forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 gru 2019, 1:25

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

O nic ladaco, o nic. Idź napij się piwa jak ja.

Córkagrabarza [quote]
Nie chce mi się cytować aby nie utrwalać.
Szanuję strażaków. Robią dobrą robotę, są rzetelni i cieszą się obecnie największym zaufaniem społecznym ze wszystkich służb mundurowych. O policji szkoda gadać, zaś wojsko jakie jest dzisiaj każdy widzi. Jeszcze w wojsku, a potem w MO i policji nieraz współpracowałem ze strażakami I zawsze pozytywnie. Noo, z jednym wyjątkiem. Robić po nich oględziny miejsca zdarzenia to był prawdziwy koszmar. Czego nie zniszczył ogień, załatwili strażacy (piszę o śladach).
Wracamy do śmierci oficera straży i pogrzebu. Odznaczony i zasłużony kapitan PSP to nie byle kto. Nie ważne czy śmierć była na służbie czy poza, tym bardziej jeśli był oficjalny pogrzeb z asystą. Zawsze jest oficjalna informacja. Dawniej w prasie branżowej obecnie na stronach internetowych. Uczestniczyłem nie raz w takich pogrzebach. Padali ludzie na zawał, ginęli w wypadkach (nie ze swojej winy), zawsze była oficjalna informacja. Gość był kapitanem, a więc zastępcą d.cy JRG, albo d.cą zmiany, a więc ktoś znaczny.
A tu masz, zero informacji, postępowanie prokuratorskie w toku i cicho sza piorunem się uwinęli. To nie śmierć we własnym łóżku z przyczyn naturalnych. Tu grabarzówna wchodzi na moje podwórko, a procedury się nie zmieniły. Robienie cyrku ze śmierci, nieistotne prawdziwej czy nie, jest co najmniej niesmaczne.
Nie mam ochoty ciągnąć tej żenady, ale jeśli komuś się chce może przelecieć po składzie osobowym wszystkich JRG warszawskiej PSP i sprawdzić czy był kpt. PSP o imieniu Jarek i co się stało. Rzecz do ustalenia.
Co do klepsydry, to mogę takich zmajstrować 10 w pół godziny.

PS. Jest jedna okoliczność gdy sprawie ukręca się łeb i zamiata pod dywan. Sami domyślcie się jaka.

Nie o imieniu Jarek, a Kamil-to po pierwsze.
Po drugie- żaden to kapitan, co plotka już utrwaliła.
Po trzecie- sekcja zwłok wcale nie jest obowiązkową, kiedy ofiara wypadku umiera w szpitalu na skutek stwierdzonych wcześniej obrażeń, spece kurwa..
Po czwarte- faktycznie, nikt nic wie o strażaku, który zginął przypadkiem i dzisiaj użyżnił glębę. Nawet nie szukałam w necie info o tym, ot świat jest mały, a Warszawa niedaleko. Tu punkt dla hejterów.
Po piąte- wszyscy jesteście zdrowo popierdoleni- i ta panna która kogoś uśmierciła, i ci wszyscy, którzy szukali, którzy żądają dowodów na to, że jakiś tam kolo umarł. Nawet do łba mi by nie wpadło, by przeszukiwać internety w poszukiwaniu nekrologów.

Psychole..

Pozostaje pytanie, kto jest większym.

Awatar użytkownika

Psychol, to jesteś ty. Jak popierdolona wymyśla i chce na ludzkim współczuciu jechać, to dopiero jest kurestwo. Taniec nad trumną to dopiero jest popierdolonieństwo, znasz z autopsji, nie? Kity takie same wciskałaś, myśląc, że ktoś da się na to nabrać. Bratnia ci dusza, albo nawet twoja. Więc skończąc majorowa, bo w necie takich ci u nas dostatek. Jesteś tak samo popierdolona, jeżeli uważasz to za normalne. Ale, gimbusy tak mają.

Ot i się realizujesz, jest dym, jest syf, ksioncu pierwszy do koryta. Jak pies Pawłowa. Ale żeby ze zrozumieniem przeczytać, to już ojce nie nauczyli. Błysnąłeś facet, który to już raz? A potem będzie jojczenie, jakie to się kurwa koalicje przeciwko tobie zawiązały. Tymczasem fakt jest taki, że praktycznie każdy w temacie, dał dupy. No, ale by to przyznać, trzeba czegoś więcej niż umiejętności wciskania literek na klawiaturze.

Awatar użytkownika

Tyś dała dupy, ile to już razy? Wytarli ci oczy? Nawet przyjaciółka zza oceanu cię zdemaskowała, jakiś to kozak. A zwyczajną kuchtą popierdoloną jesteś. Zajmij się dziećmi, którymi tak nas epatujesz, bo odbiorą ci te pińcet, na które głosowałaś. :lol:

A po co, skoro ty życiem innych zajmujesz się jak mało kto? Największe maglary z tego forum, nigdy ci nie dorównają. A co do przyjaciół, ty też ich miałeś, podobno..Urban, samokrytyka, rozenki. Pokazali ci drzwi, wywalili na zbity pysk i nawet kulawy pies, nie zapyta, co tam u ciebie.

Awatar użytkownika

Ty za to masz wefchuj przyjaciół - same schizy. :lol:

Awatar użytkownika

Szkoda klawiatury. Plątała się w zeznaniach. Raz był Jarek to znowu Kamil. Pisała cały czas że zasłużony kapitan straży. Tu znowu zwykły strażak. Szukać prawdy u grabarzówny to jak echa po kukułczym kukaniu w głębokim lesie. Z tą sekcją jednak jest po mojemu, bo spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, jeszcze pod wpływem jest zagrożone karą od trzech lat pozb. woln. w górę. Papuga rozszarpał by prokuratora i gliny.
W ogóle napijmy się piwa (co właśnie czynię) i dajmy sobie spokój.

Cytuj:
Ty za to masz wefchuj przyjaciół - same schizy. :lol:
O ironio, i akurat ciebie to boli aż tak, że zamiast napisać coś sensownego, musisz koncentrować się na moich, przyjaźniach i znajomościach?
Eureka, facet ty ciota jesteś. Nie, że gej, po prostu ciota. Nie znam normalnego faceta, którego interesowałyby tego typu sprawy. Koleżanki, koleżaneczki, psiapsióły, ploteczki. Ten z tą, ta o tym...myślałam, że ty tylko kurwa głupi jesteś, a tu się okazuje, że oprócz tego, że cymbał, to jeszcze zniewieściałe tałatajstwo.. O stary, muszę to przespać. Tak na bieżąco nie dżwignę. Do zobaczyska jutro. Pogadamy o tipsach, koleżankach i pouskuteczniamy plotki na temat wszystkich userów. Coś czuję, że się zaprzyjaźnimy.

Awatar użytkownika

majorowa pisze:
O ironio, i akurat ciebie to boli aż tak, że zamiast napisać coś sensownego, musisz koncentrować się na moich, przyjaźniach i znajomościach?
Eureka, facet ty ciota jesteś. Nie, że gej, po prostu ciota.

Przecież to ty pierdolona pizdo się tym zajmujesz.

majorowa pisze:
A co do przyjaciół, ty też ich miałeś, podobno..

Sensownie nic nie napisałaś, skoncentrowałaś się na moich przyjaźniach i znajomościach? Co ty o nich możesz wiedzieć? Ty nie jesteś lesba, po tym jak cię przyjaciółka zza oceana obnażyła, ty po prostu zwykła kurew jesteś. Taka ciota zużyta, wyjebana na hasiok. :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.