forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2019, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Cytuj:
Samotny Dzień Zwycięstwa. Na moskiewskiej defiladzie nie będzie żadnych
130 pojazdów, 74 samoloty, 13 tys. żołnierzy. I ani jednego zagranicznego przywódcy.
Tak będzie wyglądać tegoroczna Parada Zwycięstwa.
To pierwszy raz od wielu lat, kiedy u boku Władimira Putina nie będzie żadnego gościa. -
Defilada służy już wyłącznie propagandzie wewnętrznej -
komentuje ekspert.(według mnie jakiś debil z dupy wzięty)
W Polsce już od lat nie świętuje się zwycięstwa nad faszyzmem, a debile nie pojmują, jak ważne jest to zwycięstwo dla Rosjan i nie tylko, teraz wszyscy odwracają się dupą, bo to dawno było i nie warto wspominać.
Co do Polaków, rzygać się chce, mordy mają pełne "wartości", "tożsamości" srości, a jedyne polskie defilady to pochody klechów i otumanionej gawiedzi i to oczywiście nie służy "propagandzie wewnętrznej".

https://www.youtube.com/watch?v=yuIWzaEzJo8


Przeczytałem i powróciła do mnie refleksja jak skurwysyńsko niewdzięczna jest obecna Polska dla bohaterów, którzy wybrali najkrótszą drogę do wolnej Polski. Jak muszą się czuć ci, którzy wtedy walczyli a dziś ruguje się ich z kart historii, a nawet wyzywa od zdrajców. Co więcej o nich próbuje się zapomnieć a na pomniki stawia się zbrodniarzy, którym Oni musieli stawić czoła po roku 1945. Co za kurewstwo!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 23:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dziękuję Wam Rosi i Komandorze za reanimację tego wątku. Poruszyło mnie to. Czasem w natłoku innych zajęć, problemów ze zdrowiem, braku czasu zapominamy oprojektach które zaczęto i nie dokończono. Dochodzi też zniechęcenie w efekcie działań różnych zadeptywaczy.
Wprawdzie Dzień Zwycięstwa już przeminął, ale postaram się jakoś temat kontynuować.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2019, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dzięki awarji masowej mojego operatora cały mój post poszedł właśnie w czarną dziurę. To piszę z mobilnego i nie będę już wracał.
Dobranoc Państwu.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group