forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2018, 15:20 
WLR pisze:
Policja, Milicja, Armia - wszystko to tufty


Ale że wszyscy?
Pan Generał też?
A jak czują się dzieci i bliscy tych tuft?
Obrażeni?
Tutaj jest paru mundurowych, a pewnie jakaś progenitura też się znajdzie.

Zaczynam cię podziwiać.
Z taką zapalczywością i sukcesami tropisz faszystów, obrażasz wszystkich mundurowych i ich dzieci. No, no, no...brawka na stojąco.
Prawdziwy pełnohrabek.


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ciekawe Panie Polar dlaczego akurat tu zebrali się ci co nienawidzą wszystkich i wszystkiego?
Może gdzie indziej ich wypierdolili?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2018, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Mylisz się Stasiu.
Na przykład ciebie bardzo kocham a innych użytkowników tego forum (cześć z nich) tylko lubię :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 09 lis 2018, 15:41 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2018, 15:41 
Panie Stachu, możliwe, że one obawiajo się, że narodowcy nikogo nie zabiją, a nawet nie pobiją..


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 15:45 
To po chuj kupujo cipsy i piwffko?
Telewizory włanczajo?


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 15:56 
Ale przyznasz Stanisławie, że lojalność godna największych worów.
Jeden cierpi, natychmiast pojawia się odsiecz.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 17:41 
polar pisze:

Ale że wszyscy?
Pan Generał też?
A jak czują się dzieci i bliscy tych tuft?
Obrażeni?
Tutaj jest paru mundurowych, a pewnie jakaś progenitura też się znajdzie.



Panie Prol, Pan jak zwykle nie halo. Co nie wszyscy? Taki zawód. Rozkaz jest rozkaz i żaden armiejec
ani policaj nie dyskutuje. Pan rząd płaci i jak każe strzelać do antyfaszystowskiej demonstracji, to
kulson odbezpieczy i będzie strzelał, bo w momencie założenia munduru przestaje być wolnym człowiekiem,
a staje się tylko bezdusznym narzędziem w ręku polityka. I jednemu taka robota pasuje, a innemu nie.
Mnie np. w wojennym stanie dopadło WKU bom nazbyt nieco zwlekał z dalszą edukacją i dali mi do wyboru
ZOMO, albo samoloty w podwrocławskim wypizdowie, alem cosik się pały brzydził. Potem kusili mieszkaniem
i awansem poza kolejnością, gdybym zechciał zostać prawdziwym mężczyzną w stalowym mundurze trepa.
Też nie chciałem. Ja tu Panie Polar prezentuję swój punkt widzenia, dlatego uważam że wojsko które zabija
własnych nieuzbrojonych obywateli, nie jest wojskiem tylko bandytami jak wyklęci. A że nie wszyscy? To
tylko przypadek, kogo taki rozkaz zmusi. Przypominam Panu, że nie każdy ksiądz jest pedofilem, ale sama
instytucja kościoła jest pedofilią przesiąknięta, dlatego odium spada na każdego jej funkcjonariusza. Tak
samo socjalistyczne Wojsko Polskie ma na rękach krew zbrojnych jeno w drugie śniadanie proli, a odium
tej zbrodni plami wszystkie mundury. Natomiast progenitura nie odpowiada za decyzje rodziców, dlatego
nie ma nic do rzeczy. W każdym razie nie obrażanie kogokolwiek miałem na celu, a jedynie uświadomienie,
że całe kulsoństwo trzyma za wór Jojo Bruździński, a kulsoństwo zrobi co Jojo każe. Podobnie armia zrobi
co każe Płaszczak, bo tak jak nie protestowali strzelając do robotników w Gdyni, tak nie zawahają się
strzelać do manifestantów. Musieliby mundury zeblec, a przecież tylko paradować i strzelać potrafią. Jasne?


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 17:58 
WLR pisze:
. Przypominam Panu, że nie każdy ksiądz jest pedofilem


Czy aby na pewno mi to trzeba przypominać?
A może nie każdy sympatyk Zmiany jest naziolem? Co? Nie? Przesadziłem? :lol:

Widzisz pan, Panie WLR, ja na ten przykład nie nazwałbym wszystkich mundurowych kurwami, mimo że nie pałam do nich miłością. Dla mnie w większości to spryciarze. W większości, nie wszyscy.
I na tym zakończmy tę jakże budująca intelektualnie dysputę.
;)


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 21:04 
Jasne, prawie rację przyznaję - ale moje na wierzchu, bo ja taki madry jestem i co na to poradzisz? :)


Na górę
  
 
Post: 09 lis 2018, 21:51 
Kim byłbyś beze mnie?
Czekasz aż przyjdę żeby dać głos.Tyle razy kończyłeś. Nigdy nie skończysz. Ten mały móżdżek zawistnika nie pozwoli.
I co na to poradzisz? :)
Nic.

:)


....bez związku, bez sensu, byle by zaznaczyć swoją obecność...

P.S.
I nie wypierdalaj się pomiędzy zakąskę, nawet nie wódkę, gdy hrabkowie rozmawiają.
Za wysokie progi jak na obute w wiśnię nogi


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group