forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 gru 2018, 21:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna
Autor Wiadomość

To jest wątek armijny, a nie po to są armie, aby współistnieć pokojowo, dlatego kategorycznie domagam się tu krwawej wojny. Niech tylko który banderowsko-demokratyczny humanista co tu napisze, to ja go w mordę i w mordę, i w mordę… Tu jest wojsko i wiele się od nikogo nie wymaga, aby tylko myślał tak, jak ja. A jak nie, to… No!

Adam Barycki

PS. Panie Stary, dlaczego Pan jeszcze nie odpowiedział na moje pytanie, długo jeszcze będzie Pan sobie bimbał? Pani Beton pisze, że Pan współczuł matkom i dzieciom w Kijowie rozrywanym przez artylerię terrorystów wschodnioukraińskich, a ja nie mogę tu nic takiego znaleźć, czyżby to było możliwe, że jest Pan bezlitosnym sukinsynem niemającym współczucia dla kijowskich ofiar ludobójstwa i nie potępił ludobójców wschodnioukraińskich za ich masowe mordy w Kijowie i czyżby to było możliwym, aby Pani Beton nas okłamywała, że Pan jest współczującym humanistą wolnego świata demokracji?

beton pisze:
Górnolotne slogany jakich pPan używasz na niewielu robią wrażenie, ot taka mowa trawa.

Pani Beton, ale tak z ręką na stwardniałym sutku, powiedz Pani, czy czytając moje wiekopomne dla ludzkości posty, nie robi się Pani mokro w majtkach? No, pewnie, że się robi, ale nie dla psa kiełbasa. *

Adam Barycki

*canislupus

barycki pisze:
beton pisze:
Górnolotne slogany jakich pPan używasz na niewielu robią wrażenie, ot taka mowa trawa.

Pani Beton, ale tak z ręką na stwardniałym sutku, powiedz Pani, czy czytając moje wiekopomne dla ludzkości posty, nie robi się Pani mokro w majtkach? No, pewnie, że się robi, ale nie dla psa kiełbasa. *

Adam Barycki

*canislupus

Powiem panu szczerze Panie Barycki.
Na samiuśkim początku, to nie powiem,żem czytała te pańskie kobyły sążniste z wypiekami na licu. Bo ja lubię nowości.
I jak to bywa im dalej w las tym więcej drzew. Posty zaczęły się powtarzać, jedyne co je między sobą rózniło, to szyk wyrazów.
Wypracowałam sobie metodę czytania Pańskiej twórczości, czytam pierwsze zdanie jak mnie nie zainteresuje , to nie czytam dalej.
Niemniej jednak masz Pan czasem strzał w dziesiątkę, i jesli wypatrzę takie cudeńko , to jak Pan zauważyłeś szybko Pana chwalę i się zachwycam.

A kisiel to ja dostaję w majty przy bilskich spotkaniach trzeciego stopnia. :D

Ostatnio zmieniony 05 sty 2016, 11:03 przez beton, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Betą, aleś jezd leniwa pizda. Usuń se sama, nie widzisz przy poście w prawym dolnym rogu takiego knefelka Obrazek do qrwy nendzy :?: :lol:

no co ty ?

zamierzone było :lol:

Awatar użytkownika

Nie fqrwiaj moda, bo dostaniesz z okazji czech kruli bana. :lol:

ksionc pisze:
Nie fqrwiaj moda, bo dostaniesz z okazji czech kruli bana. :lol:

naprawdę :o o to ja nie wiedziałam ( spierdala posrana po pachy)

Awatar użytkownika

ho, betka, ja cie utule, nie bój sie tych gupków prostych :D

Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=A9tlDIhpMHo

Powyższy materiał albo obrazuje miarę determinacji tzw. Państwa Islamskiego albo jest kolejną prowokacją mająca coś na celu. Na kaczkę dziennikarską raczej nie wygląda, celowo wprowadzono tam kilka błędnych informacji które nie mają znaczenia dla przeciętnego oglądacza.
Zamieszczam w mundurni bo filmik traktuje o uzbrojeniu a raczej o czymś co twórcy nazwali "jihadi technical college"

beton pisze:
Powiem panu szczerze
nie czytam dalej.

Czytaj franco co piszę, bo w mordę.

Adam Barycki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.