forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 15:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 0:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
WLR pisze:
starykizior pisze:
ja pisałem o tym co przynależnione pragmatyką jak psu micha (której pozazdrościł WLR).


Nie przypuszczam, żebyście jako były milicjant zrozumieli o co mi chodzi, ale innym wyjaśnię.
Otóż nie interesuje mnie w zasadzie psia micha, bo każdy zawód ma inną specyfikę i robota
np. hutnika, znacznie się przecież różni od pierdzenia w stołek urzędasa ze skarbówki. Ganianie
za kibolami z pałą, też jest zapewne robotą niełatwą i niechby nawet ta wcześniejsza emerytura
była uprawniona. Dlaczego jednak, emeryt policyjny może dorobić 5000 zł miesięcznie bez
uszczerbku na swoim świadczeniu a emerytowany hutnik nie może?
Ano dlatego, że gliniarz
nie jest obywatelem ale bezmyślnym nahajem w ręku władzy, która trzyma pysk obywatela
nisko przy ziemi. I za to jest dożywotnio faworyzowany.


Faktycznie to Ty oszalałeś chyba. Pokaż mi tego emeryta milicyjnego/policyjnego (bo od 1990 r. mamy policję, a jest 2014), który dorabia miesięcznie 5000 pln bez uszczerbku dla emerytury. Gdyby nawet taki się trafił to mu ciachną (wstrzymają) całą emeryturę. Skąd Ty bierzesz te "rewelacje". Bez żadnego uszczerbku dla emerytury można dorobić rocznie ok.18 tys PLN rocznie!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 0:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Więc ciekawe na jakiej podstawie znajomym gliniarzom którzy byli zatrudnieni np. w bankach na etatach i przekroczyli pułap wstrzymywano wypłatę świadczenia do czasu ZWROTU(!!!) nadplaconej emerytury. Praktycznie sprowadzało się to do niewypłacania przez taki okres, aż świadczenie się wyrównało. Ja sam musiałem zwracać raz 750 PLN. Przy obecnych moich "zarobkach" to mi nie grozi. Pieprzysz farmazony. W tej sprawie już ci odpisywałem, ale to ty masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 1:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Ja swoje Ty swoje. Ja opieram się na znanych mi faktach i tym co robi ZER MSW. Może była w międzyczasie nowelizacja której nie znam, nie interesuje mnie to specjalnie bo będąc na umowie zlecenie i przy mojej stawce, na pewno tak wysokie zarobki i ograniczenia mi nie grożą. To samo dotyczy wszystkich znanych mi osobiście pracujących emerytów milicyjnych i policyjnych, (tzn. te "wysokie" zarobki bez ograniczeń).

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 5:55 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
starykizior pisze:
Ja swoje Ty swoje. Ja opieram się na znanych mi faktach i tym co robi ZER MSW. Może była w międzyczasie nowelizacja której nie znam, nie interesuje mnie to specjalnie bo będąc na umowie zlecenie i przy mojej stawce, na pewno tak wysokie zarobki i ograniczenia mi nie grożą. To samo dotyczy wszystkich znanych mi osobiście pracujących emerytów milicyjnych i policyjnych, (tzn. te "wysokie" zarobki bez ograniczeń).


Kizior,moge Cie na czarno zatrudnic,bez podatkow.
Wyposaze Cie w solidna pale i bedziesz do oporu pral w leb tych chamow,
Ksionca,Wezyra,Hornetu,Olderu,Muchu i wielu inszych,szczegolnie
Wiare i Rozuma.
Betonke pozwole Ci rznac gdzie popadnie i we wszystkie dziury.
Polaczysz pozyteczne z przyjemnym a i stare dobre czasy Ci sie
przypomna jak to palowales cholote i pospolite scierwa. :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Przebijam, stary śierściuchu, dostaniesz nadzwyczajną premię, jak palca w cipie zajebiesz bejzbolem. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
i w cipe palec pisze:
starykizior pisze:
Ja swoje Ty swoje. Ja opieram się na znanych mi faktach i tym co robi ZER MSW. Może była w międzyczasie nowelizacja której nie znam, nie interesuje mnie to specjalnie bo będąc na umowie zlecenie i przy mojej stawce, na pewno tak wysokie zarobki i ograniczenia mi nie grożą. To samo dotyczy wszystkich znanych mi osobiście pracujących emerytów milicyjnych i policyjnych, (tzn. te "wysokie" zarobki bez ograniczeń).


Kizior,moge Cie na czarno zatrudnic,bez podatkow.
Wyposaze Cie w solidna pale i bedziesz do oporu pral w leb tych chamow,
Ksionca,Wezyra,Hornetu,Olderu,Muchu i wielu inszych,szczegolnie
Wiare i Rozuma.
Betonke pozwole Ci rznac gdzie popadnie i we wszystkie dziury.
Polaczysz pozyteczne z przyjemnym a i stare dobre czasy Ci sie
przypomna jak to palowales cholote i pospolite scierwa. :lol: :lol: :lol:



Ot masz babo..... homofob wew czystej postaci poprost.. i giestaposki! Nie słuchaj Go Kiziorze ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 01 lis 2014, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Propozejszyn godne zastanowienia. Dziękuję barz piknie. ( I bez emotek bo na tym durnym forum flachy nima).

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 02 lis 2014, 10:26 
To jak to tak Panie Stary, szaty Pan rozdzierasz, drogę zastawiasz własną piersią wszelakiej maści rządnym krwawej zemsty na banderowcach. Pisanie o krwawej zemście na banderowcach nazywasz Pan kloaką, a teraz za czarny grosz dziękujesz pięknie i godzisz się za ten grosz rozważyć wzięcie do rąk swoich szlachetnych żelaza i tym żelazem naród polski katować krwawo? To w końcu jest Pan banderowcem, czy dalej będzie Pan temu zaprzeczał i wrogiem Pańskim będzie każdy, kto banderowcem Pana nazwie?

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 03 lis 2014, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie rozumiem tyle policyjnego bandyctwa wokół a ja jeszcze nigdy przez policję i milicję pobity nie byłem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 03 lis 2014, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
st1111 pisze:
Nie rozumiem tyle policyjnego bandyctwa wokół a ja jeszcze nigdy przez policję i milicję pobity nie byłem.


Do kogo masz pretensję,a starałeś chociaż?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group