forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 cze 2016, 8:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tu jest 50% + świaniak, zatem jest suwerenem Wolski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 11:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
starykizior pisze:
Szkoda klawiatury. Plątała się w zeznaniach. Raz był Jarek to znowu Kamil. Pisała cały czas że zasłużony kapitan straży. Tu znowu zwykły strażak. Szukać prawdy u grabarzówny to jak echa po kukułczym kukaniu w głębokim lesie. Z tą sekcją jednak jest po mojemu, bo spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, jeszcze pod wpływem jest zagrożone karą od trzech lat pozb. woln. w górę. Papuga rozszarpał by prokuratora i gliny.
W ogóle napijmy się piwa (co właśnie czynię) i dajmy sobie spokój.

Panie Kizior - nigdy nie plątałam się w zeznaniach - nie wiem, skąd się wziął Jarek - Kamil był zawsze Kamil. I miał (ma) stopień st. kpt. Na stonach KGPSP faktycznie nie było zwyczajowej informacji. Pytałam się RP dlaczego, ale mi odpowiedział, że tak trzeba było. I koniec rozmowy.
Jako ze do poniedziałku mam wolne, poprosiłam wczoraj kolegów o klepsydrę. Co usłyszałam to moje. I koledzy mieli rację - opublikowanie klepsydry tylko za zgodą rodziny, a z nią w tej sprawie kontaktować się nie będę - w odróżnieniu od niektórych wiem co to jest moralność, przyzwoitość. I mam jeszcze szczątki sumienia. Z tym publikowaniem przesadziłam, za co przepraszam, ale moja wyobraźnia była wtedy nieco ograniczona. Piszcie sobie co chcecie, nie opublikuję klepsydry. Nie mam też zamiaru jej robić,jak to słusznie zauważył Pan Kizior.
Nie pamiętam kto chciał, abym pisała o Straży. No i na swoje nieszczęście napisałam. I co? Kilka hien chwyciło temat i zaczęło taniec. Czy słowo moralność straciło już swoje znaczenie? Czy Forum jest miejscem dla psycholi, wyrzygujących swoje frustracje na każdy temat? Dla niektórych każdy temat jest pretekstem do oplucia, próby skopania kogokolwiek. Przypina się łatki, sugestie, opluwa, deprecjonuje. Czy na tym polega pisanie na Forum? Psychoterapia powinna odbywać się pod kontrolą specjalistów, a nie publiczne. Ostrzegano mnie, że jak tylko się pojawię to będę miała przesrane u kilku bezmózgowców. Bo oni nie tolerują nikogo, kto nie bluzga tak jak oni i nie kopie kogo popadnie, z wyłączeniem siebie na wzajem. I sprawdziło się. Kilkoro "twardzieli" kopie całe Forum, bezkrytycznie i nie bacząc na to, kogo kopią i na jaki temat. A reszta siedzi cicho (z małymi wyjątkami) i przygląda się igrzyskom. Na tym to polega?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Cytuj:
Czy Forum jest miejscem dla psycholi, wyrzygujących swoje frustracje na każdy temat?


Aleś się samokrytyczna zrobiła. Wymyśliłaś historyjkę, chciałaś zagrać na uczuciach, fajnie się przy tym bawiąc, a zrobiłaś z siebie kurwiszonohienę cmentarną, grającą na trupie. Wylewasz tu swoje frustracje - pokaż kwity, a jak nie, to spierdalaj w podskokach dziecię neostrady. I koniecznie leć do majorowej, żeby cię wsparła, bratnia ci dusza, też miała takie schizy, którymi zasrywała forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
starykizior pisze:
Szkoda klawiatury. Plątała się w zeznaniach. Raz był Jarek to znowu Kamil. Pisała cały czas że zasłużony kapitan straży. Tu znowu zwykły strażak. Szukać prawdy u grabarzówny to jak echa po kukułczym kukaniu w głębokim lesie. Z tą sekcją jednak jest po mojemu, bo spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, jeszcze pod wpływem jest zagrożone karą od trzech lat pozb. woln. w górę. Papuga rozszarpał by prokuratora i gliny.
W ogóle napijmy się piwa (co właśnie czynię) i dajmy sobie spokój.

