forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 cze 2016, 21:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
evaj23 pisze:
IroB pisze:
kiedy sie nauczycie zeby wiekszosc w tym samych siebie brac z jednym okiem zamknietym. ( nie bylem pewny jak sie pisze z przymrozeniem) zawsze sie moze znalezc jakis chuj co sie do ortografi przypierdoli...albo nawet i pizda.


Widzisz IroB, pewnie bym przymknęła oko, ale wkurwiłam się Mundkiem. Wziął i spierdolił.
Na dodatek "panienka" wyskoczyła jak Filip z konopi i podpierdoliła/ł shoł Mundka. Jeszcze bezczelnie pierdoli, że od tatusia wie jaki to był "BARET" tak zasraniec napisał, później edit poleciało.



no tak, ja jestem Mundkiem poprostu zaszokowany, bioro z naszej polki......co tu duzo gadac jak nie ma o czym mowic.cura sie nam udala jak by byla z Koryntu.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ameba pisze:
ten jak zwykle nixs vestehen...

Debil, 3?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ksionc pisze:
ameba pisze:
ten jak zwykle nixs vestehen...

Debil, 3?



e sie gupio pytasz...tu trza miec wlasne zdanie, i tu , kurwa, masz katabas mankament.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ty masz poważny problem, 3?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja??? chyba ochujales? ja mam rozwiazania, ty masz problemy.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ameba pisze:
ja mam rozwiazania


Mam rozumieć, że rodzisz, 3?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 22:24 
przepszeppraszszamm, a o,o co siem roshodzi, bo?, bo niehce sięm mię czytać fszystkih postuf....


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 23:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
O nic ladaco, o nic. Idź napij się piwa jak ja.

Córkagrabarza [quote]
Nie chce mi się cytować aby nie utrwalać.
Szanuję strażaków. Robią dobrą robotę, są rzetelni i cieszą się obecnie największym zaufaniem społecznym ze wszystkich służb mundurowych. O policji szkoda gadać, zaś wojsko jakie jest dzisiaj każdy widzi. Jeszcze w wojsku, a potem w MO i policji nieraz współpracowałem ze strażakami I zawsze pozytywnie. Noo, z jednym wyjątkiem. Robić po nich oględziny miejsca zdarzenia to był prawdziwy koszmar. Czego nie zniszczył ogień, załatwili strażacy (piszę o śladach).
Wracamy do śmierci oficera straży i pogrzebu. Odznaczony i zasłużony kapitan PSP to nie byle kto. Nie ważne czy śmierć była na służbie czy poza, tym bardziej jeśli był oficjalny pogrzeb z asystą. Zawsze jest oficjalna informacja. Dawniej w prasie branżowej obecnie na stronach internetowych. Uczestniczyłem nie raz w takich pogrzebach. Padali ludzie na zawał, ginęli w wypadkach (nie ze swojej winy), zawsze była oficjalna informacja. Gość był kapitanem, a więc zastępcą d.cy JRG, albo d.cą zmiany, a więc ktoś znaczny.
A tu masz, zero informacji, postępowanie prokuratorskie w toku i cicho sza piorunem się uwinęli. To nie śmierć we własnym łóżku z przyczyn naturalnych. Tu grabarzówna wchodzi na moje podwórko, a procedury się nie zmieniły. Robienie cyrku ze śmierci, nieistotne prawdziwej czy nie, jest co najmniej niesmaczne.
Nie mam ochoty ciągnąć tej żenady, ale jeśli komuś się chce może przelecieć po składzie osobowym wszystkich JRG warszawskiej PSP i sprawdzić czy był kpt. PSP o imieniu Jarek i co się stało. Rzecz do ustalenia.
Co do klepsydry, to mogę takich zmajstrować 10 w pół godziny.

PS. Jest jedna okoliczność gdy sprawie ukręca się łeb i zamiata pod dywan. Sami domyślcie się jaka.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2016, 0:23 
Nie o imieniu Jarek, a Kamil-to po pierwsze.
Po drugie- żaden to kapitan, co plotka już utrwaliła.
Po trzecie- sekcja zwłok wcale nie jest obowiązkową, kiedy ofiara wypadku umiera w szpitalu na skutek stwierdzonych wcześniej obrażeń, spece kurwa..
Po czwarte- faktycznie, nikt nic wie o strażaku, który zginął przypadkiem i dzisiaj użyżnił glębę. Nawet nie szukałam w necie info o tym, ot świat jest mały, a Warszawa niedaleko. Tu punkt dla hejterów.
Po piąte- wszyscy jesteście zdrowo popierdoleni- i ta panna która kogoś uśmierciła, i ci wszyscy, którzy szukali, którzy żądają dowodów na to, że jakiś tam kolo umarł. Nawet do łba mi by nie wpadło, by przeszukiwać internety w poszukiwaniu nekrologów.

Psychole..

Pozostaje pytanie, kto jest większym.


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2016, 0:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Psychol, to jesteś ty. Jak popierdolona wymyśla i chce na ludzkim współczuciu jechać, to dopiero jest kurestwo. Taniec nad trumną to dopiero jest popierdolonieństwo, znasz z autopsji, nie? Kity takie same wciskałaś, myśląc, że ktoś da się na to nabrać. Bratnia ci dusza, albo nawet twoja. Więc skończąc majorowa, bo w necie takich ci u nas dostatek. Jesteś tak samo popierdolona, jeżeli uważasz to za normalne. Ale, gimbusy tak mają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group