forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 3:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2015, 17:23 
barycki pisze:
No, wziąłem i przeczytałem i dupa. Pani Malino, jest tam człowiek żyjący osiemnaście lat na śmietniku i dowiadujemy się, że powodem jest zdrada żony i alkoholizm, ani słowa o przyczynach społecznych. Żaden specjalista od marketingu społecznego kreujący medialne przekazy dla obrony interesu kapitału, nie wymyśliłby nic lepszego. No i ta analiza giełdy papierów wartościowych, to majstersztyk marketingu społecznego. Giełda - magiczne zjawisko porównywalne z magią boga. Cudowna magia, ale dla kretynów tylko, bo giełda, to nie magia, a narzędzie kapitału do wyzysku społecznego. Żadnej refleksji, prymitywna psychologiczna bździna tylko.

Adam Barycki


Tu jest dla pana panie Barycki odpowiedź autora
Cytuj:
Piotr Jastrzębski: Tak prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem? Lecz coś innego urzekło mnie w tym komentarzu, że Pan Adam czytając książkę ma pretensje do autora, że nie piszę tak, jak on chce sobie czytać. Gratuluje, szczerze bez kozery. Jak być kozakiem to na całego. Gratuluje bez żadnej ironii


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 18:53 
Cytuj:
Gratuluje, szczerze bez kozery.


Czyli bez powodu, tak? Czy o coś innego autorowi chodziło? :|


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 20:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Napisz Barycki książkę swoich marzeń i sam ją sobie czytaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 20:48 
Codziennie w telewizji mam to samo, co pisze Pan Jastrzębski. Jakaś babcia pożyczyła kiedyś 300 złotych, nie oddała w terminie, a komornik przez ostatnie lata zabrał już na poczet długu z jej głodowej emerytury kilkanaście tysięcy, a dług urósł do kilkuset i rośnie dalej. Prawnik mówi, że takie jest prawo, Dziennikarz, że wierzyciel jest łajdak, bo dusi biedną babcię, a babcia modli się do boga, aby wybaczył jej winy i ulitował się nad nią. Taki kołtuński przekaz obrazu rzeczywistości jest obecnie powszechnym, a ja nie mam ochoty ulegać urokom tego intelektualnego ropnia. Rozumiem tych z telewizji, płacą im za to, a jeść trzeba, ale po jaki huj autor afektuje się swoim infantylizmem, tego nie wiem i wiedzieć nie chcę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2015, 21:32 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:18
Posty: 199
barycki pisze:
Codziennie w telewizji mam to samo, co pisze Pan Jastrzębski. Jakaś babcia pożyczyła kiedyś 300 złotych, nie oddała w terminie, a komornik przez ostatnie lata zabrał już na poczet długu z jej głodowej emerytury kilkanaście tysięcy, a dług urósł do kilkuset i rośnie dalej. Prawnik mówi, że takie jest prawo, Dziennikarz, że wierzyciel jest łajdak, bo dusi biedną babcię, a babcia modli się do boga, aby wybaczył jej winy i ulitował się nad nią. Taki kołtuński przekaz obrazu rzeczywistości jest obecnie powszechnym, a ja nie mam ochoty ulegać urokom tego intelektualnego ropnia. Rozumiem tych z telewizji, płacą im za to, a jeść trzeba, ale po jaki huj autor afektuje się swoim infantylizmem, tego nie wiem i wiedzieć nie chcę.

