forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2016, 22:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Przetrzepałem internet. Nigdzie słowa o żadnym wypadku, który ona opisuje. Wszystko co wiemy,
pochodzi od niej. Jak go zrelacjonowała przeczytaliśmy. Posunęła się do gróźb i zapowiedzi samosądu
na sprawcy wypadku. Kto tego nie dostrzegł jest idiotą. Nie lepiej by było, gdybyśmy poznali fakty?
Niech wklei link do informacji, przecież gdzieś, któraś komenda policji taką na pewno zamieściła.




PS
Edmunda nie lubiłem i nie zgadzałem się z jego poglądami. Mimo to,
a może właśnie dlatego, jest mi bardzo przykro, że odszedł.

PPS
W kraju, gdzie przez głowy ludzi pracujących w służbach mundurowych
przelatuje myśl o dokonaniu samosądu, prawo nie istnieje. Co gorsza,
takie poglądy są zaraźliwe. Agresja, przemoc, bandytyzm, łamanie prawa
staje się nagminne. Także wśród pseudoelit czego obraz widzimy nawet
w sejmie. Rozpad społeczeństwa eskaluje.

Między innymi także i z tego powodu nie mieszkam w Polsce.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 22:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Teraz z innej beczki.
Przeczytałem wymianę poglądów na temat Zmiany i Piskorskiego między Prolem, ksioncem i Bronto. Pomijam wtręty Baryckiego bo nic istotnego nie wnoszą. Wcześniej na jeszcze istniejącym temacie Zmiana, między Prolem, a WLR.
Nie zabierałem głosu bo niewiele wiedziałem o Zmianie i jej ludziach. Teraz trochę więcej, jednak zawsze kibicowałem Piskorskiemu za jego rzetelne informacje z Krymu i Rosji, a także dot. stosunków na Ukrainie.
WLR to cwany psychopata i manipulant. Zawsze krzyczy, że on jest prawdomówny i rzetelny. Podpiera się zmanipulowanymi informacjami. Gdy udowodnić mu, że kłamie powtarza to samo podpierając się inwektywami. Pisze emocjonalnie, często histerycznie.
Dlaczego o tym piszę skoro to właściwie musztarda po obiedzie? Otóż Polar żali się, że kłamstwami zadeptano mu temat. Owszem, święte słowa i przyznaję mu rację. Jednak mimo wszystko trąci hipokryzją. Gdy WLR deptał mnie i tematy na Mundurni, jadąc od tępych trepów, pustych łbów, zachwycających się maszynami do zabijania (to szczególnie do mnie), to szanowni Panowie słowem się nie odezwali. Bo przecież dojebać nielubianym trepom to czysta przyjemność. Niektórzy to nawet przyklasnęli.
Pytanie; gdzie i kiedy pałałem zachwytem, doznając niemal orgazmu, pisząc o broni czy sprawach wojskowych. Jest wątek Mundurnia do tego przeznaczony. Można go czytać albo nie. Wątek został założony przez Redakcję, a ja i jeszcze parę osób założyło tematy.
Żeby się co poniektórzy wściekli to wojsko zawsze istniało, istnieje i zapewne istnieć będzie. Żadne histeryczne ekspiacje WLR tego nie zmienią. Uważam, że o tych sprawach należy informować szczególnie dzisiaj. Poza tym o wojsku, szczególnie naszym wyrażałem się zwykle krytycznie. Dla tego po wściekłych atakach WLR wolałem się wycofać. Z szaleńcem się nie dyskutuje. Na koniec; nigdy i niczego nie zgłaszam do usunięcia. Nawet debilnych tematów i postów WLR i Bilasa. To wyłącznie sprawa moderatorów co i gdzie usuwają.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 23:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jestem jak najdalej od brania sprawiedliwości we własne ręce i samosądów. Byłem długo milicjantem potem policjantem. Ukończyłem m.in. prawo, jednak to co się dzieje w naszym państwie napawa niepokojem. Następuje psucie prawa od góry. Wręcz zachęca to obywateli do samowoli. Zwykły człowiek, pokrzywdzony, jest bezradny wobec machiny policyjno-prokuratorsko-sądowniczej.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 23:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
starykizior pisze:
Jestem jak najdalej od brania sprawiedliwości we własne ręce i samosądów. Byłem długo milicjantem potem policjantem. Ukończyłem m.in. prawo, jednak to co się dzieje w naszym państwie napawa niepokojem. Następuje psucie prawa od góry. Wręcz zachęca to obywateli do samowoli. Zwykły człowiek, pokrzywdzony, jest bezradny wobec machiny policyjno-prokuratorsko-sądowniczej.


dzis wlasnie sobie to samo pomyslalem, ale ja sobie pomyslalem ze moze to i dobrze...ale wracajac ... tyle ze ja nie chodze po smietnikach i w dupe nie caluje......lapeczka kiziorku stary.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 23:24 
Podsumujmy:

-wypadek w nocy z 6/7 czerwca
-poszkodowany umiera 8 czerwca
-pogrzeb 9 czerwca

coś tu nie pasi..
Żadnej wzmianki o wypadku na internecie, sprawdzałam zaraz po zamieszczeniu info na forum NIE.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2016, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
mitomanienie na zlecenie? wystarczy miec zdystanszenie i po ptokach.....ramionka w gore, ramionka w dol .........ile razy mam jeszcze , kurwa, powtarzac? czy jest dla ksionca.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 1:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Zakładacie, że strażak to Polak katolik, a może to Polak Żyd... albo nie daj boże Polak wyznawca Allaha :shock: wtedy doba i do gleby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 6:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
evaj23 pisze:
Podsumujmy:

-wypadek w nocy z 6/7 czerwca
-poszkodowany umiera 8 czerwca
-pogrzeb 9 czerwca

coś tu nie pasi..
Żadnej wzmianki o wypadku na internecie, sprawdzałam zaraz po zamieszczeniu info na forum NIE.

Dziwnie szybko, a przecież w takich wypadkach prokurator zleca sekcję, to też trwa.I powinno być jakiekolwiek info w mediach, to zbyt nośny temat, by media odpuściły wierszówkę.Myślę,że wszyscy chętnie by coś oficjalnego przeczytali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 7:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Po raz kolejny mitomania story. Nawet na wsiach od śmierci do pogrzebu to minimum 2 dni. A w dużych miastach nawet kilkanaście dni trzeba czekać. Niech wklei link do info o wypadku. Pewnie zaraz odpowie inwektywami, tak jak w przypadku demaskacji, od którego tatusia pochodzi. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 7:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
?
!
!
Córka?....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group