forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2018, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Jak to jak? Dobrze !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 8:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Przeczytałem i rozpocząłem analizować przyczynę tego przypadku.
Zajęło mi to ok. 10 min.
Ale znalazłem:
Winę ponosi ojciec pospołu z mamusią.
Podejrzewam, że synal jest dzieckiem "neostrady" lub co najwyżej pokoleniem JP2.
A co za tym idzie, zamiast bawić się w podchody czyli w Indian i łazić po drzewach,
kupiono mu na komunię smarkfona albo podobne urządzenie co zaowocowało brakiem ćwiczeń mięśni nadgarstka a w efekcie wyżej opisany wypadek. Gdyby choć klikając w klawiaturę owego badziewia przy okazji łowił ryby np. na" przepływankę" - ( Boruch potwierdzi) - również miałby nadgarstek wyćwiczony jak i mięśnie przedramienia tudzież.
Znaczy, winę ponoszą złe metody wychowawcze ( winni rodzice) - oraz brak czytania książek, zwłaszcza podróżniczych z których dowiedział by się szczyl, że kiedyś istniały inne rozrywki niźli klikanie na smarkfonie czy gra na komputerze.
Poza tym;
Co to za wojsko które uczy się rzucać czymś, co nie wybucha....?!




Ja najpierw rzucałem petardą i zaraz po tym - granatami bojowymi.
Ze co?! - ryzykowne....?!
A pewnie. Nawet wypadek się przydażył. Na szczęście ranny w dupę został d-ca kompani prowadzący ćwiczenia. Nie chciało mu się chować i jedynie schylał głowę. Na szczęście, rzucaliśmy zaczepnymi rg42 a tam lecą jedynie kawałki blachy. Zalepił dupę plastrem i..........nadal się jedynie schylał twierdząc, że pocisk nie uderza dwa razy w to samo miejsce. Miał w tym przypadku rację. Więcej go nie trafiło. :lol:

p.s
Reasumując:
Obserwując metody szkolenia obecnie stosowane w naszej armii a w szczególności w WOT, dochodzę do wniosku, że aby zapobiec narodowej tragedii w razie jak by co, - popieram propozycję jaką wystosował Świniak oraz Majorski. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group