Adam Barycki

Nieudaczników szpadlem w otwór tak jak się tego domagają. Asz to smerti.
I ci w otfur barycki jak i ty innym nawet po śmierci chętny, gnoju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2015, 23:45 
Problem w tym, Panie Ala, że onegdaj owi nieudacznicy kategorycznie domagali się wolności, w tym wolności do zawierania umów cywilnoprawnych. Nie życzyli sobie, aby komuna swoim represyjnym prawem ograniczała taką wolność. Pamiętam te szczere głosy oburzenia – nie życzę sobie, aby komunistyczny urzędas decydował za mnie, co jest dla mnie dobre, a co złe, jestem dorosły i sam potrafię zadbać o swoje dobro. Ta pani zapewne też tak mówiła, więc teraz, kiedy jest już wolna od komunistycznego zniewolenia, może sobie sama zadbać o swoje dobro. I ta pani, i wszystkie inne panie, i wszyscy panowie, którzy nareszcie żyją w demokratycznym państwem prawa. A Pan, Panie Ala, chciałby odebrać narodowi demokratyczne państwo prawa, chciałby Pan ograniczyć tej pani i innym paniom, i panom zawieranie wolnych umów cywilnoprawnych. Tak się nie godzi, byłaby to zbrodnia na wolności narodu polskiego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 kwie 2015, 0:11 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:18
Posty: 199
barycki pisze:
Problem w tym, Panie Ala, że onegdaj owi nieudacznicy kategorycznie domagali się wolności, w tym wolności do zawierania umów cywilnoprawnych. Nie życzyli sobie, aby komuna swoim represyjnym prawem ograniczała taką wolność. Pamiętam te szczere głosy oburzenia – nie życzę sobie, aby komunistyczny urzędas decydował za mnie, co jest dla mnie dobre, a co złe, jestem dorosły i sam potrafię zadbać o swoje dobro. Ta pani zapewne też tak mówiła, więc teraz, kiedy jest już wolna od komunistycznego zniewolenia, może sobie sama zadbać o swoje dobro. I ta pani, i wszystkie inne panie, i wszyscy panowie, którzy nareszcie żyją w demokratycznym państwem prawa. A Pan, Panie Ala, chciałby odebrać narodowi demokratyczne państwo prawa, chciałby Pan ograniczyć tej pani i innym paniom, i panom zawieranie wolnych umów cywilnoprawnych. Tak się nie godzi, byłaby to zbrodnia na wolności narodu polskiego.

Adam Barycki


Jestes debilem nieudaczny pijaczku i żaden system ci nie pomoże zdechnąć lepiej niż ci się należy.
I chuj ci w dupę to dla ciebie zaszczyt.
Demokratyczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2015, 2:44 
Panie Ala, lubi Pan Albańczyków? Nielubi Pan, a ja lubię, robiłem z nimi interesy i pozostały mi jeszcze kontakty towarzyskie, więc niech Pan zacznie się mocno starać, abym to ja nie zechciał Pana znaleźć. Za kilka złotych może to zrobić dla mnie byle haker.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 kwie 2015, 6:14 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
barycki pisze:
Panie Ala, lubi Pan Albańczyków? Nielubi Pan, a ja lubię, robiłem z nimi interesy i pozostały mi jeszcze kontakty towarzyskie, więc niech Pan zacznie się mocno starać, abym to ja nie zechciał Pana znaleźć. Za kilka złotych może to zrobić dla mnie byle haker.

Adam Barycki


panie Barycki, no po co pan tow. Aaire grozi ?
Nie lepiej poprosic pana Alaire aby sam pozyczyl struszcze emerytce te glupie 300 PLN i niech sam sie stara je odzyskac.
Albo niech pan Alaire sam swoje SKOKi otworzy, i staruszki co pozycza 300 zl na 4% w tych SKOKACH w depozyt oddadza na 5%..
I wilk bedzie syty i wszyscy beda mieli udzial w zyskach jak Milo powiadal.....(dla pokolenia wychowanego na ksiazeczkach do nabozenstwa i wielkosci Polski przyponmne, ze Milo byl z &22 jeszcze z czasow komuny)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2015, 11:33 
No dobra, Panie Golem, spróbuję jak z dziećmi w przedszkolu, na poziom szkoły podstawowej byłoby zbyt skomplikowanie dla Pana. To kto jest winien nędzy ludzi egzystujących na śmietnikach, te nieludzkie bydlaki, które żałują im złotówki, czy struktura społeczna kreująca taką rzeczywistość, rzeczywistość śmietnikowej egzystencji i rzeczywistość akceptowanej społecznie bezwstydnej zwyrodniałej obojętności ? A winę za bandyckie rabunki na tych babciach i dziadkach ponoszą wyzuci z człowieczeństwa wierzyciele, czy kreatorzy prawa, które przyzwala na dokonywanie bandyckich rabunków ?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group