forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 14 cze 2016, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To jest pieprz pomieszany z kwaskiem cytrynowym.Taki wynalazek.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 14 cze 2016, 19:21 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
Protest!!! Wiem o mięcie pieprzowej oraz kurce. Natomiast cytryna była jest i będzie żółta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 14 cze 2016, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

A teraz proszę rozszyfrować,o co temu małemu,na dole,
co trzyma dwie butle,chodzi?

Stela,Northern Upper Egypt, Abydos

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 14 cze 2016, 20:23 
Chyba każdy głupi wie, o co małemu chodzi. Do mnie też czasem zachodzi z dwoma butlami taki jeden mały, jak chce się z dużym napić.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2016, 20:32 
Hornet pisze:
Aha.


Pan już zupełnie ohujał, Panie Hornet, z głuchym o muzyce rozmawiasz stara kurwo? Przecie Ta głucha kanalia plugawa wkleja to, tylko po to, aby nas oszukać, że coś tam słyszy.

Ale koniec z pierdołami, teraz o sprawach poważnych. Niestety, nie udało mi się z wnukiem naprawić roztrzaskanego w sztormie o podwodne skały okrętu, więc, porzuciliśmy go w szuwarach i udaliśmy się piechotą przez bagna w nadziei spotkania skrywającego się gdzie na spokojnym brzegu Pana Parafona. Wnuk, nawet mnie zapytał – jak to jest dziadku, że Pan Parofon, taki wielki żeglarz wystraszył się tego wiaterku i nie wypłynął nam na spotkanie, może On wcale nie umie żeglować, bo gdyby umiał, to nie przykucnąłby w szuwarach, jak jaki zając, czy inna lądowa ryba? Nakrzyczałem na wnuka za te kalumnie plugawe – jak śmiesz gówniarzu tak mówić o przyjacielu dziadka, znajdziemy Pana Parafona i wtedy sam się przekonasz, jaki to wielki bohater.

Więcej dziś sił już nie mam, aby napisać dokładnie o naszych poszukiwaniach, powiem na razie tylko krótko, że po poważnej debacie naukowej o świecie z jednym rolnikiem ze wsi mazurskiej, gdzieś tak około godziny trzeciej w nocy wyruszyłem z nim wielkim kombajnem w dalsze poszukiwania Pana Parafona, aby do rana Go odszukać i przywieźć wnukowi, jednak, sam nie wiem, jak to się stało, cały czas kombajn jechał prosta, aż nagle koło jednej stodoły, wziął i sam skręcił w tę stodołę, stodoła się zawaliła i tak pogniotła kombajn, że dalsze poszukiwania były już niemożliwe.


Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2016, 20:38 
Ech, to po Mazurach znowu się szlajałeś stetryczały chuju. A ja tak się zamartwiałam, żeś może OIOMIE wylądował. No, ale dobrze, że już wróciłeś. Odpocznij, bo pikawa Ci stanie i dopiero będzie nieszczęście.
Tęskniłam..
Twoja A.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Dymek
Post: 01 sie 2016, 21:46 
A Barycki, kurwa, gdzie, stara kurwo? Dymki bez Baryckiego są nieważne.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Dymek
Post: 01 sie 2016, 22:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
barycki pisze:
A Barycki, kurwa, gdzie, stara kurwo? Dymki bez Baryckiego są nieważne.

Adam Barycki



chuja tam, bez Iro Be som dymki chuja warte...ksionca znaczy chcialo by sie rzec, ale nie rzekne bo sie , kurwa, znowu przypierdoli ze sie ja go, kurwa, przypierdalam, a ja sie nie przypierdalam a juz napewno nie do ksionca.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 01 sie 2016, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Upiorne Bliźnięta- stara kurwa i ameba. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: pieprzenie
Post: 01 sie 2016, 23:04 
Pan, Panie Hornet, też jesteś głuchy stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group