Panie Kizior - nigdy nie plątałam się w zeznaniach - nie wiem, skąd się wziął Jarek - Kamil był zawsze Kamil. I miał (ma) stopień st. kpt. Na stonach KGPSP faktycznie nie było zwyczajowej informacji. Pytałam się RP dlaczego, ale mi odpowiedział, że tak trzeba było. I koniec rozmowy.
Jako ze do poniedziałku mam wolne, poprosiłam wczoraj kolegów o klepsydrę. Co usłyszałam to moje. I koledzy mieli rację - opublikowanie klepsydry tylko za zgodą rodziny, a z nią w tej sprawie kontaktować się nie będę - w odróżnieniu od niektórych wiem co to jest moralność, przyzwoitość. I mam jeszcze szczątki sumienia. Z tym publikowaniem przesadziłam, za co przepraszam, ale moja wyobraźnia była wtedy nieco ograniczona. Piszcie sobie co chcecie, nie opublikuję klepsydry. Nie mam też zamiaru jej robić,jak to słusznie zauważył Pan Kizior.
Nie pamiętam kto chciał, abym pisała o Straży. No i na swoje nieszczęście napisałam. I co? Kilka hien chwyciło temat i zaczęło taniec. Czy słowo moralność straciło już swoje znaczenie? Czy Forum jest miejscem dla psycholi, wyrzygujących swoje frustracje na każdy temat? Dla niektórych każdy temat jest pretekstem do oplucia, próby skopania kogokolwiek. Przypina się łatki, sugestie, opluwa, deprecjonuje. Czy na tym polega pisanie na Forum? Psychoterapia powinna odbywać się pod kontrolą specjalistów, a nie publiczne. Ostrzegano mnie, że jak tylko się pojawię to będę miała przesrane u kilku bezmózgowców. Bo oni nie tolerują nikogo, kto nie bluzga tak jak oni i nie kopie kogo popadnie, z wyłączeniem siebie na wzajem. I sprawdziło się. Kilkoro "twardzieli" kopie całe Forum, bezkrytycznie i nie bacząc na to, kogo kopią i na jaki temat. A reszta siedzi cicho (z małymi wyjątkami) i przygląda się igrzyskom. Na tym to polega? Wątek Pani Ree powinien być o sztuce i wymianie na ten temat myśli, a nie miejscem napierdalanek. Wątek o żarciu - o żarciu, wątek o Armii - o wojsku. A wszystkie wątki są pobojowiskiem, łączne z Śmiertelnymi. Oczywiście, nie piszę, że jestem kryształowa, przyłożyłam się też nieco do tego szamba, ale obiecuję poprawę. Nie nasram nikomu do Jego wątku - jeżeli jest to wątek tematyczny. Miałam dużo czasu na przemyślenie tej całej sytuacji. I są dwa wyjścia - albo odpuścić sobie (czego by parę userów pragnęło) albo grać dalej bawiąc się przy tym, a i od czasu do czasu wypłakując. Wybieram to drugie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 11:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
ksionc pisze:
Cytuj:
Czy Forum jest miejscem dla psycholi, wyrzygujących swoje frustracje na każdy temat?


Aleś się samokrytyczna zrobiła. Wymyśliłaś historyjkę, chciałaś zagrać na uczuciach, fajnie się przy tym bawiąc, a zrobiłaś z siebie kurwiszonohienę cmentarną, grającą na trupie. Wylewasz tu swoje frustracje - pokaż kwity, a jak nie, to spierdalaj w podskokach dziecię neostrady. I koniecznie leć do majorowej, żeby cię wsparła, bratnia ci dusza, też miała takie schizy, którymi zasrywała forum.[/quote
Bez komentarza...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ja radzę zdjąć tą sikawkę z czerwonym kapturkiem.

A dać kopidoła.
Zawsze to tatuś.
A córka grabarza,co tyle mu zawdzięcza,
powinna się odwdzięczyć.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 12:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
ksionc pisze:
Cytuj:
Czy Forum jest miejscem dla psycholi, wyrzygujących swoje frustracje na każdy temat?


Aleś się samokrytyczna zrobiła. Wymyśliłaś historyjkę, chciałaś zagrać na uczuciach, fajnie się przy tym bawiąc, a zrobiłaś z siebie kurwiszonohienę cmentarną, grającą na trupie. Wylewasz tu swoje frustracje - pokaż kwity, a jak nie, to spierdalaj w podskokach dziecię neostrady. I koniecznie leć do majorowej, żeby cię wsparła, bratnia ci dusza, też miała takie schizy, którymi zasrywała forum.[/quote

córkagrabarza pisze:
Bez komentarza...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
halapic pisze:
Ja radzę zdjąć tą sikawkę z czerwonym kapturkiem.

A dać kopidoła.
Zawsze to tatuś.
A córka grabarza,co tyle mu zawdzięcza,
powinna się odwdzięczyć.

córkagrabarza pisze:
A ja pani nic nie radzę...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 13:55 
A ja tam wierzę Pani Córce, mamy prezydenta szaławiłę, co ustawy ma w dupie, to i wbrew ustawie o przyznawaniu orderów i odznaczeń przyznał odznaczenie łamiąc ustawę, a co mu tam ustawa. A mogło być i tak, że prezydent nic nie przyznał, bo przecie wniosku o przyznanie nie miał, bo skąd mieć mógł, skoro na jego przygotowanie potrzeba miesiąca, a na rozpatrzenie jeszcze dodatkowych dwóch miesięcy, a na pogrzebie zjawił się oszust z fałszywym odznaczeniem, aby skompromitować Panią Córkę i to jest najbardziej prawdopodobne, Pani Córka padła ofiarą oszusta, a Wy skurwisyny znęcacie się nad niewinną ofiarą.

Pani Córka została oszukana, odpierdolcie się, kurwa, od Pani Córki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2016, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ona jest ofiarą oszustwa kioskarki, dziurawiącej szpilką

Obrazek

:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group