forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 maja 2024, 6:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 paź 2017, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
zritah pisze:
Bronto pisze:
Czyli tradycyjnie, wybierasz to co przychodzi ci najłatwiej, prostactwo i prymitywizm zamiast merytorycznych argumentów.

Ja rozumiem, że imponuje ci to co piszą inni ale fajnie by było gdybyś czasami skleciła coś samodzielnie, tak na bazie twoich poglądów i znanych ci faktów.

Może być coś nawet o karmie dla kotków byle było merytorycznie.
Możesz opisać kolor, walory smakowe, skład, częstotliwość i objętość dozowania itp.
Spróbuj.

Myślenie nie boli pokrako obnosząca się po forum z twoim wstydem.


No więc,bronto,piszę duże opracowanie na temat
twoich wyzwisk i inwektyw,jakie stosujesz do swoich oponentów.
Z tobą nie ma żadnej dyskusji.
Każde przeciw ukwiecasz plugawymi określeniami twoich oponentów.
Wiesz,że mam zapisane ręcznie kilka stron twoich określeń dotyczących userów,
którzy biorą udział w dyskusji.
Ale co będę się wysilać i zapisywać ręcznie twoje określenia poniżające userów.
Wystarczy cytowanie.
Z tego powstanie coś takiego,czym będziesz się upajać podczas długich,zimowych
wieczorów.
Aż pękniesz z dumy,że jesteś taki mądry.

Dlatego proszę o więcej.
A jak nie to i tak mam 5 stron.
Zobaczysz,będzie cool...

Hipokrytka a jednak zabawna...

Jeśli sobie wyobrażasz, ty i kilkoro innych, że pustosłowiem, spamowaniem tematów, agresją i chamstwem, donosicielstwem, kłamaniem, zmyślaniem, manipulacją i hejtem, pomawianiem i szkalowaniem skierowanym przeciwko mnie i wielu innym ludziom na forum uda ci się i wam zahukać ludzi piszących merytorycznie to na pewno mylisz forum z prywatnym rynsztokowym czatem wzajemnej adoracji.

Pisz pisz, czy jak tam sobie inaczej to rejestrujesz, w porównaniu z nadprodukcją twoich wypocin na forum może się czegoś nauczysz w co szczerze wątpię.
Ponownie ci radzę, tak szczerze, mierz twoje siły na zamiary, kolejność dowolna.

To nie będzie nic merytorycznie o karmie dla kotków ?
Buuuuuuuuuuuu...
Tak sobie żartowałem pokrako obnosząca się po forum z twoim wstydem.


Załączniki:
W oczekiwaniu .jpg
W oczekiwaniu .jpg [ 170.12 KiB | Przeglądany 1943 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2017, 21:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Cytuj:
Feministyczna hipokryzja

Kod:
Feministki na ogół nie próbują żyć zgodnie z ideologią, którą głoszą.
Feministka, która żąda, by traktować ją jak człowieka, a nie jak kobietę, zapomina o tym, gdy zostanie zaproszona do eleganckiego lokalu.
Nie żąda wówczas, by każdy płacił za siebie.

Otrzymując z rąk kelnera damską wersję karty (bez cen potraw) nie protestuje przeciw takiej dyskryminacji, lecz traktuje to jak komplement („widocznie nie wyglądam na sponsorkę”).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2017, 21:57 
Pan pszerarzony pisze:
Pan Barycki uważa, że jednak jest Pan w błędzie, Panie Bronto, większość tu naszych Pań, jest tak cudowna, że zapuszczenie sobie wąsów i brody nie czyniłoby im różnicy w ich wyglądzie.

Pan Barycki to chyba niewiele kobiet spotkał w swoim życiu.
Tak, kobieta ma włosy, na cipce, pod pachami, na nogach, czasem i wąsik jej się sypie.
Kobieta ma owłosione ciało, jak i facet, z tym że odrobinę mniej i tu już w grę wchodzą hormony.
Kobiety nie są wydepilowane przez naturę, jak coś, to sztucznie.
Tak, tak Barycki, kobiety mają włosy, pierdzą, a nawet robią kupę.

