forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 6:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sie 2015, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
I po wakacjach. Wziąłem dwumiesieczna pensję, uśmiecham się do niej i kombinuję, gdzie by se tu pojechać, bo że pendolino, to nie ulega. Może kopnę sie do jakiego ciechanowa albo innego opola obesranego, wynajme se pokój w hotelu, jak jaki minister, tydzień będę pił i kurwił sie, też jak jaki minister, a jak mie się znudzi, to pojde se gdzie popracować, póki mie się nie znudzi.
Miałem jeszcze takie cóś, żeby se pojechać pociągiem do Świnoujścia, kupić se rowerek i bez pospiechu wrócić wybrzeżem do Gdańska, ale w porę skumałem, że pendolino do Świnoujścia nijak nie dojadę, a zwykłą chujnią nie będę się telepał, jak jaki cherlak.
Przez sekundę blysnęlo też, że ja przecie nigdy nie byłem w Kazimierzu, bo odstraszały mie magistry i okularniki oglądające na rynku filmy do urzygu, ale i tę możliwość szybko odegnałem, bo ileż można wypić piw patrząc nazakole Wisły, 15? Poza tym w Kazimierzu Olbrychski jeździ koniem do kawiarni, więc pewnie dałbym mu w mordę, po czym by mie zamknęli.
No mam dylemat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 20:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
A mikrolikmat Ciechocinka brałeś pod uwagę?
Masz do dyspozycji pijalnie, tężnie, fontannę "Grzybek", kościół, cerkiew, kompleks Łazienek, drewniany teatr, pocztę, wieżę cisnień i kuracjuszki :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 21:01 
Kutas, dziś przejeżdżałam przez Polańczyk i zdarzyło mi się pomyśleć o Tobie ;)

W pewnym momencie zobaczyłam stado kobiet zmierzających do przejścia dla pieszych, zatrzymałam się , przepuszczam grzecznie i doznałam olśnienia :!: Brak tu Kutasa :mrgreen: Kilkanaście kobitek pomyka samotnie, a peleton zamyka jeden zmarnowany życiem chłopina. Chłopina nadawał się jakby do utylizacji więc masz wolny wakat. Powodzenia i coś mi się chyba należy za podanie namiarów na pracę.


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2015, 21:03 
Anioł, chyba Kutas nas ozłoci :lol: aha, i do twarzy Ci z nowym image :lol:


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2015, 21:07 
evaj23 pisze:
Kutas,(...)zdarzyło mi się pomyśleć o Tobie


Wiele kobiet mysli o ptaku- ciągłe myślenie o kutasie może się przerodzić w obsesję.
Nikt Cie nie chce czy nie masz czasu się bzykać?
Jakby co , to wal śmiało na PeWu. Ja tez ciągle myślę o cipie to jakoś się sprzęgniemy. :D


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2015, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Evaj pisze:
Anioł, chyba Kutas nas ozłoci aha, i do twarzy Ci z nowym image


Nieogolona jestem trochę, ale to detal.
Grunt, że się podobam - dzięki :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 21:10 
Kutas, pojedź do Ścinawki średniej.
Nie wiem dokładnie gdzie to jest ale poznałem takiego jednego chuja wzdętego i on mówił, że tam mieszka.
Może być ładnie...


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2015, 21:11 
hornet pisze:
evaj23 pisze:
Kutas,(...)zdarzyło mi się pomyśleć o Tobie


Wiele kobiet mysli o ptaku- ciągłe myślenie o kutasie może się przerodzić w obsesję.
Nikt Cie nie chce czy nie masz czasu się bzykać?
Jakby co , to wal śmiało na PeWu. Ja tez ciągle myślę o cipie to jakoś się sprzęgniemy. :D


Horni, jak będę w potrzebie to się zgłoszę ;)


Na górę
  
 
Post: 27 sie 2015, 21:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No na zamku w Ścinawce możesz zamieszkać.
Agafii nie pokazujcie.

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Czysto, kwiatki rosną a budownictwo zaskakuje formą ;)
Nie jest źle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group