forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2016, 19:55 
Ależ Canisie, nie bądźcie niesprawiedliwi.
1000 lat przetrwali w pokoju. I to jest fakt.
A to, że na przestrzeni dziejów trafiają nam się zwyrodnialcy z małymi nóżkami rozsiewający swój zgniły genom...no cóż...Mam nadzieję, że w końcu natura w sposób humanitarny pozbędzie się dewiantów. ;)
Może w GMO nadzieja.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2016, 21:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.... wojna leży w charakterze człowieka i jest przyczynkiem rozwoju.....


Jak to jednak dobrze mieć oparcie we forumie i jego użyszkodnikach, bardzo przydatne, zwłaszcza w obecnej dobie gdy wraże niemieckie portale chlastają straszliwie prawdziwą historię Polski, że wytrzymać nie idzie, tu przykład owej dewastacji, nic świętego się nie uchowało.

http://historia.wp.pl/title,Imperium-Le ... aid=11739f


:?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2016, 23:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Znaczy, ze co, czy?
Pogubiłem siem nieco. Urocze brednie ks. Kadłubka będą jako kanon nauczania historii ala' PIS? Orzesz kurwa!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2016, 13:32 
To też.
Ale Małpa swojo czapko podważa 1000 letnią, pokojową historię Vincy.
Ja tam nie wiem...dowiedziałem się o tym państwie/mieście od znajomego który wydaje się być kompetentny w tych sprawach.
Zamieścił fajną fotorelacje na swoim profilu FB, a ja pozwoliłem sobie zacytować Jego tekst.
Dyskutował z Małpą nie będę. Przynajmniej o Vincy. :)


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2016, 14:06 
Tracisz zimną krew. :lol:

Mundurnia miała być wolna od troli i spamu. Znowu łamiesz zasady.


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2019, 10:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Samotny Dzień Zwycięstwa. Na moskiewskiej defiladzie nie będzie żadnych
130 pojazdów, 74 samoloty, 13 tys. żołnierzy. I ani jednego zagranicznego przywódcy.
Tak będzie wyglądać tegoroczna Parada Zwycięstwa.
To pierwszy raz od wielu lat, kiedy u boku Władimira Putina nie będzie żadnego gościa. -
Defilada służy już wyłącznie propagandzie wewnętrznej -
komentuje ekspert.(według mnie jakiś debil z dupy wzięty)
W Polsce już od lat nie świętuje się zwycięstwa nad faszyzmem, a debile nie pojmują, jak ważne jest to zwycięstwo dla Rosjan i nie tylko, teraz wszyscy odwracają się dupą, bo to dawno było i nie warto wspominać.
Co do Polaków, rzygać się chce, mordy mają pełne "wartości", "tożsamości" srości, a jedyne polskie defilady to pochody klechów i otumanionej gawiedzi i to oczywiście nie służy "propagandzie wewnętrznej".

https://www.youtube.com/watch?v=yuIWzaEzJo8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Radość wielka, że Rosjanom święto "sie nie udało". Oni mogą mieć to w dupie ilu dupków z zachodu ich odwiedzi lub nie. I tak to wydarzenie śledzi miliony ludzi na świecie ze zwykłej ciekawości i uznania.

ps.

wczoraj jechałem ulicami mojej wioski i zauważyłem tylko cztery biało czerwone. U mnie wisi już od 1 maja. A u Was jak tam flagi wywieszone?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 11:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Z przykrościo i głębokim żalem pragnę poinformować, iż nie wieszam flago gdyż takowej nie posiadam.
Nie posiadam jednak nie z przyczyn ideologicznych ani żadnych takich a jedynie z tej prostej przyczyny, że nie wiem, gdzie takową kupić...... :oops:
Jednak na swoje usprawiedliwienie zawiadamiam, że na jachcie posiadam i naszą i unijną, co niejako powinno mnie usprawiedliwić..........przynajmniej wobec niektórych obecnych tu ortodoksów.
Ponieważ jacht do wczoraj stał w garażu pod plandeko, - również i na jachcie żadnej flagi wywieszonej nie było. ( pod plandeko i tak by widać nie było.......!)..... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 12:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Przypomniałam sobie felieton Macieja Wiśniowskiego z zeszłego roku i tutaj wkleję, warto poczytać:
Cytuj:
Już nie pamiętam, ile razy byłem w Moskwie 9 maja, na Dzień Zwycięstwa. Na pewno więcej niż dwadzieścia. Zaryzykowałbym tezę, że bez obecności tego dnia w Rosji czy przedtem w Związku Radzieckim) trudno jest zrozumieć, czym była, jest i będzie dla nich, obywateli ZSRR, Wielka Wojna Ojczyźniana. Teza z pewnością fałszywa, bo przecież wystarczy nieco empatii, znajomości choćby części rosyjskiej kultury i mentalności tych ludzi, żeby zrozumieć. Ale jestem do niej przywiązany.

https://strajk.eu/kilka-fotografii-na-rosyjskim-bruku/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2019, 13:03 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
starykizior pisze:
Znaczy, ze co, czy?
Pogubiłem siem nieco. Urocze brednie ks. Kadłubka będą jako kanon nauczania historii ala' PIS? Orzesz kurwa!


No i Kocie Kiziorowaty miałeś taki fajny wątek. Pisałeś obiektywnie, mądrze i na temat. I widzisz jak to się dyskutuje z zaślepionymi fanatykami. Jeszcze nie napisałeś nawet nawet o tym, że jednak na początku AC się cofała i oddala prawie połowę (jak nie więcej) europejskiego terytorium a tylko podałeś sytuację wyjściową a już mądrale ci zarzucili, ze nie można mówić o jakiekolwiek i kiedykolwiek klęsce jakiejkolwiek formacji AC bo to przecież dialektycznie, ze względy na konieczność dziejową nie możliwe. Chociaż nawet o niepowodzeniach nie zdążyłeś napisać ani tym bardziej o klęsce i ostatecznego zwycięstwa być nie zanegował przecież. Ale jak każdy przecież filozof (czyli humanista) marksistowski, dzięki dialektyce, wie to Wermacht od samego początku ponosił klęskę za klęską tylko o tym jeszcze nie wiedział a Stalin wiedział, bo mu dialektyka wszystko wyjaśniła, i spokojnie palił fajkę w towarzystwie pięknych towarzyszek upojnych gruzińskim winem.


PS. Szkoda ze wątek zdechł. Nawet bym go nie zauważył gdyby nie Polar ze swoimi prahistorycznymi pokojowymi Prasłowianami co 1000 lat bez wojny ponoć wytrzymali i zdechli.

PPS. A nie to dzięki Maerose i nawiązaniu do 9 maja. Nie wiedziałem, ze Polar o tych Prasłowianach z Vinca już od 3 lat bredzi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group