forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 9:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 maja 2016, 17:17 
barycki pisze:
Ja miałem podobne marzenia, chciałem być utrzymankiem, ale przez całe moje życie otaczały mnie tylko same złe kobiety, a i śmiało mogę powiedzieć, że wiedźmy.

Adam Barycki



A tak na poważnie, choć hipotetycznie zupełnie, nie kumam dlaczego gremium zakłada tutaj, że córkagrabarza, ponadto że jest córką takowego, nie może być strażakiem? To przecież żadna sensacja, ludzie bywają piekarzami, szewcami, kasjerkami w Tesco, bywają też strażakami. Nic w tym niesamowitego, by aż takie aferki kręcić. Ogarnij się Adachny, bycie strażakiem w XXI wieku to żadna sensacja, a nawet jeśli jest nim na użytek tutejszego forum, co Cię boli? Nie zachowuj się jak pryszczaty gimbus.


Na górę
  
 
Post: 18 maja 2016, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Pani Agafio, pan OwsikWDupie (zwany Proncio) MUSI zaistnieć, więc pisze idiotyzmy licząc na to, ze ktoś w to uwierzy. Nie czyta (o zrozumieniu nie ma mowy) , podkreśla coś, czego nie zrozumiał ani nie doczytał. Ten typ OwsikaWDupie tak ma, i nie ma co się przejmować. Pisałam o istniejących jednostkach WSP w kilku JW ale ten tłuk nie umie czytać ze zrozumieniem. Czasami tak bywa. Ale OwsikWDupie musi pokazać, że jest, nawet wysrany...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2016, 18:27 
Pani córko grabarza. Ja już miałam wątpliwą przyjemność z panem BRONTO. Nie chodziło o Straż, a o Putina, dalej o Armię Czerwoną. Cóż, pan Bronto w każdej z dziedzin jest ekspertem, a przynajmniej za takiego pragnie być uważanym. Bardzo się stara, okazyjnie Pani też to odczuła w formie epitetów, pt. mitomanka. Ja wg. tego pana byłam dewotką, ale i tak porównując jego posty skierowanie do Pani i do mnie, pisze to samo. Jeden wielki bełkot, zero treści, za to bufonada plus dziesięć.
Widzi Pani, pan Bronto nie czyta, pan Bronto nie dyskutuje-pan Bronto po prostu wie wszystko lepiej. Przypuszczam, że gdyby byłby tutaj temat o karmieniu piersią, miesiączce i grzybicy pochwy, warunkując że popularny, pan Bronto też starałaby się w nim robić za lidera. I też by wiedział lepiej.. To kretyn... zwyczajny troll, jakich w necie setki..


Na górę
  
 
Post: 18 maja 2016, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
... A kiedy mu się znudzi "kolorowanka" zacznie napierdalać szlaczkami w kwiatuszki :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2016, 18:56 
Owszem, ale metrytorycznie. Wszak nie ma dziedziny, w której nie byłby profesjonalistą, nawet jeśli chodzi o szlaczki i kwiatuszki.


Na górę
  
 
Post: 18 maja 2016, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pilotem też nie chciałem być.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2016, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
AGAFIA pisze:
Pani córko grabarza. Ja już miałam wątpliwą przyjemność z panem BRONTO. Nie chodziło o Straż, a o Putina, dalej o Armię Czerwoną. Cóż, pan Bronto w każdej z dziedzin jest ekspertem, a przynajmniej za takiego pragnie być uważanym. Bardzo się stara, okazyjnie Pani też to odczuła w formie epitetów, pt. mitomanka. Ja wg. tego pana byłam dewotką, ale i tak porównując jego posty skierowanie do Pani i do mnie, pisze to samo. Jeden wielki bełkot, zero treści, za to bufonada plus dziesięć.
Widzi Pani, pan Bronto nie czyta, pan Bronto nie dyskutuje-pan Bronto po prostu wie wszystko lepiej. Przypuszczam, że gdyby byłby tutaj temat o karmieniu piersią, miesiączce i grzybicy pochwy, warunkując że popularny, pan Bronto też starałaby się w nim robić za lidera. I też by wiedział lepiej.. To kretyn... zwyczajny troll, jakich w necie setki..

Pani Agafio - to widać. Pan Proncio (vel Bronto vel OwsikWDupie) zna się na wszystkim bez wyjątku, jak pan Karabin (vel górnolotnie Stanax czy coś koło tego). Oni (on) znają się na wszystkim - to są Kaczyński naszego Forum !!!!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2016, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Nawet jak byś napisała straż cmentarna , to i tak ktuś napisze że to nie prawda bo un jest mondżejszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2016, 7:28 
W punkt Czytelniku :)


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2016, 10:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Na Szkole mieliśmy w grupie takiego Rambo z bodajże Częstochowy. Wszystko wiedział najlepiej, ekspert w każdej sprawie. Pierwszy, drugi semestr zaliczał na średnią powyżej 5. Na torze przeszkód - najlepszy. Przyszło do praktyk w JRG - był pożar w 12-piętrowym budynku mieszkalnym. Chyba na 4 piętrze. Wszedł na drabinę na 10 m i się posrał... Zwolnił się na własną prośbę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group