forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 7:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 sty 2016, 23:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Becia, znamy się lat trochę i nigdy nie pałaliśmy do siebie nienawiścią i nie ubliżaliśmy sobie. Nie widzisz co się dzieje? Chamstwo, hejt, przeniosły się na forum. Ubliżanie, chamskie prymitywne wyzwiska. Zawłaszczanie typu "My" mamy prawo tu pisać, wy nam się nie podobacie więc w mordę i wypierdalać.
Są tacy co czują się związani z wojskiem , tamtym wojskiem, ale jest paru takich co uważają ich za osobników czwartej kategorii, bo to prymitywne trepy są, podludzie. Znamy to, znamy! Co się porobiło, stało w regulaminie; " zwalczamy poglądy, a nie osoby".
Są tacy których interesuje broń, uzbrojenie, różne typy i rodzaje. Są tacy co piszą o wojsku. Mają swój blok tematyczny, ale paru jest takich co chcą ich wywalić bo to "tępe prymitywne trepy". Uważają, że forum jest ich i tylko ich. Budzą agresywne emocje to prawda, ale tak nie powinno być.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2016, 23:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
starykizior pisze:
Becia, znamy się lat trochę i nigdy nie pałaliśmy do siebie nienawiścią i nie ubliżaliśmy sobie. Nie widzisz co się dzieje? Chamstwo, hejt, przeniosły się na forum. Ubliżanie, chamskie prymitywne wyzwiska. Zawłaszczanie typu "My" mamy prawo tu pisać, wy nam się nie podobacie więc w mordę i wypierdalać.
Są tacy co czują się związani z wojskiem , tamtym wojskiem, ale jest paru takich co uważają ich za osobników czwartej kategorii, bo to prymitywne trepy są, podludzie. Znamy to, znamy! Co się porobiło, stało w regulaminie; " zwalczamy poglądy, a nie osoby".
Są tacy których interesuje broń, uzbrojenie, różne typy i rodzaje. Są tacy co piszą o wojsku. Mają swój blok tematyczny, ale paru jest takich co chcą ich wywalić bo to "tępe prymitywne trepy". Uważają, że forum jest ich i tylko ich. Budzą agresywne emocje to prawda, ale tak nie powinno być.


Masz duzo racji co do chamstwa.
Nie zauważasz jednak genezy tego stanu rzeczy. a w szczególności jego nasilenia.
Funkconowaliście sobie spokojnie bez większych konfliktów nawet MMwpadała na Forum by was odwiedzić i coś tam zawsze wrzuciła ciekawego dla was, i ok - mi pasowało.
Od kiegy na Forum powstała moda na banderyzm zaczęło się źle dziać.
Kazdy kto próbował byc innego zdania zostawał bezpardonowo zwyzywany. I tak zaraza się rozpełzła i się tli. I cos mi sie wydaje że eskalacja przed nami.
Moderatoży tez dali ciała miast łagodzić , upominać, zaangażowali się w szeżenie zarazy. Ludzie tu piszący to nie idioci jak by się niektórym wydawało. I nie bardzo chcą się godzić na dyktat, to Forum zawsze tak działało. Każdy ma prawo tu pisać i czytać,
No może za czasów larego ale to inna para kaloszy on po prostu był pierwszym po bogu i ludzie go szanowali.

Ty kizior miałeś odwagę stnołes na lini ognia i osmaliło ci ogon. Zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy, tu niestety rozkaz nie funkcjomuje . Tu tylko szydzić pozostało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 0:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
To co piszesz Becia np o stosunkach na Wschodnim to prawda. Tam zaczęło się segregowanie na "banderowców" i tych "słusznych". Dawałem temu odpór i przegrałem o czym dobrze wiesz bo i o Ciebie poszło. Kto rozpętał tę wewnętrzną forumową wojnę też wiesz i nie ma końca. Do Moderatorów trudno mieć pretensje bo na niektórych osobników upomnienia nie działają. Są bezkarni i czują się bezkarni. Mało piszę i rzadko bywam, dlatego, że mam dosyć i jestem zniesmaczony. Dlatego tematy gdzie mam sporo projektów i pewnie wywołałyby dyskusję leżą odłogiem. Po prostu mi się nie chce, wypaliłem się. Wygrywa chamstwo i hejterzy. Bywaj. :D

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 10:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
starykizior pisze:
To co piszesz Becia np o stosunkach na Wschodnim to prawda. Tam zaczęło się segregowanie na "banderowców" i tych "słusznych". Dawałem temu odpór i przegrałem o czym dobrze wiesz bo i o Ciebie poszło. Kto rozpętał tę wewnętrzną forumową wojnę też wiesz i nie ma końca. Do Moderatorów trudno mieć pretensje bo na niektórych osobników upomnienia nie działają. Są bezkarni i czują się bezkarni. Mało piszę i rzadko bywam, dlatego, że mam dosyć i jestem zniesmaczony. Dlatego tematy gdzie mam sporo projektów i pewnie wywołałyby dyskusję leżą odłogiem. Po prostu mi się nie chce, wypaliłem się. Wygrywa chamstwo i hejterzy. Bywaj. :D



Mnie jest wsio rawno, ja traumy z powodu wzywania mnie nie mam , ja tu jestem od wielu lat i nadal jestem anonimowa.
Jak kto mi po pończochach pojedzie, to ja mu pięknym za nadobne, ale ( no! zawsze jest jakieś ale) zauważyłam w sylwestra, (chyba dlatego że byłam wstawiona z letka), że panowie lub Pan mod usuwa moje posty z wielkim upodobaniem, jak długo to trwa nie mam pojęcia, a nie usuwa postów mojego iterlokutora wyzywacza.

