forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 15:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A dziwisz się ?! ( kurwa! - co za określenie....)
Jednak wbrew pozorom w policji trzeba coś umieć.
znaczy odrobina oleum we łbie jest potrzebna. Jesli tam sama sieczka, - do Biedronki........!
Aaa! - można jeszcze na ochroniarza jakiegoś polityka. Jednak pod
warunkiem, że pozwolenie na broń zostawili......... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 15:20 
stary praktyk pisze:
Jednak wbrew pozorom w policji trzeba coś umieć.
znaczy odrobina oleum we łbie jest potrzebna.


Taa...Stachowiakowi w epitafium napisz. ;)

A mnie zastanawia, jaki kisiel we łbie musi mieć te 3/4 odwalonych przez psychologa,
jeżeli dopuszczona 1/4 psychopatów nie wie nawet, że w taserze jest kamera?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
WLR pisze:
stary praktyk pisze:
Jednak wbrew pozorom w policji trzeba coś umieć.
znaczy odrobina oleum we łbie jest potrzebna.


Taa...Stachowiakowi w epitafium napisz. ;)

A mnie zastanawia, jaki kisiel we łbie musi mieć te 3/4 odwalonych przez psychologa,
jeżeli dopuszczona 1/4 psychopatów nie wie nawet, że w taserze jest kamera?

Oj, musi. Może to ci z ONRu lub innej "milusińskiej" organizacji co to w pięciu, a nawet w sześciu potrafią emeryta spałować , okazując przy tym profesjonalizm i dziką rozkosz. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 17:29 
i z tym walczmy


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 20:07 
WLR pisze:

A mnie zastanawia, jaki kisiel we łbie musi mieć te 3/4 odwalonych przez psychologa,
jeżeli dopuszczona 1/4 psychopatów nie wie nawet, że w taserze jest kamera?

W pierwszych modelach jakie sprowadzano (w zasadzie w celu testowania) nie było.
W obecnie produkowanych - są i kamery i rejestratory, ponadto skonstruowane jest to cudo w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY grzebanie w środku.
Z jednej strony dobrze (nie można bebechów podmienić by ratować jakiegoś mundurowego narwańca) z drugiej - każda usterka kończy się zezłomowania ustrojstwa i koniecznością zakupu nowego.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 21:26 
w każdym razie, zmiany, zmiany, zmiany nadchodzą. Jak to będzie wyglądać? nie wiem, ale wiem jedno, policja musi wyrwać się z ramion korporacji i to musi być celem nas wszystkich, którzy płacą podatki.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
ladaco pisze:
w każdym razie, zmiany, zmiany, zmiany nadchodzą. Jak to będzie wyglądać? nie wiem, ale wiem jedno, policja musi wyrwać się z ramion korporacji i to musi być celem nas wszystkich, którzy płacą podatki.

Ja pierdziele niebieski beret i :mrgreen: koncz wascz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 21:37 
kurwa, jedynie czytnik jest tu przytomny? acha, odpierdol sie, bede se pisał co chce i chuj.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
ladaco pisze:
kurwa, jedynie czytnik jest tu przytomny? acha, odpierdol sie, bede se pisał co chce i chuj.

co chce :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 11 lis 2017, 22:13 
Skorpion13 pisze:
grzebanie w środku.
Z jednej strony dobrze (nie można bebechów podmienić by ratować jakiegoś mundurowego narwańca)


Mnie chodzi właśnie o tych narwańców, których nie łapią sita badań psychologicznych.
Zbyt często czytamy o psychopatach w policyjnych mundurach, zabijających bez powodu
ludzi już powalonych na glebę lub skutych. Chłopaka z mojej rodziny zabił kilka lat temu
pies, tłukąc jego głową o krawężnik. Chłopak był co prawda nawalony ale był sam, kontra
załogi dwóch radiowozów. Jak wyglądają takie badania, mogę się tylko domyślić: nazwisko
i następny proszę. Znam takiego policaja, który nie ma żony, a i dziewczyny nigdy nie miał,
za to ma kilka gnatów, które całymi dniami rozbiera i czyści. Czy on jest aby normalny?


Ostatnio zmieniony 11 lis 2017, 22:15 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group