forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 27 mar 2017, 23:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
TT nie strzelała do strzelca tylko do tego co należy (świadczę z własnej praktyki, wojskowej i policyjnej). Natomiast co do posta Bronto to tak się wychodzi na łączeniu broni palnej z artykułami galanteryjnymi i gospodarstwa domowego. Te wszystkie "nowoczesne" kombinacje mające na celu oszczędność na wadze i cenie doprowadzają do obniżenia jakości i trwałości broni. Ja cenię solidny kawałek metalu (prawdziwej stali) i do tej pory źle na tym nie wyszedłem.
Exemplum te wszystkie przereklamowane Glocki i tym podobne badziewie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 3:31 
Panie Stary, dla Pana, to bułka z masłem, a dla ludzkości wielka ulga, gdyby Pan zastrzelił Pana Wielkiego. Ludzkości już nie idzie wytrzymać z Tą plugawą kanalią.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 3:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Nikt nie zauważył, że wyprodukowali i sprzedali towar z wadami, za naprawę którego, teraz, dostaną kasę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 10:25 
Przecież gwarancja na te klomory była ,,do pierwszego wystrzału''...
To czego siem czepiacie?
Teraz to już panie ,,usługa pogwarancyjna''.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 11:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Bronto pisze:
Nikt nie zauważył, że wyprodukowali i sprzedali towar z wadami, za naprawę którego, teraz, dostaną kasę.

.....a było zamówić polskiego MAGa, swojski, solidny i niezawodny, ale podobno za ciężki. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 19:15 
W przyrodzie zawsze jest zachowana równowaga, co z tego, że zakupiony jest lżejszy, ale jak się doda do wagi ciężar walizeczki z dolarami dla generalicji (tej fachowej z ogromnym doświadczeniem, którą teraz wyrzucają na zbitą mordę), to szeregowemu policjantowi ciężko dźwigać ten lżejszy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 20:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
.....tej fachowej z ogromnym doświadczeniem, którą teraz wyrzucają na zbitą mordę....
Adam Barycki


Ja tam się nie znam ale podobnież wyrzucanie nie jest trudne, stosują prosty klucz, jest na liście cudownie odnalezionych oświadczeń lustracyjnych? to sruu.... poleciał.....
Cytuj:
ze 119 generałów zostało w armii 71. Odeszło 48, a także 254 pułkowników. Chciałbym zwrócić uwagę, żeby nie okłamywać społeczeństwa, że są to generałowie wyszkoleni w Moskwie - to żołnierze w zdecydowanej większości wyszkoleni na akademiach w USA i Wielkiej Brytanii - mówił (poseł) Meysztowicz

Cytuj:
Kiedy wszedłem do resortu, to okazało się, że nie przekazano do IPN ponad 700 oświadczeń lustracyjnych - powiedział minister Macierewicz w Sejmie. W tych oświadczeniach lustracyjnych były również oświadczenia panów pułkowników i częściowo z tego trzeba było wyciągnąć konsekwencje. Dlaczego moi poprzednicy chowali w szufladzie oświadczenia lustracyjne, które mieli obowiązek przekazać do IPN? Nie wiem - dodał szef MON.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 20:53 
Niema tu co pierdolić, Panie Małpa, PRL-wcy oficerowie służb, wojska i policji zorganizowali się w mafię i nie ma co dochodzić, który jest, a który nie jest w mafii, a wypierdolić wszystkich i tym odciąć od źródła mafijnych wpływów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
....oficerowie służb, wojska i policji zorganizowali się w mafię.....

Adam Barycki


Dawniej, pomyślałbym, nie uchodzi, ale od kiedy na cmentarzu żydowskim w Berlinie odnaleziono grób szefa Gestapo Heinricha Müllera, niewiele jest mnie w stanie zdziwić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 28 mar 2017, 22:05 
Żeby, to choć był mafia, ale to kundle na anglosaskożydowskim łańcuchu poganiane batem przez niemieckiego ciecia. Nie dość, że rozjebali ustrój, to nawet, małe kutasy, nie potrafiły zorganizować się w prawdziwą mafię. Przez ćwierć wieku wpierdalali okruchy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group