Aż tak bardzo mi na moich postach nie zależy zawsze nogę napisać nowe, ino ,ze Pan mod robi sobie ze mnie krotochwile.
A tak być nie może by post interlokutora wyzywacza został bez odpowiedzi, bo to jest wbrew zasadom gry wojennej. :D

Zrobiłeś zły manewr taktyczny Kizior, zapakowali cie do kotła i sprawiają Ci omłot. A tak do końca to chyba nie o Ciebie toczy się gra. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 10:45 
beton pisze:
Skorpion13 pisze:
Raczej niewiele czy zgoła nic (poza naiwnym samcem własnego gatunku) tą bronią można upolować....
A! jeszcze jedno...
Czasy się zmieniają. Dzisiaj po krzaczorach nie musisz śmigać i korzonków zbierać... :lol:


No pacz Pan jak żeś Pan z poczucia humoru wystrzelił, aż dziw bierze ze pan jeszcze mozesz. :D


A ta swoją bronią to do czego będziesz pan bezkrwawo strzelał jak nie do swojego gatunku.

No może jeszcze Pan biedne Bambi odstrzelisz jak będzie Panu krzczory i korzonki podjadał

Nie próbowałem być zabawny.
Jeżeli własny gatunek będzie stanowił zagrożenie dla istnienia mnie, mojej rodziny, kumpli - to oczywiście tak.
Biedne bambi - jak Pani pisze - jedynie w przypadku konieczności (mus coś kalorycznego do gara wrzucić). ;)

Cytuj:
Pan mod usuwa moje posty z wielkim upodobaniem, jak długo to trwa nie mam pojęcia, a nie usuwa postów mojego iterlokutora wyzywacza.

Widocznie był zgłoszony przez założyciela wątku. ;)


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 10:47 
beton pisze:
starykizior pisze:
To co piszesz Becia np o stosunkach na Wschodnim to prawda. Tam zaczęło się segregowanie na "banderowców" i tych "słusznych". Dawałem temu odpór i przegrałem o czym dobrze wiesz bo i o Ciebie poszło. Kto rozpętał tę wewnętrzną forumową wojnę też wiesz i nie ma końca. Do Moderatorów trudno mieć pretensje bo na niektórych osobników upomnienia nie działają. Są bezkarni i czują się bezkarni. Mało piszę i rzadko bywam, dlatego, że mam dosyć i jestem zniesmaczony. Dlatego tematy gdzie mam sporo projektów i pewnie wywołałyby dyskusję leżą odłogiem. Po prostu mi się nie chce, wypaliłem się. Wygrywa chamstwo i hejterzy. Bywaj. :D



Mnie jest wsio rawno, ja traumy z powodu wzywania mnie nie mam , ja tu jestem od wielu lat i nadal jestem anonimowa.
Jak kto mi po pończochach pojedzie, to ja mu pięknym za nadobne, ale ( no! zawsze jest jakieś ale) zauważyłam w sylwestra, (chyba dlatego że byłam wstawiona z letka), że panowie lub Pan mod usuwa moje posty z wielkim upodobaniem, jak długo to trwa nie mam pojęcia, a nie usuwa postów mojego iterlokutora wyzywacza.

Aż tak bardzo mi na moich postach nie zależy zawsze nogę napisać nowe, ino ,ze Pan mod robi sobie ze mnie krotochwile.
A tak być nie może by post interlokutora wyzywacza został bez odpowiedzi, bo to jest wbrew zasadom gry wojennej. :D

Zrobiłeś zły manewr taktyczny Kizior, zapakowali cie do kotła i sprawiają Ci omłot. A tak do końca to chyba nie o Ciebie toczy się gra. ;)


Za cholerę nie mogę zrozumieć o co tu toczy się gra, ale faktycznie Kizior obrywa i nie wiadomo za co. Ostrzegał, że będzie pierdy zgłaszał do usunięcia i chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien mieć do niego o to pretensji.


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 10:50 
Ty od hejterów wymagasz zdrowych zmysłów???


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 10:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Skorpion13 pisze:
beton pisze:
[
Widocznie był zgłoszony przez założyciela wątku. ;)


Tak Pan powiadasz ?

Panie Swiniak jeszcze raz pan zrobisz mi Taki myk postowy, to zapowiadam Panu, leżysz Pan na moim stole z jabłkiem w dziobie i kwiczysz :D


Ostatnio zmieniony 03 sty 2016, 11:02 przez beton, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 11:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Może byłoby warto pierw zapoznać się z definicją słowa /hejter/ nim zacznie się tak nazywać oponentów?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 11:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Skorpion13 pisze:
Ty od hejterów wymagasz zdrowych zmysłów???


A czy ty jesteś przy zdrowych zmysłach, usuwając nowe wątki? Już Beton napisała ci, oczywiście w zawoalowany sposób, że jesteś stronniczym kutasem, nie nadająącym się na moda. Z resztą, nie ma to forum szczęścia do moderatorów, chociaż były wyjątki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group