forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 20 sie 2016, 9:31 
starykizior pisze:
ON MA ZAWSZE RACJĘ BO ON JEST PAN BARYCKI!!!


I tu, Panie Stary, nie sposób z Panem się nie zgodzić. Jak Pan widzi, jak tylko zmusi Pan się do wysiłku intelektualnego, to i potrafi Pan co mądrego napisać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 20 sie 2016, 11:08 
GDYBYM BYŁ POLICJANTEM, ZATRZYMYWAŁ KIEROWCĘ A TEN BY NA MNIE JECHAŁ, Z ZAMIAREM CZY NIE, OKALECZENIA MNBIE, W OGÓLE BYM SIĘ ŻADNĄ USTAWĄ NIE PRZEJMOWAŁ TYLKO CHUJOWI WYDYMIŁ BYM Z KOMINA W ŁEB, BO W TEJ SYTUACJI ALTERNATYWA JEST MOJE ZYCIE LUB JEGO. Mam gdzieś pana fakty, panie barycki, ty stara kurwo!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 20 sie 2016, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 20 sie 2016, 15:58 
O tak, gdyby policjant strzelał do kierowcy jadącego na niego umyślnie z zamiarem najechania, pomimo możliwości ominięcia lub policjant nie miałby możliwości zejścia z toru jazdy auta, to robiłby to, w zgodzie z ustawą, ale kiedy już kierowca oddala się z miejsca zdarzenia, a oddalający się kierowca nie spełnia warunków określonych w ustawie o użyciu broni palnej, to strzelać do niego może tylko bałucki bandzior, szemrany kryminalisto.

Adam Barycki

PS. Muszę się Panu, Panie Older, zwierzyć, ja zastrzeliłbym skurwiela zanim zdążyłby uruchomić silnik, gdybym skurwiela chciał zabić i żeby warunki ustawowe były spełnione, i aby jebany humanista prokurator mógł tylko pocałować mnie w dupę, strzeliłbym z przodu, po zabiciu odpalił silnik, wrzucił bieg, aby auto pojechało kawałek do przodu. Ale gdybym nie chciał zabijać gnoja, to zszedłbym z toru jazdy, dorwał huja innym razem i w odpowiednio kameralnych warunkach spuścił wpierdol. No, ale ja nie jestem psychopatą i gdybym nie miał racjonalnego powodu, to nie zabijałbym szmendaka, bo policjant, Panie Older, to nie piętnastoletnia panienka lękająca się byle szmendy, a racjonalna maszyna do panowania nad każdą sytuacją. Przynajmniej takich milicjantów znałem w PRL-u i nie tylko ich nie nienawidziłem, o czym przekonany jest Pan Stary, ale wypiłem z nimi więcej wódki, niż Pan Stary przez całe swoje życie wypił.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 20 sie 2016, 17:34 
WLR napisał na forum Sfinia:

"A!!! Jeżeli chcecie się do czegoś nadać Chamie Barycki, to wyjaśnijcie temu idiocie moderatorowi z forum dla upośledów,
że rzekomy policjant który zastrzelił był ostatnio kierowcę, nie dokonywał tejże czynności na żadnej drodze tylko na leśnym,
nieutwardzonym dukcie i w dodatku "po cywilu". O jakimkolwiek towarzyszącym radiowozie nie było mowy. Nic dziwnego,
że kierowca się nie zatrzymał a cała tzw. interwencja była zwyczajnym zabójstwem - zresztą już drugim w identycznych
okolicznościach w wykonaniu tego funkcjonariusza. Obydwoje od kilku dni pierdolicie kocopoły, nie sprawdziwszy nawet faktów.
Ot tak tylko aby pierdolić. Płacą wam Barycki za bycie idiotą, czy społecznie się udzielacie?"


A ja odpisałem kanalii:

"Panie Rozumny, ja w odróżnieniu od takiej, jak Pan, hołoty, jestem człowiekiem wielkim i jak każdy wielki człowiek, odnoszę się teoretycznie do problemów ogólnych, a w tym przypadku, do ogólnych teoretycznie powodów dla użycia broni palnej w związku z ustawą o jej użyciu. Natomiast rozważanie szczegółów poszczególnych przypadków, to domena pospólstwa. I powiedz Pan, tumanie, o czym ja miałbym deliberować z hołotą, kiedy podane przez Pana szczegóły jednoznacznie, bez żadnych wątpliwości, wskazują na dokonanie morderstwa z premedytacja, a do tego jeszcze recydywy, podobnie bez żadnych wątpliwości, morderstwa. W takim przypadku każda dyskusja jest bezprzedmiotową, jełopie, a ja jestem, stara kurwo, wybitnym intelektualistą o sercu miłosierdzia pełnym, niosącym hołocie kaganek oświaty, więc, jakże miłości pełen dla kanalii plugawych, nieść miałbym ten kaganek pośród hołotę, gdyby nie było powodu dla dyskusji?"

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 21 sie 2016, 11:06 
http://fakty.interia.pl/lubuskie/news-poscig-w-skwierzynie-postrzelono-16-latka-ktory-rzucil-w-pol,nId,2255452

uciekali, bo przecież nic nie zrobili, a ci wredni bandyci w policyjnych mundurach jeszcze odważyli się za nimi jechać...dzieciaczkami dwoma, niewinnymi i o mało nie zamordowali strzelając na oślep i aż tyle razy, a nóż to był tylko w obronie własnej przed mordercami-policjantami.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 21 sie 2016, 13:12 
A no właśnie, nie strzelał policjant na oślep, a nawet oddał aż dwa strzały ostrzegawcze, i kiedy młodociany bandyta zaatakował go nożem, to go nie zabił, a postrzelił jeno. I tak właśnie działa profesjonalny policjant, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 21 sie 2016, 13:24 
Ha, dopóki się paru nie odstrzeli na miejscu to nie naucza się , że trzeba zatrzymać się na wezwanie policji, a w tym przypadku ściganie po ulicach mogło się zakończyć tragicznie dla innych, podobnie jak w poprzednim przypadku.
I nie wkurwiaj mnie, bo przez debila drogowego straciłam właśnie auto i o mało nie straciłam życia :evil:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 21 sie 2016, 15:25 
Pani Ewo, jeżeli ustawowo spełni się Pani oczekiwania, to jeżeli zdarzy się Pani przejechać na czerwonym świetle, to każdy policjant, nie tylko będzie mógł, ale będzie musiał Panią zastrzelić. Muszę przyznać, że ma Pani cudowne oczekiwania, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 21 sie 2016, 16:49 
A takiego w..., Barycki, popierdalam teraz na nóżkach :(


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group