forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 15:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 cze 2016, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ach, zapomniałem, do ameby, 3?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Taki jakiś podejrzliwy jestem, to chyba gliniarskie przyzwyczajenie? Przeleciałem dokładnie info warszawskiej Komendy Głównej i Miejskiej PSP, nawet po JRG przeleciałem i nic. Śmierć w wypadku kapitana PSP i pogrzeb to nie byle co. O takim wydarzeniu się pisze na oficjalnych stronach. Ponadto z gliniarskiego doświadczenia wiem, że w takich okolicznościach (wypadek ze skutkiem śmiertelnym) jest postępowanie prokuratorskie i obowiązkowa sekcja, a tu wszystko w ekspresowym tempie. Dziwne to jakieś. Zaczynam mieć wątpliwości.
Nie będę jechał inwektywami i nie mam zamiaru się kłócić, ale jeśli się zmyśla to należy to robić umiejętnie. Córka padła by przy pierwszym przesłuchaniu.
Tak w ogóle to nick, awatar, i ten podpis wyglądają mi znajomo. Gdzieś już to na forum widziałem. Chyba na starym sprzed katastrofy.
Może stare repy forumowe (jest tu trochę) coś sobie przypomną. Może ktoś ma screeny z tamtych stron.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Stanaxa czeba pytać, on zarchiwizował całe forum; nie jest na tyle mocny, żeby rywalizować z Czakiem Norrisem, który zarchiwizował cały internet, a nawet świat. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Prawda, ale niewolno mi niczego pokazać.
Dlatego też nie napiszę nic o curze Koryntu :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
starykizior pisze:
Taki jakiś podejrzliwy jestem, to chyba gliniarskie przyzwyczajenie? Przeleciałem dokładnie info warszawskiej Komendy Głównej i Miejskiej PSP, nawet po JRG przeleciałem i nic. Śmierć w wypadku kapitana PSP i pogrzeb to nie byle co. O takim wydarzeniu się pisze na oficjalnych stronach. Ponadto z gliniarskiego doświadczenia wiem, że w takich okolicznościach (wypadek ze skutkiem śmiertelnym) jest postępowanie prokuratorskie i obowiązkowa sekcja, a tu wszystko w ekspresowym tempie. Dziwne to jakieś. Zaczynam mieć wątpliwości.
Nie będę jechał inwektywami i nie mam zamiaru się kłócić, ale jeśli się zmyśla to należy to robić umiejętnie. Córka padła by przy pierwszym przesłuchaniu.
Tak w ogóle to nick, awatar, i ten podpis wyglądają mi znajomo. Gdzieś już to na forum widziałem. Chyba na starym sprzed katastrofy.
Może stare repy forumowe (jest tu trochę) coś sobie przypomną. Może ktoś ma screeny z tamtych stron.

Panie Kizior, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tempa czy sekcji, bo nie mam informacji na ten temat. Fakt jest faktem. Pogrzeb się odbył i kropka. I nie jest prawdą, że czeka się na pogrzeb kilkanaście dni. Jak widać, można to załatwić z dnia na dzień. I nie jest to jakieś novum. Moja sąsiadka zmarła w zeszłym roku w czwartek, a pogrzeb był w piątek. Codziennie ginie w wypadkach komunikacyjnych kilkanaście (kilkadziesiąt) osób i jakoś nikt o tym nie pisze. Na stronach PSP nie ma wzmianki o wypadku, bo to był wypadek poza służbą. Jak Pan jest taki dociekliwy to przyślę Panu skan klepsydry. Będzie mógł się Pan zapoznać i przeanalizować, a potem stwierdzić, że sfałszowana. Robienie cyrków z czyjejś śmierci nie jest najlepszą rozrywką. Chyba że dla takich obsranych na pysku.
Dla mnie temat jest zakończony. A Pan, jako były mundurowy, powinien uszanować śmierć nawet Strażaka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 17:07 
Ej, przeginasz, to Ty na wszystkich wątkach zrobiłaś BUM!!!
Mała jesteś.


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Na jakich wszystkich? Piszę na 5 czy czasami 6 i nie więcej. I jakie BUM ma Pan na myśli? A mała to może i jestem, ale to kwestia skali. A kto jest wielki? Przykłady może jakieś Pan by podał? Tylko proszę o rozwagę abym nie dostała kolki ze śmiechu, ale chociaż mi dzisiaj nie do śmiechu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
older pisze:
Ej, przeginasz, to Ty na wszystkich wątkach zrobiłaś BUM!!!
Mała jesteś.



:shock: Zaraz tam BUM. Wyglądało to na zwykłego kleksa, takiego jak Barycka nosi w pampersie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 17:38 
Panowie, znacie Grabarkę osobiście, że insynuujecie fake?
A może Stanax w prywatnej rozmowie telefonicznej udostępnił jakieś info ze swojego przepastnego archiwum? Podzielcie się wiedzą, bo jeżeli nie macie konkretnych dowodów na manipulację Grabarki, to najzwyczajniej dopierdalacie się jak gówniarze.


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
ksionc pisze:
Stanaxa czeba pytać, on zarchiwizował całe forum; nie jest na tyle mocny, żeby rywalizować z Czakiem Norrisem, który zarchiwizował cały internet, a nawet świat. :D

Ooo, czyżby to Stanax był autorem scenariusza filmu fantastycznego o tym, jak internet przeobraził się w sztuczną inteligencję i chce zniszczyć ludzkość? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group