forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lip 2015, 18:23 
Twoja dedukcja nie jest w stanie ogarnąć wszystkich dróg, którymi zwitek banknotów trafia do tłustej łapy sędziego, papugi,woźnego sądowego,oskarżyciela, obrońcy***
Aby ryby nie biorą człowieku! (naiwna jak dziecko)........(czteroletnie kurwa) :shock:



***niepotrzebne skreślić


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2015, 3:59 
Skoro sedzia nie bedzie wplywal na wyrok, to za co ma brac lapowke?


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2015, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
awatar pisze:
Skoro sedzia nie bedzie wplywal na wyrok,

:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2015, 4:29 
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/ ... atach.html


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2015, 5:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
awatar pisze:
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,404532,powrot-brontozaura-po-100-latach.html

Czyli tradycyjnie mniejszy lub większy bełkot :D zacnej analfabetki :lol: zamiast kwiecistego opowiadania jak to sędzia nie będzie wpływał na wyrok.
Znowu nie zrozumiałaś co piszesz i co czytasz. :D
Jesteś tak prosta , że aż schematyczna. 8-)
Bronto pisze:
awatar pisze:
Skoro sedzia nie bedzie wplywal na wyrok,

:lol:

Zacna analfabetko :D a jaka jest rola sędziego 8-)
Co będzie według zawiłości twojej logiki robił sędzia?
Poopowiadaj coś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2015, 3:08 
A picture tells a thousand words
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2015, 5:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
awatar pisze:

I znowu kłamiesz :D zacna analfabetko, w teoretycznym państwie nie zakłada się peruk w sądach, nie ma też tak starych sędziów w sądach. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2015, 23:21 
Wkleilam zdjecie liczac na "szczypte" poczucia humoru (uwaga metafora). "Szczypty" humoru nie stwierdzilam. Nie interesuje mnie ani jakie stroje nosza sedziowie w "teoretycznym panstwie" ani w jakim sa wieku. Tak wiec, nie jest moja intencja sie "smiertelnie" o to wyklocac. Panimajesz koles czy wylozyc jasniej :idea: :?: :D


Na górę
  
 
Post: 13 lip 2015, 4:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
awatar pisze:
Wkleilam zdjecie liczac na "szczypte" poczucia humoru (uwaga metafora). "Szczypty" humoru nie stwierdzilam. Nie interesuje mnie ani jakie stroje nosza sedziowie w "teoretycznym panstwie" ani w jakim sa wieku. Tak wiec, nie jest moja intencja sie "smiertelnie" o to wyklocac. Panimajesz koles czy wylozyc jasniej :idea: :?: :D

Czyli bełkoczesz dla samego bełkotu :D zacna analfabetko :lol: i nie masz pojęcia o czym z mozołem siląc się na jakąkolwiek wiedzę klepiesz posty.
Byłoby miło dla czytelników gdyby ktoś zaczął ci tłumaczyć co z z takim zacięciem chcesz przeczytać i napisać.
Fora internetowe to nie czat.

Cytuj:
Skoro sedzia nie bedzie wplywal na wyrok
:lol: 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2015, 16:34 
Wyobrazcie sobie Kochani taka sytuacje. W sali porodowej Bronto "do bolu" poucza swoja dziewczyne lub zone jak ma przec. Kiedy ona krzyczy z bolu, na jego niezamykajace sie usta nagle spade jej lewy prosty :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group