Ja pierdolę... a ja uwierzyłam w 7 razy, bez wyciągania..


Ostatnio zmieniony 10 paź 2017, 22:05 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 10 paź 2017, 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Jakoś nie widzę tu ataku czkawki ze strony obrończyń netykiety i dobrego/poprawnego zachowania wobec kilkunastu postów o wartości śmieci napisanych powyżej (i wcześniej).
Co za znamienny brak oburzenia i ostrość w standardach oceny.
Podwójne standardy moralne, czy może raczej ich permanentny brak ?
Nie wysilać się, to było pytanie retoryczne zacne hipokrytki z kółka wzajemnej adoracji i wsparcia w tworzeniu jednego merytorycznego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2017, 22:18 
AGAFIA pisze:
Ja pierdolę... a ja uwierzyłam w 7 razy, bez wyciągania..

Z Pana Baryckiego kanciarz, że ho ho, nie ma takiej baby, żeby jej nie okantował.


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2017, 22:31 
Może tak być ;)


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2017, 22:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Kod:
Feministka, która ubolewa nad tym, że kobiety są gorzej opłacane za „taką samą pracę”, we własnej firmie także gorzej płaci kobietom, argumentując, że musi tak robić, by nie wypaść z rynku.

Ale, skoro kobiety pracują tak samo dobrze jak mężczyźni, to przecież mogłaby zatrudniać same kobiety, płacić im mniej i wygrać z konkurencją, która kieruje się stereotypami, zatrudniając mężczyzn.

Niestety, okazuje się, że to niemożliwe i mężczyźni w jej firmie są niezbędni, a żeby ich zatrzymać, trzeba zapłacić im więcej (oba przykłady są autentyczne i zaczerpnięte z internetowego forum dyskusyjnego).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 6:39 
Trudno zrozumieć, o co Panu chodzi, trollu, przecie ta feministka szczerze ubolewa nad tym, że kobiety są gorzej opłacane. A i nasza Pani Rose, też nierobiona kaszanką, też szczerze ubolewa nad tym, że do domów swoich zacofane polactwo nie przyjmują humanistów murzyńskich uciekających przed bombami Putina.


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2017, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Bronto pisze:
Hipokrytka a jednak zabawna...
Jeśli sobie wyobrażasz, ty i kilkoro innych, że pustosłowiem, spamowaniem tematów, agresją i chamstwem, donosicielstwem, kłamaniem, zmyślaniem, manipulacją i hejtem, pomawianiem i szkalowaniem skierowanym przeciwko mnie i wielu innym ludziom na forum uda ci się i wam zahukać ludzi piszących merytorycznie to na pewno mylisz forum z prywatnym rynsztokowym czatem wzajemnej adoracji.
Pisz pisz, czy jak tam sobie inaczej to rejestrujesz, w porównaniu z nadprodukcją twoich wypocin na forum może się czegoś nauczysz w co szczerze wątpię.
Ponownie ci radzę, tak szczerze, mierz twoje siły na zamiary, kolejność dowolna.
Buuuuuuuuuuuu...
Tak sobie żartowałem pokrako obnosząca się po forum z twoim wstydem.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Kod:
Feministki żądające wprowadzenia parytetów na listach wyborczych, czy potępiające Kościół Katolicki za brak zgody wobec kapłaństwa kobiet, powinny zacząć od wprowadzania swoich postulatów u siebie, w swoich organizacjach.

Gdy głosi się takie poglądy, to wypadałoby, by połowę stanowisk członków zarządów organizacji feministycznych i stanowisko wiceprzewodniczącego oddać mężczyznom.

Niestety, u siebie – we władzach feministycznych organizacji - nie wprowadzają parytetów.

Także w biurze pełnomocniczki ds. równego statusu na stanowiskach merytorycznych zatrudnione są same kobiety.

Tam, gdzie równowaga zachwiana jest na korzyść kobiet, najwyraźniej parytety nie są już potrzebne…


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group