forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 8:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 mar 2017, 23:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cholesterol se pan zbadaj.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2017, 0:02 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
st1111 pisze:
Cholesterol se pan zbadaj.

Ostatnie notowania:
LDL - 60 mg/dl
HDL - 55 mg/dl
TGL - 90 mg/dl

Morfologia nie za mocna

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2017, 10:07 
Parafon pisze:
z odrobiną zytniego ciepłowatego jeszcze chleba


A dupa tam ciepłowatego, ja w latach 70-tych pijałem Żytnią Specjalną 45% (boże, co to była za wódka, pachniała zbożem) ze słoninką grubą solą i czosnkiem na lekko przyczerstwionym chlebku, oczywiście, bez żadnego popijania, szlachetnych trunków nie plugawi się popitkami, zajzajery można sobie popijać. Ale też popijałem, ale nie wódkę, a chlebek ze słoninką, aby następny kieliszek nie mieszał się w ustach z resztkami jedzenia i tylko malutkim łuczkiem czystej wody. Matko boska, komu ta wódka przeszkadzała. No i słoniny takiej, i ze świecą nie znajdzie. Jednak dobry bóg się ulitował i w mojej obecnie okolicy, dwa, trzy razy w roku zdarza się trafić taką słoninkę. Ostatnio się trafiło i kupiłem prawie dwa kilo, zjadłem w tydzień. Niestety, z wódką się nie udało, niby nie był to, zajzajer, ale gdzie jej do niebiańskiego trunku, a i z dobrym bimbrem jest coraz gorzej, wymierają starzy wytwórcy. Dobrze, że można jeszcze kupić dobrą whisky, chociaż i z tym w Polsce jest do dupy, i do tego jest dwu, a nawet i do trzech razy droższa, niż w Niemczech. W Niemczech za 15 euro miałem 10-cioletniego singla, a w Polsce cena podchodzi pod 150 złotych, a za 25 euro miałem 20-toletniego singla 52%, a w Polsce i za 300 złotych takiego nie trafi. Ale też i cuda się zdarzają i mnie taka łaska boża dotknęła. Oczywiście, próbowałem tanie whisky, z tych, których nie znałem wcześniej, jednak nie przesadzałem z tymi próbami, aż jednego razu zauważyłem nieznaną mi wcześniej butelkę za 7,90 euro i sam nie wiem, co mnie podkusiło, aby to kupić, zapewne sam bóg mi to podszepnął, matko boska, oczywiście była to, blended, ale smakowała, jak doskonały singiel, piłem to przez dwa lata, aż jednego razu, kupiłem, jak zwykle, w domu nalałem sobie szklaneczką, a to zwykły zajzajer i tak skończył się cud. Ale był przez dwa lata.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2017, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Parafon pisze:
Morfologia nie za mocna


Poczytaj o buraku czerwonym...tak, tym naszym.
Sok z niego to prawdziwy cudotwórca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2017, 11:01 
Niemieszaj do morfologii Baryckiego!


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2017, 11:57 
barycki pisze:
ja w latach 70-tych pijałem Żytnią Specjalną 45%

Byłem prawie pewny, że łże.
A jednak nie. Wysmyczył się...

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
anioł tasmański pisze:
Parafon pisze:
Morfologia nie za mocna


Poczytaj o buraku czerwonym...tak, tym naszym.




older pisze:
Niemieszaj do morfologii Baryckiego!




Nie, nie! To było do Parafona, chociaż Baryckiego też się tyczy. Anioł zasugerowała, żeby zmierzył ilość buraka w buraku, znaczy w Parafonie. Coś na kształt cukru w cukrze. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2017, 12:57 
Niektórzy to tylko po to wstają rano, żeby komuś dopierdolić. Choć tak trochu kąsnąć.Niby dowcipnie, niby zabawnie, tak rubasznie, z głupim emotkiem ;), że niby nic złego nie mam na myśli, ale jednak wskazuję z kogo należy się pośmiać, kto tu za głupka robi. ;)

Inaczej dzień stracony. Życie nie ma sensu.


P.S.
Dżez babariba był wczora. Nie mam pomysłu na obiad. Jakieś sugestie dla buraka?


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2017, 13:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Ćwikłę ugotuj :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
polar pisze:
Niektórzy to tylko po to wstają rano, żeby komuś dopierdolić. Choć tak trochu kąsnąć.Niby dowcipnie, niby zabawnie, tak rubasznie, z głupim emotkiem ;), że niby nic złego nie mam na myśli, ale jednak wskazuję z kogo należy się pośmiać, kto tu za głupka robi. ;)

Inaczej dzień stracony. Życie nie ma sensu.


P.S.
Dżez babariba był wczora. Nie mam pomysłu na obiad. Jakieś sugestie dla buraka?





Żony zapytaj, co dzisiaj na obiad.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group