forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 maja 2016, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek



Kluczowe słowa: czekała na tramwaj :!: :idea:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2016, 18:37 
... zwany pożądaniem.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2016, 20:23 
Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że to portal satyryczno prześmiewczy. Chociaż możliwe, że doniesienia z tej strony bierzecie śmiertelnie poważnie a wtedy wszyscy inni mogą się pośmiać z was.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2016, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Piszesz Malina o forum NIE, czy okonie?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2016, 21:33 
stanax pisze:
Piszesz Malina o forum NIE, czy okonie?


Piszę o portalu który cytujesz, wklejasz zrzuty i poważnie się nad tą treścią zastanawiasz.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2016, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Poważnie to ja się zastanawiam, czy ty jesteś nieuleczalnie chora.
Pizda w kroku i pizda na oczach :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2016, 22:56 
stanax pisze:
Poważnie to ja się zastanawiam, czy ty jesteś nieuleczalnie chora.
Pizda w kroku i pizda na oczach :lol:


Ja ci tego portalu nie zabraniam śledzić (mowa ASZdziennik) ale wcześniej czy później, jak już nabierzesz trochę ogłady i rozumu, sam zrozumiesz, że zrobiono cię zwyczajnie w chuja.
Ja cię prostować nie mam zamiaru. Tylko nie zadawaj kretyńskich pytań w oparciu o doniesienia z tego portalu.


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2016, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
jest dobrze płatna robota w psiarni:

http://pl.indeed.com/pagead/clk?mo=r&ad ... s&jsa=6886

wymagają między innymi od kandydatów nast.cech:

Cytuj:
Prezencja, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w grupie, motywacja.


Malina, Ty się nie nadajesz, chłopie. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 7:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Narodowcy rzucali w funkcjonariuszy kamieniami i butelkami. Zatrzymano pięć osób za udział w zbiegowisku
i czynną napaść na funkcjonariusza. Jedną z nich była córka gdańskiej radnej PiS, Maria Kołakowska.
Cytuj:
- Sam fakt brutalnego potraktowania przez policję młodej kobiety, która, nic nie wskazywało na to,
że jest agresywna, powalenie na ziemię tej pani, skrępowanie, przyciskanie do ziemi, to jest nieakceptowalne wobec kobiety
- ocenił minister Mariusz Błaszczak.
- Ja takiego zachowania nie akceptuję, powiedziałem to komendantowi głównemu policji - dodał
Cytuj:
Z relacji reportera "24plreporter" wynika, że Maria Kołakowska była jedną z pierwszych, którzy rzucili się na policjantów,
i jako pierwsza została zatrzymana.
– Grzeczną dziewczynkę mi zabrali – mówiła o córce radna Kołakowska. Jednak ta "grzeczna dziewczynka" ma na swoim
koncie już kilka przygód z policją i wymiarem sprawiedliwości: dwa lata temu sąd skazał ją na prace społeczne
za rozpylenie śmierdzącego gazu podczas odczytu sztuki Golgota Picnic.



Cytuj:
Maria Kołakowska, 19-letnia córka gdańskiej radnej PiS - Anny została prawidłowo zatrzymana przez policjantów
ochraniających Marsz Równości. Tak wynika z kontroli przeprowadzonej w pomorskiej policji zelconej przez MSW.
Fakt ten i przebieg zatrzymania wzbudził zaniepokojenie ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka.

- Po przeprowadzeniu czynności wyjaśniających rzecznik dyscyplinarny uznał, że zachowanie interweniujących
policjantów biorących udział w zatrzymaniu było zgodne z obowiązującymi przepisami prawa - mówi nadkomisarz
Joanna Kowalik-Kosińska, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
- Zebrane materiały planujemy wykorzystać w procesie szkoleniowym, doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy - dodaje.

Zakończone właśnie czynności były skutkiem kontroli, którą w KWP w Gdańsku przeprowadzili
na zlecenie MSW eksperci z Komendy Głównej Policji.

W odrębnym postępowaniu sprawę z urzędu bada Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.
Źródło



Kiedy komendant Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub ober-szef z Komendy Głównej wyleci z roboty?
A może obaj :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 10:02 
Najwyższa pora, aby obaj wylecieli za brak czynności dochodzeniowo-śledczych wobec syna Tuska za udział w zorganizowanej grupie przestępczej – Amber Gold.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group