16) zasrańców. Obok siebie, bez masek, każde z flaszką piwa w łapie. Drą mordy jak na koncercie Zenka. Zapytałem, czemu są bez masek i tak się drą - oni że w lesie są. Na wiosce jesteście - nie widać? Jesteśmy na wakacjach i możemy chodzić bez masek i się drzeć - podsumowali. A chcecie zakończyc wakacje z poobijanymi mordami, grzecznie się zapytałem. Opadły im szczęki a cipa schowała się za plecami dupków. Nakładać maski i wypieprzać stąd. A w lesie darcie mordy jest karane mandatem 500 zł. O dziwo, powyciągali z plecaków maseczki, grzecznie założyli i sobie poszli. Dwie godziny później jechałem na zdjęcia do Puszczy - patrzę, a tu idą te matoły - kurwa w maseczkach!!! Jak ja nie cierpię takich "turystów" którym wydaje się, że im wszystko wolno! :oops:

Jeden z efektów spacerku po Puszczy
Obrazek

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 12:57 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 12:40 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Tych czworo też bez masek!
Dobrze, że chociaż mordy nie drą.
Albo czekają, aż pójdziesz sobie z pola widzenia ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 14:05 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Problem polega drogi Parafku na tym, że dzisiaj taki gówniarz czuje się bezkarny bo policja nie może takiego śmiecia spacyfikować szybko i natychmiast. Dzisiaj łazi taki smród pod oknami posterunku w koszulce z napisem CHWDP - a chłopaki muszą spokojnie siedzieć i patrzeć........! Wiem, - w szeregach tej formacji jest całkiem sporo "elementu" który tam nigdy nie powinien się znaleźć ale..........w takich sytuacjach to ja bym ich ze smyczy spuścił. Tym czasem ich "spuszczają" w Warszawie, gdy protestują pielęgniarki czy pracodawcy. W każdym bądź razie źle się dzieje w państwie duńskim ale u nas całkiem chujowo. A wszystko przez fakt, iż ktoś wymyslił aby szczyle mieli jakies prawa i obowiązki. Tym czasem, - moim zdaniem, - powinni mieć jedynie prawo i obowiązek do nauki. :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 16:30 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Ot, żółć się oldbojom ulewa... Młodość ma swoje prawa a obowiązków nie ma żadnych. I chuja macie do gadania! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 18:42 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Franciscano pisze:
Ot, żółć się oldbojom ulewa... Młodość ma swoje prawa a obowiązków nie ma żadnych. I chuja macie do gadania! :D

Pan się dobrze czuje?
Panie Franciscano - chuj do gadania, co to jest. Czy jakaś nowa płeć, czy atrybut nowej sekty religijnej. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 12:22 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Qśka QqRydz-Qqć pisze:
Franciscano pisze:
Ot, żółć się oldbojom ulewa... Młodość ma swoje prawa a obowiązków nie ma żadnych. I chuja macie do gadania! :D

Pan się dobrze czuje?
Panie Franciscano - chuj do gadania, co to jest. Czy jakaś nowa płeć, czy atrybut nowej sekty religijnej. :?


W ten sposób, nieudolny zapewne, usiłowałem wyrazić pogląd, że stare pierdziele w kwestiach dotyczących tego, co młodemu człowiekowi wolno (czy też jak powinien się zachowywać), mają gówno do powiedzenia.
Jeśli zajdzie potrzeba, mogę spróbować ubrać tę myśl w prostsze słowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 16:24 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Widzisz Parafon. Jesteś stary pierdziel i milcz co młodemu wolno.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 19:21 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Franciscano zwrócił Wam uwagę, że macie chuja wielofunkcyjnego.
Nawet gadać potrafi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Parafon pisze:
:lol: Stoję przy chałupie i widzę, jak idzie czworo (3 dupki plus cipa - wszyscy lat coś koło 16) zasrańców. Obok siebie, bez masek, każde z flaszką piwa w łapie. Drą mordy jak na koncercie Zenka. Zapytałem, czemu są bez masek i tak się drą - oni że w lesie są. Na wiosce jesteście - nie widać? Jesteśmy na wakacjach i możemy chodzić bez masek i się drzeć - podsumowali. A chcecie zakończyc wakacje z poobijanymi mordami, grzecznie się zapytałem. Opadły im szczęki a cipa schowała się za plecami dupków. Nakładać maski i wypieprzać stąd. A w lesie darcie mordy jest karane mandatem 500 zł. O dziwo, powyciągali z plecaków maseczki, grzecznie założyli i sobie poszli. Dwie godziny później jechałem na zdjęcia do Puszczy - patrzę, a tu idą te matoły - kurwa w maseczkach!!! Jak ja nie cierpię takich "turystów" którym wydaje się, że im wszystko wolno! :oops:

Jeden z efektów spacerku po Puszczy
Obrazek





Tu masz Pan następnego drącego mordę mimo maseczki na niej, też na wsi, też prawie na łonie natury (nie wiem czy pijany i czy miał piwo w kieszeni), próbującego dogadać się z kuzynem. Pogadaj mu do słuchu, może zamknie tę ziemniaczarę. :)


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group