forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 8:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2017, 21:49 
Ale słuchajcie chopy...My tak się tu dobrze bawimy, ale forum jest dla większego grona.
Doszły mnie słuchy, że wątek o gotowaniu upada, dlatego proponuję podejdźmy do tematu bardziej profesjonalnie.
Zróbmy konkurs na specjalny przepis, żeby przyciągnąć gawiedź do tego wątku, żeby było tak jak dawniej.

Mój pomysł to dziczyzna na norweskich glonach podlana sosem na oleju bolidów F1. :lol:
Sorry...nie mogłem się powstrzymać.
:lol:


Ale fakt, zbastujmy z naszą zabawą ;)


Na górę
  
 
Post: 24 mar 2017, 21:58 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Przeca gotowanie jest przednią zabawą, jak bzykanie, czasami siem kończy sukcesem, a czasami i po ryju można zebrać... :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2017, 22:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dziś nie miałem czasu gotować to wybrałem się do baru mlecznego na muszle św.Jakuba przepisu nie znam ale były z kapustą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2017, 3:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!
Temu faktycznie trza zakazać tu pisania bo
przecież to co on je............. :o - to
powinno być ustawowo zakazane. Że tez on się jeszcze nie struł.....?!
Żaden normalny facet takich świństw nie je.......! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2017, 3:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
polar pisze:
Ale słuchajcie chopy...My tak się tu dobrze bawimy, ale forum jest dla większego grona.
Doszły mnie słuchy, że wątek o gotowaniu upada, dlatego proponuję podejdźmy do tematu bardziej profesjonalnie.
Zróbmy konkurs na specjalny przepis, żeby przyciągnąć gawiedź do tego wątku, żeby było tak jak dawniej.

Mój pomysł to dziczyzna na norweskich glonach podlana sosem na oleju bolidów F1. :lol:
Sorry...nie mogłem się powstrzymać.
:lol:


Ale fakt, zbastujmy z naszą zabawą ;)


Kurde !!!!
Przecież nikt tu nikomu nie zabrania wstępu.....
Ja podejrzewam, że reszta w barach mlecznych się odżywia więc i z gotowaniem mają w plecy.
Ja tam się doskonale bawię czytając na ten przykład, jak cweter babkie gotował.......(.bezcenne)
Może jedynie Stasiowi powinno sie zakazać podpowiadania nam swego menu bo to obrzydliwe - co ten chłop jada. ( On jada to samo, co moja przemoc domowa - ja nawet paczeć nie mogę jak ona je.....)!
I osobiście nie mam nic przeciwko nowym czytaczom na tym forum a wręcz przeciwko nawet...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2017, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
polar pisze:
I czego rżysz?
Poczekaj kurwa, z piór już Cię oskubali, doigrasz się.
:D

Czyly to ta mąka? Poważnie robi taką grę?
Nigdy nie robiłem babki. Przepis wziąłem z neta, fakt była w nim mąka ziemniaczana, ale i to i to białe i sypkie... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teraz widzisz różnicę.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2017, 9:44 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
I między innymi od tego jest ten wońtek, aby takim jełopom co mąki nie rozróżniają (dobrze, że gipsu nie dodał, też białe i sypkie - a szczenkie sztuczne by połamał a i ze wypróżnieniem miałby problem) tłumaczyć, co siem z czym je i jak siem to tobi (to do jedzenia) :lol:
Dzisiaj fasolka po puszczańsku:
- 30 dkg fasoli dużej np. Jaś
- moczymy we wodzie dłuuuugo - nawet i dobe, czyli 24 godz. Trzeba przewidzieć, że fasolka powiększy swoją objętość nawet dwukrotnie - znaczy siem Prol, cza ją wciepać do naczynia coby zajęła mniej niż połowę :lol:
- następnie te fasolki gotujemy we tej samej wodzie jakieś długo - aby miętka zsczynała być. Zależnie od fasoli - 1,5 do 3 godz.
- 3 duże cebyle obieramy i kroimy i podsmażamy na złoto na MAŚLE
-kiełbasy podlaskiej (na przykład) jakieś 30 dkg kroimy i wciepujemy do tej cebylki, co siem podsmaża pomalutku
- wędzonki 20 dkg kroimy na małe kurwa kawałeczki i tez wciepujemy do cebulki
- 2 ząbki czosnku obieramy, gnieciemy i wciepujemy do cebulki
- 1 łyżkę lubczyku wciepujemy do cebulki
- 1 łyżeczkę soli też wciepujemy razem z 1 łyżeczką kurkumy
Robimy zasmażkie - czyli na patelce rozgrzewamy 1/4 kostko masła i dodajemy 2 łyżki mąki przennej (nie ziemniaczanej, Prol, nie!), Ciągle miąchamy łyżką drzewienną, aż siem zrobi letko złote.
- we 1 szklance gorącej wody rozpuszczmy kostkie winiary czy knurra najlepiej grzybowom
Do zasmażki wlewamy ten rosołek i miąchamy aż siem zrobi jednostajnie gęste - dodajemy to co siem usmażyło (cebylka, kiełbaska etc.)
Wpierdzielamy wszystko do fasolki i miąchamy - gotujemy jeszcze jakieś 1/3 godz.
I jemy... jemy... :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2017, 10:21 
Dobra...uściślijmy.
To do babki dodajemy mąki czy nie???
Jaro twierdzi, że tylko jaja, reszta towarzystwa jest za mąką, ale ziemniaczaną.
Proszę o merytoryczne wypowiedzi, bo jak nie, to zadzwonię do Jureczka i Was wszystkich wypierdoli w kosmos.
Ja tu kurwa zaprowadzę porządek. :lol:


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2017, 10:35 
karbidu dodaj.


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2017, 10:47 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Polarku, czytaj ze zrozumieniem - ŻADNEJ MĄKI!!! dojechało? :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group