forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 30 maja 2020, 13:04

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Panowie, znacie Grabarkę osobiście, że insynuujecie fake?
A może Stanax w prywatnej rozmowie telefonicznej udostępnił jakieś info ze swojego przepastnego archiwum? Podzielcie się wiedzą, bo jeżeli nie macie konkretnych dowodów na manipulację Grabarki, to najzwyczajniej dopierdalacie się jak gówniarze.

Awatar użytkownika

ksionc pisze:
Stanaxa czeba pytać, on zarchiwizował całe forum; nie jest na tyle mocny, żeby rywalizować z Czakiem Norrisem, który zarchiwizował cały internet, a nawet świat. :D

Ooo, czyżby to Stanax był autorem scenariusza filmu fantastycznego o tym, jak internet przeobraził się w sztuczną inteligencję i chce zniszczyć ludzkość? :)

[/quote]
Panie Kizior, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tempa czy sekcji, bo nie mam informacji na ten temat. Fakt jest faktem. Pogrzeb się odbył i kropka. I nie jest prawdą, że czeka się na pogrzeb kilkanaście dni. Jak widać, można to załatwić z dnia na dzień. I nie jest to jakieś novum. Moja sąsiadka zmarła w zeszłym roku w czwartek, a pogrzeb był w piątek. Codziennie ginie w wypadkach komunikacyjnych kilkanaście (kilkadziesiąt) osób i jakoś nikt o tym nie pisze. Na stronach PSP nie ma wzmianki o wypadku, bo to był wypadek poza służbą. Jak Pan jest taki dociekliwy to przyślę Panu skan klepsydry. Będzie mógł się Pan zapoznać i przeanalizować, a potem stwierdzić, że sfałszowana. Robienie cyrków z czyjejś śmierci nie jest najlepszą rozrywką. Chyba że dla takich obsranych na pysku.
Dla mnie temat jest zakończony. A Pan, jako były mundurowy, powinien uszanować śmierć nawet Strażaka.[/quote]

Poproszę o ten skan klepsydry.

Awatar użytkownika

a ja se wzroszylem ramionkami i mysle ze skoro cura ma tako wene do wymyslania tragedii.....to i co? a do kin to nie chodzicie ? a tu macie za darmo.

Awatar użytkownika

córkagrabarza pisze:
Panie Kizior, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tempa czy sekcji, bo nie mam informacji na ten temat. Fakt jest faktem. Pogrzeb się odbył i kropka. I nie jest prawdą, że czeka się na pogrzeb kilkanaście dni. Jak widać, można to załatwić z dnia na dzień. I nie jest to jakieś novum. Moja sąsiadka zmarła w zeszłym roku w czwartek, a pogrzeb był w piątek. Codziennie ginie w wypadkach komunikacyjnych kilkanaście (kilkadziesiąt) osób i jakoś nikt o tym nie pisze. Na stronach PSP nie ma wzmianki o wypadku, bo to był wypadek poza służbą. Jak Pan jest taki dociekliwy to przyślę Panu skan klepsydry. Będzie mógł się Pan zapoznać i przeanalizować, a potem stwierdzić, że sfałszowana. Robienie cyrków z czyjejś śmierci nie jest najlepszą rozrywką. Chyba że dla takich obsranych na pysku.
Dla mnie temat jest zakończony. A Pan, jako były mundurowy, powinien uszanować śmierć nawet Strażaka.

evaj23 pisze:
Poproszę o ten skan klepsydry.

Pani nie jest Panem Kiziorem to raz, a po drugie, to ... brak słów...

Awatar użytkownika

nagle brak Ci słów? nie rozumiem...SAMA zaczęłaś temat a teraz się motasz

wybrnij więc :!:
cóż prostszego, niż wstawić scan klepsydry i/lub link do nekrologu i/lub link do informacji w mediach o wypadku itd ( niepotrzebne skreślić)
oczywiście po to, by uciąć wszelkie spekulacje, że łżesz i tym samym zamknąć gęby potencjalnym oszczercom

Awatar użytkownika

Ma Pani rację. Jestem zaskoczona, że Evaj raptem się objawiła w temacie. A słów brakuje, bo mi by do głowy ne wpadło tak się upadlać... Żerować na czyjejś śmierci... no brak słów... :(

Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 20:52 przez córkagrabarza, łącznie zmieniany 1 raz

córkagrabarza pisze:
Ma Pani rację. Jestem zaskoczona, że Evaj raptem się objawiła w temacie. A słów brakuje, bo mi by do głowy ne wpadło tak się upadlać...

Brak jakiejkolwiek informacji na przedstawione wydarzenia jest też informacją... Pytam po raz kolejny, w jakim celu ten cyrk?

Awatar użytkownika

Debil się zapętlił, ot co.

Awatar użytkownika

kiedy sie nauczycie zeby wiekszosc w tym samych siebie brac z jednym okiem zamknietym. ( nie bylem pewny jak sie pisze z przymrozeniem) zawsze sie moze znalezc jakis chuj co sie do ortografi przypierdoli...albo nawet i pizda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.